BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Temizlik Şirketleri

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Antalya Temizlik Şirketleri olarak, bizlere Antalya temizlik alanında pek çok husussta sorumluluklar düşmektedir. a)Öncelikle antalya temizlik şirketleri'nin en önemli sorunu kalifiye personel sorununu çözmektedir. Çünkü bu alanda çalışan personelin tamamına yakını eğitimsizdir. Bu konu hakkında biz antalya temizlik şirketi olarak, çalışma arkadaşlarımızı sürekli olarak eğitimler vererek eğitmekteyiz ve hem kullanmaları gereken malzeme ve ekipmanlar hakkında bilgilendirme, hemde müşterilerimize nasıl davranmaları gerektiği hususunda onları bilgilendirmekteyiz.b) Antalya temizlik şirlketleri'nin diğer bir eksikliği kullanılan malzeme veekipman yetersizliği bu konuda karşılaştığımız eksikliklerden bazıları antalya temizlik şirketleri müşterilerine vaad ettikleri ekipman ve ürünleri kullanmamaları biz Antalya temizlik firmaları olarak bu konuda kullandığımız buhar makineleri, zemin temizlik makineleri ve koltuk yıkama makineleri hakkında kesinlikle müşterilerimizi doğru yönlendirmekte onların memnuniyetini almaktayız.

Antalya Temizlik Firmaları Ve Şirketleri

Antalya Temizlik şirketleri ve temizlik firmaları bu konu üzerine aktif çalışan ekipleri ile tercih edilmektedir. Uzman ekip, uzman çalışma ve temizlik kalitesi ile tercih edilmektedir. Performans açısından oldukça yenilikçi ve kaliteli hizmetler ortaya koymaktadır.

Temizlik şirketleri aranan her zaman hizmet vermektedir. Kaliteli bir temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik şirketleri genel olarak tüm ev temizliği veya bölge temizliği ile tercihlere göre hizmetlerini belirlemekte ve buna göre çalışmaktadır.

​​ Antalya Temizlik şirketleri ve temizlik firmaları zemin ve yüzeylerde, lavabo ve banyolarda ve tüm ev kapsamında çalışmalar yürütmektedir. Müşterilerin arzu ve isteklerine göre çalışma programları yürütmektedir. Firmalar son derece uzmancıl ve kaliteli çalışmaktadır. Temizlik şirketleri iletişim yolu ile kısa sürede ulaşım sağlayarak müşteri hizmetlerine cevap vermektedir

Temizlik Şirketleri ve Hijyen

Temizlik şirketlerinin müşterilerine sunmak zorunda oldukları konulardan biri de temizliğin hijyenik olmasıdır. Temiz bir ortam sadece göze hitap eder hijyenik bir ortam ise sağlıklı yaşamamız için gereklidir. Peki temizlik şirketleri hijyeni nasıl sağlamalıdır. Antalya temizlik şirketleri olarak biz hijyeni bir kullandığımız kimyasallarla ikincisi de kullandığımız ekipmanlarla sağlamaktayız kullandığımız kimyasallar mikrop öldürücü özelliğe sahip olmalıdır ki mikroplar barınamasın bir ikincisi de buhar makineleridir buhar makineleri Antalya ofis temizliği konusunda ve Antalya ev temizliği konusunda bize hijyen açısından oldukça güzel imkanlar sunmaktadır. Çünkü 170 derece de kuru buhar ve yüksek bar gücüyle inanılmaz derece de mikropları yok etmektedir.

Plus Temizlik ve Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri arasında faaliyet gösteren Antalya Plus Temizlik üstlendiği misyon bakımından pek çok faaliyet göstermektedir. Zaten temizlik şirketi olmanın gerekliliği tek bir hizmet koluna bağlı kalmaksızın pek çok faaliyeti bir arada gerçekleştirmekten geçer. Şimdi sizlere bu faaliyet kollarından birbirlerine yakın olan iki faaliyet konusu hakkında bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren yapılan işlerin gereklilik ve sorumluluklarını bilen biri olarak biraz bilgi aktarmak istiyorum.

Bunlardan ilki ev temizliği hakkındaki bilgi ve tecrübelerimden esinlenerek sizlere aktarmak istediğim bazı satır başları olacaktır. Antalya ev temizliği denilince yapılması geren temizlik faaliyetini iki grupta toparlayabiliriz. Bunlardan bir tanesi gündelikçi bayan hizmeti diğeri ise şirketler tarafından gerçekleştirilen temizlik hizmeti gündelikçi bayan hizmeti daha çok ucuz maliyetli ve amatör olarak gerçekleştirilen temizlik faaliyetidir. Burada temizlik işini yapacak olan bayan sadece kendi evinde nasıl temizlik yapıyorsa sizin ona sunduğunuz malzemeleri kullanarak, ve sizin yönlendirmelerinizle temizlik faaliyetini sunar. Bu daha çok küçük çaplı temizlik işlerinde çözüm sunmaya çalışan maliyet olarak kısmen daha ucuz gibi görünse de detaylarına inildiği zaman hiç de öyle olmadığı görülen çoğu zaman barındırdığı riskler göz önüne alındığında sonuçları bakımından üzerinde pek çok riskler barındıran bir yöntemdir.

Gelelim Antalya temizlik firmaları ve Antalya plus Temizlik olarak ev temizliklerinde bizim üstlenmiş olduğumuz role temizlik şirketlerinin en çok önem verdiği konuların başında ev temizliği gelir, Bizim ev temizliği konusunda izlediğimiz yol ev işlerini 4 kategoriye ayırmaktan geçiyor bunlar banyo ve tuvalet temizliği, mutfak temizliği, camların temizliği,ve genel alanların temizliği ve bu konuda önem verdiğimiz konu uzman ekibimiz banyo da banyo wc, mutfakta yağ çözücü, genel alanlarda genel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Ve bu ürünler kaliteli ürünler olup kesinlikle eşyalarınıza zarar vermez yapılan temizlik işinden sonra ev sahibi evi gezdirilerek onayı alındıktan sonra ekibimiz evden ayrılır.

Gelelim ofis temizliğine Antalya ofis temizliği denildiği zaman bu konuda hizmet veren lider firmalardan bir tanesiyiz hatta lider firmayız. Aslında ev temizliği ve ofis temizliği hizmet verilişleri bakımından birbirinin aynısıdır. Burada ev temizliğinden farklı olarak ofislerde bulunan masa üstü ofis eşyaları ve ekipmanlarında zarar vermeden hassasiyetle silinmelidir. Bizim bu konudaki hedefimiz temiz ve hijyenik bir ofis eşittir mutlu ve verimli çalışanlar demektir. Bu felsefe ile gerek ofis temizliğinde gerekse ev temizliğinde müşteri memnuniyeti ön planda müşteri odaklı çalışmaktır.

Konumuz Temizlik

Temizlik hemen her alanda temel ihtiyaçlarımızın başında gelir. Oturduğumuzun evin temizliği, evimizin bulunduğu apartmanın temizliği, sokak ve caddelerin temizliği, gittiğimiz okul ve ya çalışma alanlarımızım temizliği demem o ki temizliğin ihtiyaç olduğu her alanda temizlik şirketlerine de ihtiyacımız vardır. Aslında ihtiyaç duyduğumuz her alanda bir telefon kadar yakındır temizlik firmaları özellikle çalışan bayanlar için ev temizliği gerçekten büyük bir sorun teşkil etmektedir. Yoğun iş temposunun ardında birde eve git ev temizliği yapmak, büyük bir sorun teşkil etmektedir. İşte böyle durumlarda Antalya temizlik şirketleri olarak, biz sizin her zaman yanınızdayız. Ve ya Yaşamınızı sürdürdüğünüz apartmanın temizliği söz konusu olduğunda bu konuda faaliyet gösteren pek çok profosyonel temizlik şirketi mevcuttur. Bu şekilde haftalık olarak ve ya periyodik zamanlı olarak bu şirketlerden faydalanılarak apartman temizliği probleminizi çözebilirsiniz. Aynı şekilde çalıştığımız ortamın temizlik ihtiyacını yine Antalya temizlik firmaları ile çözebilirsiniz. Fakat bu tür temizlik ihtiyaçlarınızı giderirken tabi ki partner olarak seçilecek temizlik şirketinin referansları ve çalışılacak alanlardaki deneyim ve tecrübeleri son derece önemlidir. Göz önüne alınması gereken önemli konulardan en önemlisi çalışılacak temizlik firmasının personelleriniz eğitimli olması ve sigortalı olması da son derece önemlidir.

ANTALYA TEMİZLİK SEKTÖRÜ

Antalya temizlik sektörü müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak, birbirleriyle rekabet içerisindedirler. Gerek gelişen teknoloji gerek, hızlı yaşam biçimi zamanı en etkili ve verimli kullanabilmek için hayatımızda temizlik şirketlerini zorunlu hale getirmiştir.

Antalya temizlik şirketleri müşterilerine pek çok açıdan hizmet sunmaktadırlar. Bütün bu hizmet sunumları müşterilerin istek ve arzularına göre biçimlenmektedirler. Bunlardan belli başlıca olanları Antalya ev temizliği, belki de sunulan hizmetler açısından en çok tercih edilen hizmet alanıdır. Bu temizlik alanı daha çok çalışan bayanlar ve gelir seviyesi bakımından belirli bir seviyedeki sosyal grupların tercih ettiği temizlik alanıdır. Yine Antalya temizlik firmaları açısından diğer bir hizmet alanı da Antalya koltuk yıkama olarak söylenebilinir. Çünkü ev ofislerimizde en çok kullanılan eşyalarımızın başında koltuklarımız gelmektedir. Bu açıdan koltuklarımız en az senede bir kez ihtiyaca göre altı ayda bir yıkanmalıdır.

Biz diğer temizlik şirketlerinden farklı olarak, Antalya apartman temizliği ve Antalya merdiven temizliği alanlarında da faaliyet göstermekteyiz. Apartman merdiven temizliği müşterilerimizin taleplerine göre haftada bir kez ve ya ayda iki defa yapılmaktadır.

KONUMUZ TEMİZLİK

Temizlik şirketleri pek çok hizmet alanında hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Yaptıkları işlere ve sundukları hizmetlere göre faaliyet gösterdikleri hizmet dallarında hayatımızı kolaylaştıran pek çok kolaylıklar sunmaktadırlar. Bizde bu hususta Antalya temizlik şirketleri içimizdeki rolümüz bakımından hizmet verdiğimiz hizmet konularından bahsetmek istiyorum.

Şüphesiz temizlik şirketi denilince ilk akla gelen ev temizliğidir. Antalya ev temizliği konusunda oldukça geniş bir pazar payına sahiptir. Ev temizliği boş daire temizliği, inşaat sonrası temizlik ve dolu ev temizliği olarak gruplara ayrılabilir. Burada önemli olan ev temizliği yapılırken doğru ürünleri kullanmaktır. banyolarda armatürlere zarar vermemesi açısında banyo wc sulandırılarak kullanılmalıdır. Yine laminent yüzeyler sulu kalmamalı ve ıslak olmamasına dikkat edilmelidir. Pas pas yapıldıktan sonra mutlaka kuru paspas yapılmalıdır. Mermer yüzeyler de kesinlikle asitik ürünler kullanılmamadır. Kaliteli yüzey temizlik ürünleri ile temizlik yapılmalı ve kuru mop ile üzerinden geçilmelidir.

Diğer bir tamamlayıcı unsurda evlerimizde kullandığımız göz bebeğimiz koltuklarımız.Antalya koltuk yıkama şirketleri olarak, diyoruz ki yılda en az bir kez koltuklarınız yıkanmalıdır. Koltuk yıkama işlemi gelişmiş ve vakum gücü yüksek makinelerle yapılmalı koltuklar ıslak kalmamalı ve iyice vakumlanmalıdır ki sonradan leke bırakmasın son olarak buharlı koltuk yıkama işlemi üzerine bir şeyler anlatmak istiyorum buharlı koltuk yıkama koltuk yıkama işleminden sonra hijyen temizliği yapılması açısından önemlidir. Çünkü normal yıkama işleminde sadece gözle görünen temizlik sağlanır. Buharlı koltuk yıkama işleminde aynı zaman da hijyen temizliği de sağlanmış olur.

HİZMETLER

Antalya ev temizliği ile ilgi hizmet veren temizlik şirketleri son zamanlarda Antalya da oldukça fazla artış göstermeye başladı. Bu gelişme en çokta bayanların yüzünü güldürdü. Bunun nedeni daha fazla işletme arasında rekabetten dolayı fiyatların düşmesi, rekabetin getirdiği hizmet kalitesinin artması ve de daha fazla firma arasından istenilen özelliklere sahip firmanın seçilebilme olanağının sağlanmasıdır.

Bizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gün geçtikçe büyümeye ve hizmet kalitemizi arttırmanın gayreti içerisinde elimizden gelen özveriyi gösteriyoruz . Bununla birlikte ekipman olarak, son teknoloji temizlik makinelerimizle evlerinize geliyoruz. Sizin hiç bir şeye karışmanıza gerek kalmadan ekibimiz gün içerisinde evlerinizi detaylı bir şekilde temizliyor. Dilerseniz ev temizliğiniz yapılırken aynı zamanda koltuklarınızı da yıkattırabiliyorsunuz. Dilerseniz eviniz temizlenirken ekstra koltuk yıkama ücreti ödeyerek koltuklarınızı da yıkatabilirsiniz. En az ev temizliği konusunda olduğumuz gibi Antalya koltuk yıkama şirketleri arasında oldukça iddialı bir konumdayız. Yani evinizi baştan aşağı bize emanet edebilirsiniz. Camlar kapılar, yerler, tozlar aklınıza ne geliyorsa hatta aklınıza gelmeyen yerler bile bir evde temizlenmesi gereken her şey her yer tek tek elimizden geçiriyoruz.

Antalya temizlik şirketleri arasında şirketimiz gerek ev temizliği gerekse koltuk yıkama hizmetleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için. Fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Verdiğimiz hizmette sizlere sunduğumuz fiyatlarla sizlerde memnun olacaksınız.

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Her zaman hijyene ve kaliteye önem vererek müşteri memnuniyetini de ön plan da tutarak sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile verdiğimiz hizmetin yaptığımız reklamların altını doldurmaktayız.

Firmamız Antalya temizlik şirketleri arasında kendini ispatlamış verdiğimiz hizmetlerin karşılığında da almış olduğumuz memnuniyet doğrultusunda ön planda tutulan başarılı bir firma olduk. Firma olarak sadece yüzeysel temizliğe değil derinlemesine bir temizliğe odak olarak çalıştığımızdan dolayı müşterimizin derdini rahatlıkla anlayıp sorunlarını çözmek için çaba sarf ediyoruz. Antalya apartman temizliği Antalya ofis temizliği gibi pek çok dalda verdiğimiz hizmetler sizleri daha çok memnun edecek. Nedeni ise tek bir firma ile çalışarak ihtiyacınız olan her yeri temizletebileceksiniz.

Ücretlerimiz konusunda bilgi alabilmek için ilk önce temizlik yapılacak alan için yetkili arkadaşlarımız keşfe geliyor daha sonra sizlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda bir çalışma planı hazırlayarak fiyat konusunda anlaşma ve sözleşme yapıyoruz. belirlediğimiz gün ve saat içerisinde gelip işimize başlıyoruz. biz kendimizden eminiz sizde emin olmak için bizimle irtibata geçin.

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

OFİS TEMİZLİĞİNDE ŞİMDİ 99 tl den başlayan fiyatlarrımızla; APARTMAN TEMİZĞİNDE 45 tl den başlayan fiyatlarlarımızla hizmetinizdeyiz.

ANTALYA OFİS TEMİZLİĞİ

Ofislerinizin ihtiyaç duyduğu temizlik ihtiyacına göre periyodik olarak, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

  • Çöplerin toplanması ve yerlerine temiz çöp torbalarının konulması,
  • Tüm ofis odaları ve genel alanların makine ile süpürülüp, silinmesi,
  • Tüm ofis mobilya ve ekipmanlarının silinmesi,
  • Mutfağın temizlenmesi ve varsa bulaşıkların yıkanıp, yerleştirilmesi,
  • Tuvalet ve banyoların hijyenik temizliğinin yapılması,
  • Ofis camlarının silinmesi,

ANTALYA APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartman temizliği ihtiyaca göre, haftalık ve ya iki haftalık periyodik aralıklarla yapılmaktadır.

  • Merdivenlerin süpürülüp, silinmesi ve ya yıkanması,
  • Korkulukların silinmesi,
  • Asansör, dış kapı ve camların silinmesi,
  • Apartman çevresinin temizliği,

OFİS VE APARTMAN TEMİZLİĞİ HAKKINDA TEKLİF ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ…

0536 053 7765