BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Merdiven Temizliği

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Antalya merdiven temizliği

Merdiven Temizliği Hakkında;

Antalya Merdiven temizliği şirketi olarak; ana faaliyet kollarımızdan bir tanesi de merdiven temizliği dir. antalya merdiven temizliği konusunda son derece pazar payı büyük ve gelişime açıktır. Bizde bu konuda apartman merdiven temizliğini nihem kaliteli hem de ucuz yapmanın çabası içerisindeyiz .

Merdiven temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken husular a) apartman boşluklarnın ve merdivenlerin süpürülmesi b) her katta ve kirlenince içerisinde zemin temizlik ürününü bulunan suyun değiştirilmesi ve bu şekilde pas pas atılması c) camların, korkulukların ve silinmesi gereken yangın dolabı su sayaşları vs. gibi yüzeylerin silinmesi c) asansörlerin temizliği d) apartman temizliği bittikten sonra parfüm sıkılması e) yıkanması gereken apartman önü bahçenın yıkanıp, mıntıka temizliği yapılması.

Biz Antalya merdiven temizlik firmaları olarak, apartman merdiven temizliği yaparken bu hususlara dikkat ederken

Antalya merdiven temizliği fiyatları'nı makul seviyede tutmanın çabası içerisindeyiz.

MERDİVEN TEMİZLİĞİ VE HİZMETLERİMİZ

Antalya merdiven temizliği hizmetleri veren başlıca Antalya temizlik firmaları arasında yer edinmiş bir firmadır. Plus Temizlik öncelik müşteri odaklı bir çalışma ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle kaliteli hizmetin şartları ne ise onu yerine getirmeye çalışıyoruz. Peki nedir bu kaliteli hizmetin şartları öncelikle bunu biraz açalım.

Öncelik eğitimli ve tecrübeli personel kullanmaktan geçmektedir . Biz şirket olarak personel temini yaparken öncelikle merdiven temizliği konusunda tecrübeli kişiler arasından seçiyoruz elamanlarımızı sonra onlara mesleki eğitim ve kişisel gelişimi sağlamaya yönelik eğitimler veriyoruz. Mesleki eğitim içerisinde hangi temizlik ürününün hangi zeminde kullanılacağı cam silimi paspas ve süpürme işlemleri yaparken nelere dikkat etmesi gerektiği gibi hususlarda onlara eğitici eğitimler veriyoruz. Kişisel gelişimi sağlamaya yönelik olarak da insanlarla pozitif diyalog sağlamaya yönelik ve müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklı eğitimler veriyoruz. Şimdi gelelim Antalya temizlik şirketleri ve bizimde verdiğimiz hizmet dallarından biri olan koltuk yıkama hizmetine.

Antalya koltuk yıkama şirketleri yer arasında yer alan firmamız müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik en üst düzey ekipmanları ve koltuk yıkama şampuanlarını kullanmaktadır. Koltuk yıkama işlemi yapılırken mutlaka iyi vakumlama ve iyi fırçalama yapmaya özen gösterilmelidir. zira fırçalama işlemi iyi yapılmazsa lekeler çıkmaz vakumlama işlemi iyi yapılmazsa yüzeydeki kirler alt tabaka süngere iner hem koltukların kötü koku vermesine neden olur hem de yüzeyde lekeler kalmasını sağlar ki bu hiç arzu edilmeyen bir durumdur. Ve yapılan işin kaliteli olmadığını gösterir. Bu tür sorunlar yaşamak istemiyorsanız sizde bizi tercih edebilirsiniz.

PLUS İLE MEERDİVEN TEMİZLİĞİ

Antalya merdiven temizliği firmaları içerisinde önde gelen şirketlerden bir tanesi de doğruyu söylemek gerekirse birinci şirket durumundadır. Antalya plus temizlik. Bu elde edilen başarının gereği de hem verdiğimiz hizmet kalitesi açısından hem de insan odaklı çalışma mantığı açısından çok üst düzey bir hizmet sunmak durumunda olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

Antalya temizlik şirketleri çok çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Ne yazık ki apartman temizliğine Antalya ofis temizliği gibi yeterli değeri ve önemi göstermemektedirler. Firmalar gözüyle değerlendirildiğinde bir apartmana ayda dört ve ya beş kez gidilmekte ve diğer extra işlerden elde edilen karın elde edilememesi çoğu şirket açısından yeterli görülmemektedir. Plus Temizik olarak, Antalya apartman temizliği vermeye başlarken farkındalığımızı hissettirmeye gayret gösterdik. Karlılığı ikinci planda tutup, kaliteli bir hizmet vermeye özen gösterdik. Ve stratejimizi buna göre indeksledik böylelikle maksimum hizmet kalitesi sunmaya gayret gösterdik amaç hizmet verirken hem yapılan iş kalitesinden ve de diğer temizlik ürünlerinden ödün vermeden tabi burada kullanılan yüzey temizlik ürünlerinden tutunda parfümüne kadar en kaliteli ürünlerle temizlik yapıyoruz. Bundan dolayı amaç sadece temizlik hizmetini vermek değil bunun yanında kaliteli bir hizmet vermek içinde çaba sarf ediyoruz.

Müşteri potansiyelimizin pek çoğu tavsiye usulü ile bizimle bizi tercih ettikleri için amacımız onların memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak oldu. Bu yüzden şirket olarak misyonumuz hep diğer apartman temizliği yapan şirketlerden pozitif yönde ayrıcalık yaratmak oldu.

TEMİZLİK FELSEFEMİZ

Artık günümüzde kentsel yaşam tarzının gelişmesiyle birlikte çok farklı alanlarda temizlik ile ilgili hizmet alanları da yaşam tarzımızın içine girmiş ve insanların yaşam kalitelerini arttıracak şekilde vücut bulmuştur. İşte bunlardan bir tanesi de merdiven temizliğidir. Biz bu hizmet faaliyet alanında kendine Antalya temizlik şirketleri arasında güçlü bir yer edinmiş şirket olarak en iyi Antalya merdiven temizliği hizmetlerini sunmaktayız.

Peki nedir bizi diğer Antalya temizlik firmaları arasından ayıran özellikler şimdi kısaca sizle bu konuda bir kaç bilgi aktarmak istiyorum. Bize göre bu konuda en önemli özelliğimiz bize duyulan güven çalıştığımız şirketleri ve apartmanları açık referanslarımızla yayınlıyoruz. Bu kendimize duyduğumuz öz güvenden kaynaklanıyor bunun altında yatan ise müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve onların bizimle çalışmayı isteme arzusudur. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti bizim odak noktamızdır. Ve bu konuda gerçekleşebilecek sorunlar olsa bile problem çözme ve müşterilerimizin gönlünü yapama arzumuzdur. Mesela size bir örnek vereyim bir seneden sürekli kurumsal ofis temizliğini yaptığımız şirket yöneticisi sözleşmemiz bitmesine iki hafta önce sürekli olarak o ofisin temizliğini yapan arkadaşlar hakkında temizliğin eskisi gibi olmadığını ve bazı sıkıntılar olduğunu bana aktardı. Hemen arkadaşları bu konuda uyararak gerekli özeni de göstererek ofis yöneticisi Merve hanımı memnun etmesini bildik gerekirse yapılan işte bir memnuniyetsizlik olursa hataların giderilmesi konusunda çözümler üreterek Merve hanımın bizimle hiç düşünmeden bir yıl daha sözleşme uzatmasını sağladık.

İnsanın olduğu her yerde mutlaka hata olur önemli olan problem çözme yeteneğinizin güçlü olması ve asla kendinizi iş ortaklarınızın üzerinde görmemelisiniz. Bizim felsefemiz tek bir müşteri bile kaybetmeden yolumuza devam etmektir.

MERDİVEN TEMİZLİKÇİNİZ

Antalya merdiven temizliği konusunda eskiden bu işlerden iyi kötü anlayan bir bayan bulunurdu ve o bayan haftada bir, 15 günde bir yada ayda bir gibi süreler içerisinde gelip merdivenleri temizler ve giderdi.

Bu şekilde yapılan temizlik hem baştan sağma olmakta hem de temizlik malzemelerini yöneticiler almak zorunda kalırdı. Buda hem yapılan işin takibini zorlaştırır hem de apartmanda sürekli temizlik ürünleri ve temizlik araçları bulundurmayı zorunlu hale getirirdi. Tabii dolayısıyla apartman yöneticisi bakımından ekstra bir külfet olurdu.

Ama artık günümüzde bir çok firma Antalya apartman temizliği ile ilgili hizmet vermektedir. Apartman yönetimleri genelde çalıştıkları firmalardan istedikleri verimi alamamaktan şikayetçi olmakla beraber Antalya temizlik firmaları ile sırf bu sebepten dolayı çalışmaktan kaçınmaktadırlar. Tabi ki bizimle çalışmaya başlayana kadar. Biz Antalya'da pek çok apartman ve site ile çalışmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız işinde son derece profesyonel olmakla beraber işlerini büyük bir titizlik içerisinde yapan kişilerdir.

Apartmanlarınız günlük olarak çok fazla bakteri üretmektedir. Bunun nedeni ortak kullanım alanı olması ve giren çıkan kişi sayısının çok fazla olmasıdır. Bu nedenle apartmanlarınızı düzenli olarak temizletmeniz gerekmektedir. Bu işi en uygun fiyata en profesyonel şekilde yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEMİZLİK FİRMALARI

Aslında aynı apartmanda oturduğumuz komşularımızla da aynı çatı altında yaşıyor sayılırız. Haliyle komşularımızla iyi geçinmemiz apartmanı rahatsız edecek davranışlarda bulunmamamız gerekir. Yani apartmanımızı da evlerimiz gibi kullanmalıyız. Apartmanlarımız Temiz ve düzenli olmalıdır. Tabi ki apartmanlara giren çıkan çok fazla olduğu için haliyle kirlenecektir.

Hiç kimse Kötü kokan , kirli , bakteri dolu bir çatı yaşamak istemez. Bu durumda apartman temizliğinde uzman yani Antalya merdiven temizliği yapan şirketlerden yardım almanız gerekmektedir. Günümüzde artık bu işi pek çok şirket yapmaya başladığından dolayı sizin bu konuda destek almak istediğiniz şirketi araştırarak; öncelikle referanslarına bakarak güvenilir ve profesyonel olan, Antalya apartman temizliği firmaları ile çalışmanız gerekmektedir.

Biz şimdiye kadar hizmet verdiğimiz ve halen başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ettiğimiz bunun neticesinde Antalya temizlik firmaları arasında kalitemizi ve farkımızı göstermiş bulunmaktayız. Sizde bizimle çalışarak gerçekten size faydalı olacak bunun neticesinde size en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verecek bir şirketle çalışmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ANTALYA' DA MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Oturduğumuz apartmanlarımızın genel olarak haftada bir ve ya on beş günde bir gibi süre aralıkları ile temizlenmesi gerekmektedir. Neden bu kadar sık temizlenmesi gerek? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çünkü apartmanlar aşırı sık kullanılmaktadır, tanımadığınız bir çok insan tarafından. Bu yüzden dışarıdaki tüm mikroplar apartmanlara bulaşmaktadır.

Antalya merdiven temizliği niçin yapılmalı diye soracak olursanız? Merdiven demirleri, asansör içi (düğmeler) posta kutuları apartman kapısı düşünsenize günde kaç çeşit insanın eli değiyor. Merdivenlerin tozlu olması; daire kapılarının açılması ile birlikte evlerimizin içine kadar girmektedir. Bu nedenlerden dolayı sık olarak temizlenmesi gerekiyor.

Şirketimiz sizinle yıllık olarak anlaşma imzalayıp, apartmanlarınızın temizlik sorununu kökünden çözüyor. Bütün temizlik malzemeleri ve ürünleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bir temizlik maddesi ile bütün apartmanı temizlemiyoruz.Temizlenecek yüzeye göre temizlik ürünü kullanıyoruz. İşte bu yüzden müşterilerimiz yaptığımız temizlikten memnun kalıp, Antalya apartman temizliği ile ilgili bizi tercih etmektedirler. Antalya temizlik şirketleri arasında en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sizlere vermekteyiz. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

PLUS TEMİZLİK AYRICALIĞI

Merdivenlerimizin sürekli temiz kalmaması çok normaldir. Çünkü gün içerisinde pek çok insan aynı merdivenleri ve aynı asansörü kullanıyor haliyle kirleniyor mikrop oluyor. Bunun önüne geçmek için gerçekten bu işte uzman olan Antalya merdiven temizliği hizmeti veren bir firma ile çalışmak son derece verimli olacaktır.Apartmanlarınızın düzenli olarak yıkanıp veya silinmesi, merdiven demirlenirin, asansör içinin, giriş kapılarının dezenfekte edilmesi hijyenik açıdan son derece önemlidir. Önemle arz etmem konuların başında şunu söylemek gerekirse temizlikte en fazla hijyen gerektiren yerler apartmanlarımız g gibi ortak kullanım alanlarıdır.

Antalya temizlik şirketleri içerisinde konumumuz gereği hem sürekli olarak büyüme ye devam ediyoruz. Hem de gelişime açık bir temizlik şirketi olarak, pek çok kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetten son drece memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Farz edelim memnun kalmadınız bu taktirde biz sizi memnun etmek için daha fazla ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmaya hazırız ki şimdiye kadar verdiğimiz hiç bir hizmetten olumsuz tepkiler almamakla birlikte müşterilerimizin bize sunduğu takdirler bizleri daha da büyümemize yardımcı oldu.

Antalya temizlik firmaları arasında bizim sunduğumuz temizlik hizmetinin hem kalitesi hem de sizin memnuniyetinizi sağlaması açısından tatmin edici olması, bizim açımızdan son derece önemlidir. Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız yani Plus Temizlik hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

PLUS MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Antalya merdiven temizliği konusunda dalında oldukça profesyonel ve en çok tercih edilen firma olarak biz Antalya Plus Temizlik olarak sizlerle de çalışmak isteriz. Firmamız uzun zamandır verdiği hizmetlerle Antalya temizlik şirketleri arasında pozitif yönde büyük farklar yaratmaya devam etmektedir. Sonsuz güven , kalite ve hijyen içeren hizmet kalitemizle şirketimiz ile çalışmak için sadece bizi aramanız yeterli olacak.

Fiyatlarımız son derece uygun verdiğimiz hizmet ise son derece tatminkardır. Apartmanlarınızın merdivenlerini ve çevresini komple temizliyoruz. Temizlik sonunda uzun süre kalıcı temizlik ve ferah kokan özel parfümlerimizden apartmanınızın içine sıkarak bahçe kapısından bile temizlik kokusunu alma zevkini yaşatıyoruz sizlere.

Antalya temizlik firmaları arasında merdiven temizliği konusunda en iyi hizmeti veren firma belli yaptığımız işler, verdiğimiz hizmetlerle yakalamış olduğumuz hizmet kalitemiz herkes tarafından takdir görmektedir.

PLUS HİZMETLERİ

Günümüzde Antalya temizlik şirketleri sayı olarak çok fazla artış göstermiştir. Bu nedenle kendinize ve isteklerinize uygun bir temizlik şirketi seçerken kullanılan malzemelerin kalitesine ve markasına, personellerinin ise tecrübesine en çok dikkat etmeniz gereken hususlardandır.

Firmamız uzun zamandır verdiği hizmette sınır tanımayarak Antalya'nın dört bir yanına ulaşmış ve adını duyurmuştur. Biz aldığımız her işin %100 memnuniyetini sağlamadan bırakmayız. Temizlikte kullandığımız son teknoloji ürünler ve en kaliteli markalar sayesinde profesyonel personellerimiz ile sizlere Antalya merdiven temizliği, Antalya ofis temizliği ve bunun gibi bir çok dalda en hızlı en pratik ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bu tür periyodik temizlik hizmetlerinde önce apartman yöneticisi ve ya ofis yöneticisiyle görüşmekte onların talepleri doğrultusunda da programımızı hazırlamakta belirtilen gün ve saatte hizmet alıcının memnuniyeti doğrultusunda hizmetimizi sunmaktayız.

Antalya'da artık evinizi, iş yerinizi ve apartmanlarınızı güven ile emanet edebileceğiniz bir temizlik firması var. Sizlere bu kadar imkanı sunarken her bütçeye uygun en iyi fiyatları vermeyi de göz önünde bulunduruyoruz.

PERİYODİK HİZMETLERİMİZ

Günümüzde kentsel yaşamın hızla artmasıyla doğal olarak, apartman hayatını da hızla artmıştır. Son yıllarda hepimiz fark ediyoruz ki temizlikte teknoloji oldukça fazla ilerledi ve bir çok şirket hizmet vermeye başladı. Önceden bir bayan bulunurdu ve o bayan günlük veya haftalık olarak gelir merdivenleri silip süpürüp giderdi. Şu anda bir düşünün ve arada büyük farklar olduğunu göreceksiniz.

Eskiden merdivenler çok iyi temizlenmiyordu. Çünkü sadece bir bayan geliyor kafasına göre temizlik yapıp gidiyordu. Şimdi ise Antalya merdiven temizliği hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Merdiven temizliği en önemli detaylardan birisidir. Çünkü merdiven ve korkulukları sürekli kullandığımız dan dolayı sürekli bakteri yuvasına dönüşmeleri çok kolaydır. Bizleri en çokta çocuklarımız tedirgin etmektedir. Temizliği önemsenmeyen merdivenler çocuklarımızın bağışıklık sistemini ciddi anlamda etkilemektedir. Bu sebeplerden dolayı Antalya apartman temizliği konusunda seçeceğiniz firma işinde gerçekten profesyonel olmalıdır. Hijyenik ve profesyonel bir temizlik olmaması durumunda bu hem sizin sağlığınıza hem de cebinize zarar verecektir.

Firmamız Antalya ofis temizliği ve apartman temizliği hizmeti veren şirketler arasında oldukça üst sıralara yerleşmiştir. Bu başarı işimize duyduğumuz saygıdan , müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktan ve çalıştığımız ekip ve ekipmanların tamamen profesyonel olmasından kaynaklıdır.

SÖZLEŞMENİN ÖNEMİ

Antalya apartman temizliği özellikle de sitelerde sadece bir kapıcının yapabileceği kadar kolay değildir. Yapılsa bile bu profesyonel ve uzun soluklu bir temizlik olmayacaktır. Günümüzde bu hizmeti profesyonel ekip ile veren bir çok firma gibi bizde veriyoruz. Fakat kendimize göre farklarımız diğer şirketlerden bizim şirketimizi ayıran özelliklerimiz var. Bunların başında güven gelmektedir.

İşe başlanmadan önce apartman veya site lideri ile bir sözleşme yapmaktayız. Bu sözleşmenin içeriğindeki maddelere firmamız harfi harfiyen uymakta olup sizlere verdiği sözleri tutmaktadır. Bina temizliği sadece yerlerin süpürülüp silinmesinden ibaret değildir. Apartmanın genel olarak tüm ortak kullanım alanlarının temizlenmesi gerekmektedir. Antalya merdiven temizliği konusunda artık sıkıntı yaşamadan kolay bir şekilde çalışma başlatmak için sizinde bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

Antalya temizlik şirketleri arasında biz şehrin geneline verdiğimiz sınırsız hizmetin sonucunda farkımızı ortaya koyduk. Şirketimizin kalitesini ve güvenilirliğini sizlere sunduğumuz referanslar ile doğruladık. Profesyonel makinelerimiz ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde biz işimize önem vererek müşterilerimizin isteklerini önemseyerek çalışmaktayız.