BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Antalya temizlik şirketleri temizlik alanlarınadan bir tamesi hatta pek çoğuna göre başlıca faaliyet konusuev temizliğidir.

Sadece Anlalya temizlik firmaları açısından değil herhangi bir şirkete bağlı kalmaksızın bu işi yapan pek çok bayanlar vardır. özellikle yardımcı bayan arayan ev hanımlarının ev temizliği işlerini bu yolla gidermektedir. Antalya ev temizliği bakımından oldukça geniş bir pazar yapısına sahiptir.

Gelişen çağın gerekleri bakımından ev hanımlarının çalışma hayatına daha çok katılımıyla beraber ev temizliği çalışan bayanlara artık bir külfet olarak gelmiştir. Hem çalışma hayatının yoğun baskısı ve stresi hem de gündelik hayatın yaratmış olduğu yoğun baskı, periyodik ev temizliği ni zorunlu hale getirmiştir. İşte bu noktada bizde güçlü ve köklü bir Antalya temizlik şirketi olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Sadece Antalya ev temizliği ile ilgili değil, Antalya apartman temizliği, Antalya inşaat sonrası temizlik,

Antalya koltuk yıkama ve Antalya ofis temizliği alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Antalya Ev Temizliği;

Antalya ev temizliği pek çok hususta ele alınması gereken bir konu neden sorusuna gelince bunun pek çok açıdan açıklaması vardır. Hemen hepimiz hayatımızın bir yada birden fazla olmak üzere ev temizliği konusunda desteğe ihtiyacımız olur. Mesele bu sorunu nasıl halledeceğimizdir.

Bu meseleyi halletmenin bir yolu gündelikçi bayan bulmaktır. Eğer çevremizde bu işi yapan bayanlar varsa onlardan destek alabilirsiniz. Bu tabi ki uzman bir temizlik hizmeti alma yöntemi değildir. Belli konularda sorunu bu yöntemle çözebilirsiniz fakat beklenti çok fazla olmamalıdır. Zira verilen hizmet ne ise onunla yetinmek zorunda kalırsınız, birazda bu şans işidir. Çünkü yanlış malzeme kullanımları çoğu zaman tamiri güç hasarlara yol açabilir. Mesela banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılacak tuz ruhu armatürlere zarar verebilir. Yada zeminde kullanılacak yanlış bir kimyasal fayans yada mermerlerinize zarar verebilir. Şimdi gelelim Antalya temizlik firmaları ve bu şirketler arasında güçlü lider firma olma özelliğini koruyan Antalya plus temizlik olarak bizim size verebileceğimiz hizmet anlayışına, biz Antalya temizlik şirketi olarak birinci önceliğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetidir.

Antalya ev temizliği konusunda uzman temizlikçi kadromuz şirket olarak sigortalı ve eğitimli personel çalıştırma konusundaki hassasiyetimiz ve sürekli olarak verdiğimiz personel eğitimleri bunların hepsi size daha iyi hizmet verebilmek için bununla birlikte kullandığımız ekipman ve temizlik ürünleri Antalya temizlik şirketleri arasındaki farklılığımızın bize kattığı değerden ibarettir. Şimdi gelelim ev temizliği konusundaki çalışma prensiplerimize.

Öncelikle bizi arayan müşterilerimize Antalya ev temizliği fiyatları bakımından doğru bir fiyatlama yapmak için ücretsiz keşif hizmetimizle geliriz temizlik yapılacak mekanı gezer kullanılacak ekipman ve ürünler hakkında sizi bilgilendiririz. Daha sonra fiyat konusunda mutabık kalırsak ekibimizi belirlenen temizlik günü başlarında operasyon sorumlusu arkadaşımızla birlikte göndeririz ve banyolardan, balkonlara, camlardan, zeminlere kadar temizliğiniz yapılır ve daha sonra sizin kontrol etmeniz sağlanır siz temizlik için okey vermeden arkadaşlarımız mekandan ayrılmaz ancak sizin memnuniyetinizi belirtmenizden sonra arkadaşlar iyi günler dileklerini belirterek yanınızdan ayrılırlar.

Ev Temizligi Ve Koltuk Yikama;

Ev temizliğinde ve koltuk yıkama da çoğu ev hanımları fazla dikkat etmiyor fakat çok fazla bakteri ve toz bırakıyoruz. Çocuklar da oynuyor, zıplıyor koşuyor ve haliyle o bakteriler havalarda uçuşuyor. Çocuklarımız da onları görmedikleri için oynamaya devam ederken hastalıklar kapabiliyorlar. Peki, bu durumlarda ne yapmalıyız?

Özellikle sıcak yerlerde bulunan evler de toz birikintisi çok olur. Örneğin Antalya. Yapmanız gereken düzenli olarak haftada 1 kez çok dikkatli temizlemeniz. Eğer yapamıyorsak, şüpheye düşüyorsak Antalya temizlik şirketleri ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle Antalya koltuk yıkama, Antalya ev temizliği gibi şirketler de ev, koltuk ve halı gibi temizlikler de sizlere makul fiyatlar ile yardımcı olacaklardır.

Ev ve koltuk temizliğinin yanı sıra halıların da temizliği çok önemlidir. Şöyle ki, dışardan geliyoruz ve ayağımızın tozuyla eve girip ya salona, ya da yatak odamıza yorgunluktan çekiliyoruz. Dışarıda ne kadar pislik var ise eve getiriyoruz farkında değiliz. Öncelikle üstünüzü değiştirmeli ve öyle uzanmalısınız yoksa halılar dahil yatak, koltuk vs. çok rahat bir şekilde kirleniyor

Ev hanımları veya çalışan bayanlar ...

Hepimizin ortak noktası temizlik , fakat en zor kısım da temizlik. Bütün vaktimizi temizliğe ayırıp daha sonra yaptığımız işin belli olmaması yada kısa süre içerisinde tekrar eski hale gelmesi hepimizin canını sıkıyor . Sizde vaktinizin değerli olduğunu düşünüyorsanız veya artık birazda kendinize vakit ayırmanız gerektiğini düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz . Antalya ev temizliği denilince akla ilk gelen firma olarak karşınızdayız . Antalya temizlik firmaları sıralamasında en üst sırada yer almaktayız . Sizlere daha kalıcı ve daha kaliteli hizmet vermeyi teklif ediyoruz . Şimdiye kadar ekip olarak birçok başarıya imza attık. En büyük referansımız ismimiz. Sizden hiçbir ürün talep etmeden şirketimize ait kaliteli ve orjinal temizlik malzemelerimiz ile hizmet vermekteyiz . Artık temizliğinizi biz düşünelim siz ise boş vakitlerinizi kendiniz ve aileniz ile birlikte ne yapacağınızı düşünün. Gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile evinizi firmamıza teslim edebilirsiniz.

ZAMANINIZ SİZE KALSIN!

Ev Temizliği yapmak gündelik yaşantımızda artık çok zorlaştı. Aslında hep zordu fakat ekonomik standartların elverişsizliği ve aile bütçesinin kısıtlı olmasından dolayı ev hanımları çaresiz kendi temizlik işlerini kendileri görüyordu. Bu durum özellikle çalışan bayanların canını çok daha fazla sıkmakta idi.

Hem iş hem ev temizliği hem de çocuk bakımı bayanların yükünün oldukça fazla olmasına kendilerine zaman ayıramamasına yol açıyordu. Günümüzde hem yaşam standartlarının artması hem de pek çık temizlik şirketi kurulmasıyla birlikte bu durum tersine dönmeye başladı. Bununla birlikte Antalya ev temizliği hizmetleri göz önüne alındığında Biz Antalya temizlik şirketleri arasındaki konumumuzu güçlendirerek Plus temizlik olarak, sizlerin bu yükünü hafifletmek için daha çok çabalamaya ve adımızı Antalya genelinde daha çok duyurmaya gayret ettik. Ve etmeye de devam ediyoruz.

Şimdiye kadar yaptığımız hiçbir işten olumsuz tepkiler almayıp, Antalya temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında olmayı başardık. Hepimizin zamanın değerli olduğunu ve hepimizin biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve biraz da kendimize vakit ayırmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli çalışmaktan yorulduysanız artık bizimle tanışma vaktiniz geldi demektir. Biz evlerinizi sizin isteğiniz doğrultusunda en ince ayrıntıya kadar temizlerken siz zamanınızın tadını çıkarta bilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın . Profesyonel ve kaliteli hizmet almak ve paranızın boşa gitmemesi için bizimle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

NEDEN BİZ!

Ev temizliği yapmak bay, bayan hepimizin en fazla canını sıkan işlerden bir tanesidir. Özellikle evimize habersiz ani gelen misafirler bizim bu konuda çok hazırlıksız yakalanmamıza neden olabilir. Ve o telaşla koca evi temizleme çabaları hem çok yorucu bir iş olmakla beraber bütün enerjimizinde yok olmasına neden olabilir. İnsanların çalıştıkları kadar da dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Sonuçta bizler robot değiliz. Bence sizinde artık dinlenmeye ihtiyacınız var.

Antalya temizlik şirketleri arasında saygın bir konuma sahip olan şirketimiz pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Antalya ev temizliği ve Antalya koltuk yıkama hizmetleri bir birleriyle iç içe geçmiş hizmet alanlarından başlıca iki tanesidir. Biz şirketimiz bünyesinde bulunan arkadaşlara bu konuda eğitimler vererek, örneğin hangi temizlik ürününü nerede kullanması gerektiği , temizlik yaparken nelere dikkat etmesi gerektiği ve insanlarla iletişim kurarken nasıl davranması gerektiği gibi... Onların gerek ev temizliği gerekse koltuk yıkama hizmetlerinde uzmanlaşmasına da bu vesile ile yardımcı oluyoruz.

Bizler müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Geldiğimiz noktada hem şirketimizin insanların gözündeki kariyerini korumak hem de yeni kitlelere ulaşmak için gün ve gün şirketimize daha fazla artılar katmanın mücadelesini vererek yolumuza devam etmekteyiz. Temizlik hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizden hiç bir malzeme talep etmeden tamamen kendi temizlik ürünlerimiz ile evlerinizi temizlemekteyiz. Bizi tercih etme sebebiniz işimizde profesyonel olmamız olacağına inanıyoruz.

KEYİF ALACAKSINIZ!

Antalya ev temizliği ile ilgili şirketimiz pek çok müşteri portföyüne oluşturmuştur, ve oluşturmaya devem etmektedir.

Evlerinizi derinlemesine en ince detaya kadar sizlerin fazlasıyla memnun kalacağı şekilde temizliyor ve dezenfekte ediyoruz. Sizlere sadece boş vaktinizin tadını çıkarmak ve tertemiz mis kokan evlerinizde sevdiklerinizi ağırlamak kalıyor. Bütün temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından karşılanıyor. Ekipte yer alan evlerinize gönderdiğimiz arkadaşlar işlerinde son derece uzmandır . Çünkü biz devamlı olarak bizimle çalışan arkadaşlarımıza temizlikle ilgili eğitimler vermekteyiz.

Tabiri caizse Antalya temizlik şirketleri arasından bizim firmamızı, kalitemiz için tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hep bir adım öndeyiz. İnşaat sonrası temizlik işleri de yapmaktayız. Şirketimizin şimdiye kadar yaptığı ve hala yapmaya devam ettiği pek çok ünlü firmalarında temizliğimiz den memnun kalışına dayanarak sizlere güven , hijyen ve kalite sunuyoruz. Bizimle çalışmaktan keyif alacaksınız.

PLUS EV TEMİZLİĞİ

Evlerimizin temizliği hepimiz için çok önemlidir. Ne kadar temizlik yaparsak yapalım sanki hiç temizlenmemiş gibi görebiliyoruz. Bazen arkamızdan dağıtıp gelen bir çocuk bazen de evlerimizde ağırladığımız misafirler evlerimizin çok kolay bir şekilde dağılmasına ve kirlenmesine neden olabiliyor. Ne olursa olsun her evin en az on beş günde bir Antalya temizlik şirketleri tarafından profesyonel ve detaylı bir temizlik yapılmasında çok fayda vardır.

Antalya ev temizliği konusunda bir çok firmanın hizmet verdiği gibi bizde hizmet vermekteyiz. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden faydalandıktan sonra sizde vazgeçemeyeceksiniz. Firmamızın diğer firmalardan farkını soracak olursanız? Yada bizi tercih etme sebebinizin ne olması gerektiğini sorarsanız şayet, bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, yaptığımız temizlikte içinize sinmeyen bir durum olması halinde tekrar üzerinden geçiyoruz.

Yaptığımız pek çok temizlik sonucu tekrar tercih edildik. Antalya temizlik firmaları denilince akla gelen ilk isim olmayı kısa bir süre içerisinde başardık. Bunun gereği olarak da her zaman hizmet kalitemizi bir adım yukarı taşımanın gayreti ve sorumluluğu içerisinde olmaktayız.

EV TEMİZLİĞİ;

Antalya ev temizliği konusunda her geçen gün büyüyen ve diğer şirketler ile aramızda fark açan bir firma olarak Antalya genelinde hizmet vermekteyiz.

Çalışma konusunda mutabakata vardıktan sonra Sizinle belirlediğimiz günlerde sabahtan evinize gelip temizliğe başlıyoruz. Ortalığı dağıtmadan karmaşalık yaratmadan planlı bir şekilde bütün evinizi en ince detaya kadar temizliyoruz. Antalya koltuk yıkama dalında da profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimiz için dilerseniz evlerinizi temizlerken koltuklarınızı da aynı anda yıkayabiliyoruz. Böylece sizler tekrar tekrar temizlik için uğraşmamış oluyorsunuz. Yani tüm evinizi bize emanet ediyorsunuz ve iş bitiminde sizlere baştan aşağı temizlenmiş mis kokulu bir ev olarak geri teslim ediyoruz. Üstelik bütün temizlik malzemeleri de tarafımızca getiriliyor. Fiyatlarımız son derece her bütçeye uygundur.

Antalya temizlik firmaları arasından tüm beklentilerinizin karşılanması için bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Firma olarak biz sizinle çalışmaya hazırız.

PROFESYONEL ÇALIŞMAK

Ev temizliği yaparken hepimiz zorlanıyor ve zaman zaman bıkkınlık yaşıyoruz. Bunun sebebi ise evlerinizde yeterli ekipmanların olmaması. Firmamız uzun zamandır Antalya ev temizliği konusunda şehrin geneline hizmet veriyor. Biz sizlerin üzerindeki yükleri bir nebze olsun hafifletmek ve sizlere biraz rahat nefes aldırmak için evlerinize geliyoruz.

Ücretsiz keşif imkanımız ile temizlenecek alan hakkında planlar yapıyoruz. Firmamız son teknoloji ekipmanlar ve işinde eğitimli profesyonel personeller ile sizlere hizmetin en iyisini sunmaktan kaçınmıyoruz. Sağlığa zararı almayan alerjik reaksiyonlar vermeyen temizlik malzemelerimiz test edilip onaylanmıştır. Müşterilerimizin yaşam alanı olan evler temizliği en sık ve en profesyonel yapılaması gereken yerlerden birisidir. Hepimiz en çok evimizde rahat ederiz hal böyleyken kim istemez ki mis kokulu ışıldayan bir ev ? Temizlik için gün belirleyip dakik bir şekilde planlandığı gibi sizlerle oluyoruz.

Hiç bir aksama ve problem yaşamadan evlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz Antalya temizlik firmaları arasında üst sıralarda terini almış toplumun güvenini kazanmış bir firma ile çalışmaya başlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Evlerinizi kendi evimizden ayırmadan profesyonel makinelerimiz ve deneyimli personellerimiz ile temizleyelim

EV TEMİZLİĞİ PLANMASI

Ev temizliğinde amacımız sizlere temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlamak. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda temizlik hizmeti vermekteyiz. İlk önce karşımızdaki insanın bizden ne gibi hangi alanda bir hizmet beklediğini anlarız. Örneğin Antalya ev temizliği konusunda bir hizmet almak istedi. Bir çalışma planı hazırlayarak işe başlarız.

Genelde ev temizlikleri periyodik olarak yapılmaktadır. Çünkü sürekli olarak temizlenen alanlar daha uzun soluklu temiz kalmaktadır. Bir kere temizlenip aylar sonra tekrar temizlenmesi demek arada oluşan süre zarfında yine kirli ve mikroplu bir ortamda yaşamak demek. Yapılan temizliğinde aslında bir anlamı kalmıyor. Antalya temizlik şirketi adı altında edindiğimiz ve yıllardır verdiğimiz hizmetlerin sonundaki tecrübeler bizi günden güne büyüyen bir firma yapmıştır.

Tecrübeli ve eğitimli elemanlarımız ile sizlerle belirlediğimiz gün ve saat diliminde gelip sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktayız. Üstelik temizlik malzemeleri ile de uğraşmanıza gerek kalmıyor. Çünkü gerekli tüm malzemeler şirketimiz tarafından karşılanmaktır. Yani sizlerin tek yapması gereken şey bizlere uygun olduğunuz günü belirtmek. Sonrasında ise evleriniz bize emanet. Sizlere verdiğimiz hizmetten gurur duyuyoruz.

SAĞLIKLI YAŞANTI İÇİN TEMİZLİK ŞART

Hepimizin günlük hayatta en çok önem verdiği ve dikkat ettiği konu temizlik. Gerek kişisel temizliğimiz gerekse evlerimizin temizliği. Her ikisi de aynı önemi taşır. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşantı için temizlik şart. Evlerimizde sevdiğimiz insanları ağırlamak en güzel duygulardan birisi bizim için. Misafirperverlik hem gelen arkadaşlarımız eşimiz dostumuz hem de bizim için vazgeçilmez bir hizmettir.

Bununla birlikte evlerimizin temizliğine de dikkat ederiz en çok da misafirler gelirken. Düzenli ve tertemiz bir ev her zaman için insana huzur verir ve daha sıcak ve rahat bir ortam olarak sunulur. Günlük yaşantımızın getirmiş olduğu bazı koşuşturmalar ve stres sayesinde temizlik için vakit bulmamız oldukça zor. Bazen kendimize bile vakit ayıramazken temizlik bizim için bir işkence gibi görünebilir. Fakat artık her şey gibi temizliğin de kolay bir yolu var. Antalya ev temizliği konusunda yıllardır yaptığımız pek çok sayıda temizlik bulunmaktadır. Sizlerin en zor zamanlarınızda yanınızda olmak için varız.

Ev temizliğinin en önemli hususu sürekli ve düzenli olarak yapılması. Antalya temizlik şirketleri konusunda işimize önem vererek ve müşterimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak bir çalışma sunuyoruz. Profesyonel makinelerimiz ve işinde deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sınırsız hizmet sunmaktayız. Fiyat konusunda iletişim numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİNDE UZMAN ELLER

Bir temizlik hizmeti alırken ilk olarak en önemli husus gelen elemanın güvenilirliğidir. Şirket tarafından detaylı bir inceleme yapılarak iş alımı yapılmalıdır. Biz firma olarak eleman alımı yapmadan önce hakkında detaylı araştırmalar yaptıktan sonra işe alıyoruz. Daha sonra çalışma sistemlerimiz hakkında eğitimler veriyoruz.

Antalya ev temizliği tecrübe gerektiren ve detayları en çok dikkat edilmesi gereken alanlardan birisidir. Evlerimiz yaşam alanlarımız olduğundan dolayı yabancı birini almak konusunda zorlanabiliriz. Fakat güvenilir bir firma ile çalıştıktan sonra ortada hiçbir sorun veya sıkıntı kalmayacaktır. Biz hizmetlerimizi her alanda vermeden önce sözleşme imzalayarak gerçekleştiririz. Çünkü daha önce de müşterilerimizin en çok ve en sık yaşadığı sıkıntılardan biri anlaştıkları şirketlerin başta vermiş oldukları sözü daha sonra iş bitimin de gerçekleştirilmemesi. Antalya temizlik şirketleri konusunda büyük bir şehrin güvenini kazanan firmamıza evlerinizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Şirketimiz Antalya'nın her yerine ev temizliği hizmetini götürmektedir. Her türlü evler dolu, boş veya inşaat sonrası fark etmeksizin sizlere elimizden gelen hizmetin en iyisini sunmak için çalışmalar veriyoruz. Tüm çalışmalarımızı bilinçli ve profesyonel bir şekilde veriyoruz. Sizlere ise uzman ellerden alınan kaliteli hizmetin tadını çıkartmak kalıyor.

PIRIL PIRIL EVLER

Hepimiz evlerimizde günlük rutin temizlik işlerini yaparız. Fakat her evin 15 günde bir düzenli ve detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. Bunlar cam silmek, perdeleri yıkamak, etraftaki dolap, masa ve kitaplık gibi yerlerin ince ince toz alımı yapılması gerekir en çokta tuvaletlerin temizliği önemlidir.

Ortak kullanım alanı olması başlıca bir sebeptir. Bu alan komple detaylı temizlik gerektiren bir yerdir. Her yer iyice gerekli malzemeler ile ovularak temizlenmelidir. Mutfak ise dolapların içi indirilip içindeki malzemeler tek tek temizlenerek hava aldırıldıktan sonra düzenli bir şeklide yerleştirilmelidir. Bunca işi tek başınıza yapmanız oldukça zordur. Günün koşuşturmasının üzerine bazen kendimize bile biraz vakit ayırarak dinlenemezken birde bu kadar detaylı bir iş kabus gibi olur. Hepimizin biraz dinlenip kendini şımartmak hakkıdır. Gerek sevdiklerimize gerekse kendimize vakit ayırmalıyız.

Sizde aynı fikirdeyseniz Antalya ev temizliği konusunda kendini geliştirmiş ve işinde başarılı olmuş bir firma aramanıza gerek kalmadı. Firmamız sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalar yapıyor. Fiyat konusunda da herhangi bir araştırma yapmanıza gerek kalmayacaktır. Antalya temizlik şirketleri arasında her bütçeye uygun fiyatlarla sizlerin istediği hizmeti sizlere sunuyoruz. Belirlenen gün ve saatte gelerek evlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz. Sizleri uğraştırmadan size iş çıkarmadan .

EVLERİNİZİ GÜVENLE TESLİM EDİN

Günümüzde artık bayanlar da iş hayatına atılmıştır. Durum böyleyken hem iş hem kişisel bakım hem de en büyük sorunlardan biri olan ev temizliği çok büyük sorumluluklar altında kalmış olabilirsiniz. Fakat artık Antalya ev temizliği konusunda birçok şirket çeşitli hizmetler vermeye başlamıştır.

En önemli olan detay ise hepimiz evlerimize yabancı birini alırken tereddüt ederiz. Sorunlar yaşarız bu konuyla ilgili. Firmamız yıllardır aynı şehirde bir çok insanın evine girerek hizmet vermiştir. Hiçbir zaman bu konuyla ilgili olarak şikayet almamıştır ve sorun yaşamamıştır. Önemli olan evlerini kendi evleri gibi benimseyecek bir firma ile çalışmak. Sizlerin içlerini bu konuda rahatlatmak için sizlere referanslar da sunduk. Biz eleman alımı yapmadan önce kişi ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak işe alıyoruz. Antalya temizlik şirketleri adı altında sizlere verdiğimiz hizmet güvenilir ve sizleri memnun edici bir şekilde olmasını ön planda tutarak çalışmalar yapıyoruz.

Gözleriniz arkada kalmadan rahatlıkla ve huzurla evlerinizi teslim edebilirsiniz. Bu konuda bizlerle çalışmalarınızı devam ettirdiğiniz süreç içerisinde firmamız ve elemanlarımızdan daha çok emin olup güven duyacaksınız. Beğenmediğiniz veya içinize sinmeyen en ufak bir detay olduğu zaman ücretsiz olarak tekrar alana işlem uygulamaktayız. Yani bizim asıl işimiz sizlerin memnuniyeti. Biz aldığımız ücretin karşılığını eksiksiz bir şekilde vermekteyiz. Fiyatlar konusunda da bir çekinceniz olmasın en uygun fiyatlarla ve kampanyalarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

EN ZOR DURUMDA EV TEMİZLİĞİ

Temizlik yıllardır özellikle de bizim toplumumuzda en çok dikkat edilen bir durumdur. Bazen kendimizi yorgun ve bezgin hissettiğimiz anlar olur. Bu gibi durumlarda firmamız sizlerin yanında. Antalya ev temizliği söz konusu olduğu zaman biz üzerimize düşen tüm görevi başarı ile sonuçlandırmaya hazırız.

Eşyalı günlük olarak kullandığımız evlerin temizliği zordur. Detaylı olarak yapılan temizlik sizlere dert gibi görünebilir fakat bizim için artık çocuk oyuncağı. Firmamızda görev alan çalışma arkadaşlarımızın eğitimleri ve deneyimleri sayesinde Antalya temizlik şirketleri dalında her temizlik alanını detaylı ve kaliteli bir şekilde temizliyoruz. Temizlikte başarılı bir hizmet vermek kadar müşterilere uygun fiyatlar sunmakta önemlidir. Bütçenize zarar vermeyecek kadar uygun eşyalarınıza zarar vermeyecek kadar kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız biz sizlere hizmet vermek için hazırız.

Antalya temizlik firmaları sıralamasında başarısını ve seviyesini belli etmiş bir firma ile çalışarak sizde kendinize vakit ayırın. Sevdiklerinizi en hijyenik ve en temiz ortamlarda ağırlayın. Aniden ihtiyaç duyulan temizlikte yada düzenli olarak ihtiyaç duyduğunuz temizlikte biz yanınızdayız. Anlaşmalı olarak verdiğimiz hizmette sizlerin isteklerini ve sağlığını da düşünerek en kaliteli ve son teknoloji ürünler kullanmaktayız.

ANTALYA EV TEMİZLİĞİ

Şirketimiz 2014 yılında Antalya ilindeki sektördeki temizlik firmalarının eksikliğinden kurulmuştur. Temizlik kollarımız ise apartman temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, koltuk temizliği, dış cephe temizliğidir. Antalya'da sektörümüzde birçok firma olmasına rağmen biz diğer firmalardan üstün yönlerimizle onlardan bir adım öndeyiz. Bu konuda Antalya temizlik şirketleri olarak sektörün öncülüğünü yapmaktayız.

Firmamız Antalya Temizlik Şirketleri olarak hedefimiz ev temizliğinde temizlenmemiş ev, apartman bırakmamaktır, ev ve apartmanların içi haricinde merdiven temizliği koltuk temizliği de ev temizliğinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Antalya temizlik şirketleri olarak merdiven ve koltuk temizliğinde de iddialıyız kaliteden ödün vermeden daha temiz ve yaşanabilir ev, apartmanlar için firmamız kendini sürekli yenilemektedir.

Bireysel ve apartman temizliklerinin dışında çalışma hayatımızın temizliği için hizmet vermekteyiz. Firmaların Antalya Ofis Temizliği hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde temizleyerek çalışmaya uygun hale getiriyoruz. Bu konuda eğer firmalar dışarıdan profesyonel bir destek alacak ise bilgi beceri ve deneyim konusunda ustalaşmış ve teknik açıdan yetişmiş personel ile günümüz teknolojisini harmanlayarak müşterilerimize daha iyi sunmayı hedeflemiş Antalya temizlik şirketlerini tercih edebilirler.

Koltuk temizliğinde de teknolojiyi iyi kullanan etkin temizlik metotlarını ve uygun personel kadrosu ile ev temizliğindeki koltuk temizlemeyi artık bir kâbustan çıkartıp rahatlıkla bu sorunun üstesinden gelebilecek müşteri odaklı ve anında analitik çözümler üretebilen firmamızdan yardım alabilirisiniz.

Hizmetlerimize başlamadan önce bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutarak temizliğe başlarız ve uygun fiyat kaliteli temizlik ve güvenini kazanmış mutlu müşteriler kazanmak için çalışmaktayız.

Konusunda uzmanlaşmış yönetim kadrosuyla eğitimli personellimiz ile günlük hedeflerden çok büyük düşünen ve teknoloji kullanarak araç gereç takım ile geleceğe yatırım yaparak hedeflerini daima müşteri odaklı tutan hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ülkemizin ekonomik sosyal ve gelişen teknoloji unsurları kendini her alanda gösterdiği gibi temizlik sektöründe de göstermektedir, bu göstergeler bizlere daha ekonomik çalışarak maliyetleri indirmeyi risk unsurları indirmeyi ve daha organize şekilde çalışmayı hedeflemiştir.

Antalya temizlik şirketi olarak, bulunduğumuz noktada uzman kadromuzun imzası olduğunu bilerek kaliteli hizmetten ödün vermeden başarının sırrının insan olduğunu ve bizi yine yarınlara taşıyacak olanların çalışanlarımız olduğunun bilincindeyiz.

TEMİZ BİR EV İÇİN 10 ALTIN TAVSİYE

Antalya temizlik şirketleriolarak kaliteyi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak hizmetimizi bu konuda titizlikle sürdürmekteyiz. Günlük yaşantımızda daha güzel daha hijyenik yaşanabilir ev ortamı için sizlerleon altın tavsiyemizipaylaşmak isteriz.

1-Evi Havalandırmak

Güne başlarken mutlaka bütün camları ve pencereleri açarak başlamalıyız. Bu durumevdeki kirlenmiş havayı ve birikenkarbondioksiti temiz ve taze hava ile değiştirmiş olup, evi ferah bir ortama çevirmişolursunuz.

2-Yataklarımızı Havalandırmak

Güne başlarken diğer yapacağımız işlerden bir tanesi de yataklarımızı toplamak ve havalandırmak olmalıdır. Bu konuda önemli olan depolama alanlarınızı uygun ve verimli şekilde kullanmanız olacaktır. Emin olunuz bu işi her gün yaptığınızda sizin için çok uğraş gerektiren bir olmaktan çıkacaktır.

3-Akşamdan Kalan Kötü KokuYapacakEşyaları Kaldırmak

Eve kötü koku yayan eşyalar ya da maddeler bir müddet sonra evin her tarafını sarmış eşyalara sinmiş ve çıkarması ya da temizlemesi zor zahmet gerektirecek hal alır, bu duruma düşmemek için akşamdan bu eşyaları kaldırmalı ya da atmalıyız.

4-Evin Balkonunu Yıkamak

Özellikle yaz aylarında evin balkonlarını yıkamak eve değişik bir hava ve ferahlık katacaktır.

5-Toz Almak

Evi sürekli havalandırmak evi ferahlatır fakat evi havalandırmak yetersizdir bunun için evin içerindeki eşyaları ve yeri nemli bir bez yardımı ile kolayca alabiliriz.

6-Gereksiz EşyalarİçinAlan

Evinizin içerisinde mutlaka gereksiz eşyalarınız için bir alan oluşturmalıdır. Bu alanı yerini bulamadığınız eşyaları koymak için kullanabilirsiniz, bu sayede evinizin dağınıklığı toplanmış olacaktır.

7-Mutfaktaki DağınıklığıToplamak

Mutfak tezgâhı kullandığımız küçük el aletleri ve kullandığımız malzemeler ile yığılabilir bunun önüne geçmek için mutlak dolaplarının çekmece ve gözlerini kullanarak dağınıklığın üstesinden gelebilirsiniz.

8-Salondaki DağınıklığıToplamak

Salonda kullandığımız kumandagazete dergi vb gibi araç gereçlerimizi biriktirmeden toplamalıyız, burada da aynı mutfaktaki gibi küçük dolap ve çekmece yardımından faydalanabiliriz.

9-Koltuk Minder veÖrtüleriÇırpmak

Evimizde sürekli oturduğumuz koltuklarımızdaki minderlerimiz ve örtülerimiz havalandırmadığında ya da çırpılmadığında eşyalarımızın sanki eski ve yıpranmış gibi göründüğünü fark edersiniz bunun önüne geçmek için minderlerimizi çırpmalıyız.

10-Zeminve HalılarıToplamakTemizlemek

Zemin yüzeylerde kullandığımız halı ve benzeri eşyalarımız sürekli kullanıldıkça toz ve kırıntı ile renklerinin soluk ve lekelenmiş şeklinde olmaması için küçük süpürge yardımı ile temizlenmelidir.

Ev Temizliğinde Doğru Adresi Seçin

Ev temizliği son derece önemli bir konudur. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile beraber evlerde temizlik endişesi başlamıştır. Özellikle, iş yaşamında olan bayanlar için ev temizliği vakit alıcı bir işlemdir. Hem zamandan tasarruf etmek adına hem de daha temizi bir ev için mutlaka iyi bir firmadan temizlik hizmeti almanızda fayda vardır. Bu konuda siz değerli ev sahiplerine en iyi hizmeti sunan temizlik firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kullandığımız ürünler sağlığa hiçbir zararı olmayan kimyasallardan oluşur. Evlerinizde bulunan cam, balkon, teras ve diğer tüm odaların temizliği alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Temizlik personellerimiz sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır. Evleriniz bir kişi ele değil bir ekip ile yapılmaktadır. Sizde ev temizliği için Antalya temizlik firmamızdan destek alabilirisiniz.

Ev Temizliğinde Kullanılan Kimyasalların Önemi

Evlerinde çocukları olan aileler her zaman ev temizliği konusunda daha hassas davranırlar. Bu hassasiyetinizi göz önüne alarak sizlere her zaman daha dikkatli temizlik hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız temizlik ürünler doğal olup içerisinde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal bulunmaz. Evlerinizde çocuk odası, mutfak, depo, bodrum kat gibi alanları en iyi şekilde temizlemekteyiz. Ev temizliğine ilk etapta duvar silme ve cam silme işlemleri ile başlamaktayız. Duvarlarda bulunan tablo, resim ve çerçeve gibi aksesuarlar arkasında iz ve toz biriktirirler tüm bu toz ve izleri en iyi şekilde yok etmekteyiz. Cam ve balkon gibi alanların zemin ve yüzey temizlikleri de sizler için en iyi şekilde yapılır.

Uygun Fiyatlara Ev Temizliği

Ev sahipleri için en uygun ev temizliği yapılmaktadır. Özellikle koltuk silme ve halı silme işlemleriniz için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Sizde bahar temizlikleri için ve yine bayram temizlikleri için Antalya temizlik firmamızdan destek alabilirsiniz. Ev temizliği için firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmet talebinde bulunarak en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Özellikle evlerinde evcil hayvan besleyen ev sahipleri için ekstra bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Üstelik sadece ev temizliği değil ofis ve iş yeri temizliği için de firmamızdan destek alabilirsiniz. En uygun fiyat teklifini almak için bizi arayabilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.