BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Koltuk Yıkama

ANTALYA KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Antalya Plus Temizlik Olarak;

Antalya Koltuk Yımama hususunda biz antalya temizlik şirketleri olarak; müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve gerek kullandığımız ekipmanlar gerekse kullandığımız ürünler birinci kalitededir.

Koltuk yıkama işlemi hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyorum: Koltuk yıkama işlemi, önceliklikle koltuklarınız koltuk yıkama makinesi ve koltuk yıkamaşampuanı ile ıslatılır daha sonra devirli fırçalama sistemi ile koltuklarınızın yüzeyleri bir güzel fırçalanır böylece hem mekanik hem kimyasal uygulama ile kirli yüzeylerdeki kirler ve lekeler çıkartılmış olur çıkmayan lekeler için özel leke çıkartıcılar kullanılır, böylece temizliğin iki önemli kuralı uygulanmış olur ve makinemizin güçlü vakumu sayesinde koltuklarınız vakumlanır.

Son sistem buharlı koltuk yıkama makinemiz ile 170 derece de 10 bar kuru buhar verilerek, mayklar ve mikroorganizmalar öldürülür yani buharlı yıkama dediğimiz hijyen temizliği yapılmış olur.

Son olarak antalya koltuk yıkama firmaları olarak, antalya koltuk yıkama fiyatları konusunda siz değerli hemşerilerimizin cebini yakmadan koltuk yıkama fiyatları konusunda oldukça makul fiyatlar sunmaktayız. Antalya koltuk yıkama firmaları arasında en kaliteli hizmeti en makul fiyatlara sunmaktayız.

Koltuk yıkama fiyatlarımız koltuk yıkama 79 tl. den buharlı koltuk yıkama 99 tl. den başlayan fiyatlarla yerinde koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız.

Koltuk Yıkama ve Hijyen;

Hijyen koltuk yıkama işleminin en önemli detayı olarak bilinir, çünkü temizlik sadece gözle görülebilen bir kavramdır fakat hijyen dağın görünmeyen yüzüdür. Peki koltuk yıkama işleminde hijyen nasıl sağlanmalıdır öncelikle biz Antalya koltuk yıkama şirketi olarak, temizlik işlemini toz, kir, leke kalmayacak şekilde yapmaktayız. Daha sonra hijyen sağlamak için buharlakoltuk yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz işte hijyen bu noktada sağlanır. 170 Derece de 10 bar buhar vakumlu buhar makinemizle tüm koltuk yüzeylerine işlenerek mikroplar öldürülerek hijyen işlemi tamamlanmış olur.

Hijyenik Koltuk Yıkama İşlemi;

Koltuk yıkama işleminin en önemli unsurlarından bir tanesi de yapılan işlemin hijyenik olmasıdır. Zira temizliğin en önemli kısmı hijyenik olmasıdır.

Antalya koltuk yıkama konusunda bu kadar çok bu işi yapan şirket varken biz bu işlemin hijyenik olup olmadığını nereden bileceğiz. İşte size konuyla ilgili püf noktası koltuk yıkama yaptırırken mutlaka buharlı koltuk yıkama işlemi isteyin çünkü asıl hijyeni sağlayacak olan buhar işlemidir tabi kullanılan buhar makinesi kaliteli olmalı 8 bar ve üstü en az 150 derecede kuru buhar verebilmelidir ki mikroplar ve bakteriler ölsün gerçek anlamda bir hijyen sağlanmış olsun.

Yine aynı derecede önem arz eden konulardan bit tanesi de yatak temizliğidir. Yatakların yılda en az bir kez hijyen temizliği sağlanmalıdır.

Ekolojik Olarak Koltuk Temizleme

Sıcak ya da soğuk bir yerde yaşıyorsunuz. Fark etmez, herkesin evinde koltuklar kirleniyor, lekeleniyor, bir şeyler mutlaka dökülüyor. Acil müdahale edilmesi gerektiği zamanlar oluyor, yapamadığınız zamanlarda daAntalya temizlik şirketlerigibi firmalara veriyorsunuz. Koltuğunuz kirlendi,Antalya koltuk yıkamagibi firmalarına verecek ne vakit var ne de imkan. Ne yapmalısınız? Ekolojik olarak müdahale etmelisiniz. Deterjan vs. kullanarak hem sağlığınızı hem de koltuklarınızı daha fazla kirletmek yerine, şimdi uygulayacağımız adımları izleyiniz. 2 farklı leğen alınız, sirke, 2 farklı bez ve arap sabunu. Fakat arap sabunu yeşil olanı değil, sıvı olanı lazım. Arap sabununu bir leğen içinde ceviz büyüklüğünde koyup su ile karıştırıyoruz. Su ile karışan sabunu beze yedirerek iyice leke üzerinde temizleme işlemine başlıyoruz. Sirkeyi diğer su dolu leğene koyuyoruz. Sirke sadece koltuk değil, halılarda, salatalarda hatta saçlarınızda bile kullanabileceğiniz doğal ilaçtır diyebiliriz. Sirkenin özelliği ise durulamadır. Bütün temizliklerinizde durulama olarak sirke kullanmanızı öneririz. 1 litre suya 1 kaşık sirke yeterli olacaktır. Bez ile iyice yedirdikten sonra lekenin üstünde iyice sürtüp durulayınız. Sürterken bir zaman sonra lekenin kaybolduğunu göreceksiniz.

Sadece koltuklarda değil, ev temizliğinizde bütünü ile sirke kullanmanızı öneririz. Eviniz çok temiz görünebilir fakat bu görünen kısmıdır unutmayın ki görünmeye birçok toz ve bakteri vardır. Bunları iyice temizlemek için sirkeyi mutlaka kullanın. Lekeler içinde arap sabununun sıvı halini tercih ediniz. Artık eviniz daha ferah ve temiz.

KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ

Antalya koltuk yıkama hizmetleri veren şirketlerin başında gelmektedir. Plus Temizlik durum böyle olunca ister istemiz sorumluluğumuzda artmaktadır. Zira müşteri memnuniyeti şirketimiz için son derece önemlidir. Koltuk yıkama hizmeti yerinde yapılmaktadır. Bununla ilgili kullanmakta olduğumuz üç adet makine bulunmaktadır. Bunlar:

A) KOLTUK YIKAMA MAKİNESİ: Koltuk yıkama işleminin en önemli elamanıdır. Koltuk yıkama makinesi son derece gelişmiş olmalı ki sorunsuz bir şekilde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmeye yardımcı olsun biz bununla ilgili olarak son derece gelişmiş çift motorlu vakum gücü yüksek makineler kullanmaktayız. Çünkü koltuk yıkama işleminin amacına ulaşması için vakumlama işleminin çok iyi yapılması lazım yapılmadığı taktirde yüzeyde su birikintisi kalır ve buda leke oluşumunun oluşmasına sebebiyet verir.

B) DEVİRLİ FIRÇALAMA MAKİNESİ: Pek çok Antalya temizlik şirketleri koltuk yıkama hizmetlerinde manuel fırçalama ile koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Bu son derece amatörce ve koltuk yıkama hizmetinin amacına ulaşmasına engel olmaktadır. Biz Plus Temizlik olarak koltuk yıkama işleminin en önemli evresi olan fırçalama işlemini devirli fırçalama makinesi ile yapmaktayız. Bu sayede lekeler daha kolay çıkmakta ve koltuklar tertemiz olmaktadır.

C) VAKUMLU BUHAR MAKİNESİ: Bu koltuk yıkama işleminin en son evresini oluşmaktadır. Aslında bu işleme biz Antalya temizlik firmaları olarak daha çok hijyen temizliği de diyoruz. Çünkü makanik olarak yıkanan koltuklara on bar ve yüz seksen derece kuru buhar verilerek koltuklarda bulunan mikropların öldürülmesi sağlanmaktadır.

TERTEMİZ KOLTUKLAR

Şirketimiz Özenli ve amacına uygun hizmet anlayışı ile Antalya koltuk yıkama denilince ilk akla gelen şirketlerdendir. Tüm verilen hizmetler şirketimizin temizlik garantisi altındadır. Alanında uzman personeller ve ekipmanları sayesinde evinizde ve ofisinizde bulunan koltuklar tertemiz yıkanmaktadır.

Antalya temizlik şirketleri arasında özellikle yıkama işleminden sonra yaptığımız buhar temizliği extra hijyen sağlamaktadır.

Nedeni ise yıkama işlemi sadece koltuklarınızın temiz olmasını sağlar hijyen temizliği ise gözle görülemeyen bakterilerden de temizlenmesini sağlar. Antalya temizlik firmaları arasında önde gelen imajı ile firmamız farklı ve kalıcı çözümlerde sunmayı kendine amaç edinmiştir. Oturma gruplarınız ve koltuk takımlarınız yıkama işlemine geçilmeden önce dezenfekte edilir. Bu işlemden sonra kaliteli ve etkili koltuk şampuanları ile koltuklarınız yıkanır. Burada en önemli kısım vakumlama işlemidir. iyi bir vakumlama yapıldıktan sonra koltuklarınız kötü lekelerden ve istenmeyen kokulardan arındırılmış olur. Koltuk yıkama işlemi alanında yetişmiş profosyonel ekiplerimizce yapılmaktadır.

Koltuklarınızın cinsine göre kullanılacak malzeme makineye konur alanındaki en gelişmiş makine sayesinde hazneye konan şampuan tüm koltuk yüzeylerine enjekte edilir. En gelişmiş devirli fırçalama sistemi ile koltuk ve kanepe yüzeyleriniz fırçalanır. Güçlü vakumlama sayesinde koltuk ve kanepe yüzeyleriniz vakumlanır. Bu işlemden sonra buharlı hijyen temizliği yapılır ve koltuk yıkama işleminiz sonlanmış olur.

KOLTUK YIKAMA

Koltuklarımız evimizin dekorunda büyük bir önem taşır. Bununla birlikte temizliği de bir o kadar önemlidir. Çünkü evimizde en çok temas halinde olduğumuz eşyalardan birisidir. Evimize gelen misafirler olsun çocuklarımız olsun özellikle küçük çocuklar ellerinden yiyecek içecek boya kalemleri gibi şeyler hiç düşmediği için koltuklarımız çok çabuk kirlenebilir. Her ne kadar elimiz ile silsek de bu derinlemesine ve hijyenik bir temizlik ile sonuçlanmayacaktır. Bunun için profesyonel yardım almanız gerekiyor. Bu konuda uzman pek çok Antalya temizlik şirketleri bulunmaktadır. Biz bu işi şirketimize ait deterjan ve koltuk yıkama makineleri ile işinde tecrübeli çalışma arkadaşlarımızın verdiği hizmet doğrultusunda yapmaktayız . Antalya koltuk yıkama konusunda bir çok firma bu hizmeti sağlamaktadır. Fakat bizim için önemli olan sizi bizi tercih ettiğiniz için pişman etmemek. Bunun için kullandığımız ürünler de çalıştığımız arkadaşlar da işin de en profesyonel olmak ile birlikte bu konuda sürekli eğitim almaktadırlar. Fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

Normal koltuk takımları : 99.00 TL

Minderli koltuk takımları : 119.00 TL

Buharlı hizmet almak isterseniz aşağıdaki fiyat uygulanmaktadır.

Buharlı normal koltuk yıkama : 119.00 TL

Buharlı minderli koltuk yıkama : 139.00 TL

STERİL KOLTU YIKAMA

Antalya temizlik şirketleri olarak yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi de koltuk yıkama hizmetidir. Zira önemsiz gibi görülse de gerek koltuk yıkama işlemi gerekse bu işlemin belli aralıklarla yapılması son derece önemlidir. Çünkü temiz ve hijyenik yapılmayan koltuk temizliği hem sağlıklı olmaz hem de göze hoş görülmez.

Peki nasıl yapılmalıdır ki koltuk yıkama işlemi sonuç olarak hem temiz görünsün hem de göze görülmeyen bakteriler açısından temiz olsun. Antalya koltuk yıkama hizmeti veren çok sayıda işletme olmakla beraber söyleyeceğim hususlarda pek az işletme dikkatli davranmakta ve ya yapılan işin önemini bilmektedir. öncelikli olarak koltukların tüm yüzeyleri vakum makinesi temizlenmeli tozlar makine ile emdirilmelidir. Daha sonra içinde koltuk yıkama şampuanı bulunan su tüm koltuk yüzeylerine iyice sürülmeli ve mekanik olarak kirlerin çıkartılması sağlanmalıdır bu arada özel kimyasal gerektirecek zor çıkan lekeler var ise onlarda özel leke çıkartıcı ürünlerle temizlenmeli ve koltuk yüzeyleri istenilen kıvama gelinceye bu işlem bir kaç kez tekrarlanmalıdır. Daha sonra koltuk yüzeyleri çok iyi bir şekilde vakumlanır.

Bu işlem tamamlandıktan sonra sırası ile hijyenik temizlik işlemine geçilmelidir. Bu arada hijyenik temizlik sadece koltuk yıkama hizmetlerinde değil diğer pek çok hizmet alanında kullanılabilir. Biz bunu daha çok Antalya ev temizliği hizmetlerinde banyo, tuvalet ve mutfak temizliği yaparken kullanmaktayız. Hijyenik temizlik koltuk yüzeylerine çok güçlü kuru buharın koltuk buhar makinesi ile enjekte edilmesi ile yapılır. Bu işlemden sonra hijyen temizliği de yapılmış olur. Hijyenik koltuk yıkama işlemi tamamlanmış olur.

KOLTUKLARIMIZ

Evlerimizin düzeni , tarzı ve temizliği konusunda en büyük rolü koltuk takımları oynar. Odaya girince direk koltuklar göze çarpar. Zaman zaman koltuklarımız lekelenebilir, kirlenebilir, toz kapabilir. Bizler ara sıra ıslak biz bez ile bu lekeleri çıkarmaya çalışsak da bu başarılı olmaz. Özellikle evlerin de küçük çocuk olan aileler. Sizlerin işi daha zor. Yeri gelecek o koltuk takımlarınızı bir defter gibi kullanılacak. Bu tabi ki misafir çocukları içinde geçerli . İkram ettiğiniz yiyecekler ve içecekler koltuklara dökülebilir. Burada çocuklarımızın bir suçu yok bunu yetişkin insanlarda yapabilir.

Sizin üzerinize düşen profesyonel bir firmadan bunun için yardım almak. Şirketimiz pek çok dalda hizmet vermekte ve verdiği her hizmette profesyoneldir. Antalya koltuk yıkama hizmetini de veriyoruz. Koltuklarınız da en kalıcı lekeleri bile çıkartıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimiz ile sizlere verdiğimiz hizmetten gurur duyuyoruz.

Firmamız Antalya ev temizliği ve Antalya merdiven temizliği gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Dilerseniz evleriniz temizlenirken koltuk yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Bu sizin tercihinizdir. Artık çıkmayan lekeleri sorun haline getirmeyin. Biz temizlik konusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Size sadece bir telefon kadar yakınız.

KOLTUKLARIN BAKIM ÖNEMİ

Evlerimiz de temizliğine en çok dikkat ettiğimiz eşyalardan birisi koltuklarımız. Her ne kadar sakınsak da sadece bir kalem mahvetmeye yetiyor. Evinizde çocuklarınız varsa yada kalabalık bir aile iseniz koltukları temiz tutmak ne mümkün.

Antalya koltuk yıkama konusunda profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Çıkaramadığınız lekeler size zor gelip görsel düzeninizi bozan lekeler artık canınızı sıkmasın. Firmamızın kullanmış olduğu ürünler en zor lekeleri iz bırakmadan temizler. Sizin artık bunlarla vakit kaybetmeyip daha rahat edebilmeniz için son teknoloji ürünler buharlı makineler ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Antalya temizlik şirketleri adı atında birçok başarının altına imzamızı atarak profesyonelliğimizi belli ettik. Müşterilerimize sunduğumuz referanslar sayesinde Antalya temizlik firmaları arasında güven , kalite ve hijyen bakımından da çizgimizi belli ettik .

Bizim için zor çıkmaz temizlenmez gibi cümleler yok. kullandığımız malzemeler piyasanın en kaliteli ve en başarılı ürünleridir. Bunun yanı sıra da çalışma arkadaşlarımızın da şimdiye kadar almış olduğu birçok eğitim ve tecrübeleri birleşince ortada olmaz diye bir şey kalmıyor.Fiyatlarımızda kampanyalar yapıyoruz ve her bütçeye uygun fiyatlarla çalışıyoruz herkes bu hizmetten faydalansın ve bizi tanısınlar diye.

TEMİZLİK İŞLERİMİZ

Günümüzün hızlı ve tempolu yaşam biçimi çalışan insanların kendilerine çok fazla özel zaman ayıramama problemini de beraberinde getirmiştir. Buda beraberinde temizlik alanında pek çok firmanın doğmasına neden olmuştur. Antalya temizlik şirketleri olarak, bizim üzerimize bu konuda oldukça büyük sorumluluk düşmektedir.

Biz hijyen olarak, belli başlı şu temizlik alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Hemen her evde en az bir ve ya daha fazla koltuk takımı bulunmaktadır. Evlerimizde en çok kullandığımız eşyalarımızın başında da koltuklarımız gelir işte bu nedenledir ki en az yılda bir kez de olsa koltuklarımızı temizletmemiz gerekmektedir. Antalya koltuk yıkama hususunda şirketimiz hem buharlı koltuk yıkama hem de sulu yıkama hizmetlerinin her ikisini de vermektedir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Hizmet alanlarımızdan diğer bir tanesi de apartman temizliğidir. Antalya apartman temizliği alanında faaliyet gösteren pek çok temizlik şirketinden bir tanesi de biziz site ve apartman temizliği Muratpaşa ve Konyaaltı bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Bu bölgelerde pek çok irili ufaklı apartmanların temizliğini yapmaktayız.

Parantez açtığımız tek temizlik konularımız bunlar değil elbette bununla birlikte ev temizliği ve periyodik ofis temizliği alanlarında da faaliyet göstermekteyiz. Sizinde bu ve buna benzer alanlarda temizlik hizmetine ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

KOLTUKLARDAKİ ZOR LEKELER

Evlerimizin temizliğini yaparken belki de en çok zorlandığımız konulardan birisi de koltuklarımızın temizliği. Çünkü koltuklar da bazen istemsizce oluşan lekeler canınızı sıkabiliyor. Bunların çıkması da oldukça zordur. Birde evde genelde bir kaba su hazırlayarak deterjan döküp sileriz. Fakat bu koltuklarımızın temizlenmiş olduğu anlama gelmiyor.

Kirler ve mikroplar minderlerin içine doğru giriyor. Bu sorunun kesin çözümü profesyonel olarak temizlenmesidir. Antalya koltuk yıkama hizmetini şirketimiz sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Profesyonel ve kaliteli makinelerimiz sayesinde koltuklarınız an az yenisi kadar temiz ve bakımlı görünecektir. Vakumlu makineler ile yaptığımız bu temizlik sırasında koltuklarınızdaki kirler ve çıkması zor olan lekeler kötünden koltuklarınızdan silinecektir.

Antalya temizlik firmaları adı altında verdiğimiz sınırsız hizmetler arasında en çok istek ve talep gören hizmetlerden biridir koltuk yıkama hizmeti. Bizde bu hizmeti sizlere eşsiz bir şekilde sunmak için kendimizi ve ürünlerimizi geliştirerek Antalya'nın 1 numaralı hizmetini sizlere sunuyoruz. Antalya temizlik şirketleri konusunda istediğiniz her alanda temizlik hizmeti verebiliyoruz evlerinizde ofislerinizde apartmanlarınızda bir temizlik şirketi ile çalışarak istediğiniz her yere temizliği götürmenin eşsiz keyfini yaşayın.

TEMİZLİĞİ HİSSETMEK LAZIM

Temizlik büyük ve önemli bir iştir. İçeriğine uyumlu olarak yapılmalıdır. Aksi taktirde verim alamayız. Yaptığımız iş belli olmaz. Bazen bu iş koşuşturmasından dolayı kendimize bile vakit ayıramayız kaldı ki temizlik hepimiz için bir azap haline gelir. Temizliğin hissedilmesi gerekir. Kaliteli yaşam alanlarımıza uygun bir şekilde hizmet alarak sağlıklı bir ortamda yaşamak hepimizin hakkıdır.

Antalya temizlik şirketleri adı altında bir çok firma hizmet vermektedir bu konu ile ilgili fakat önemli olan kimin ne kadar verdiği sözün arkasında durduğu yada verilen hizmetin kalitesidir. Kimi zaman denk geliyoruz ki müşterilerin en büyük şikayeti başta verilen fiyat daha sonra artmakta veya yavaş yavaş verilen hizmetin kalitesi düşmekte. Firmamız sizlerin bu gibi sorunlardan edindiği güven problemini aşmak adına sizlerle anlaşma başında her iki tarafından istek ve arzularına göre bir anlaşma protokolü hazırlayarak imzalamaktadır. Böylelikle ne fiyat artabilir nede beklediğiniz hizmetin altında bir hizmet alabilirsiniz.

Antalya temizlik firmaları sıralamasında sizlere verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde birinci sırada yerimizi almaktayız. Dilerseniz temizlik yapıldığı sırada evlerinizdeki veya ofislerinizdeki koltuklarınız için de Antalya koltuk yıkama hizmetini talep edebilirsiniz firmamızdan. Koltuk modellerinize uygun kullandığımız ürünler sayesinde koltuklarınız en ufak hasar görmez. Çıkması zor olan lekeler bile kökünden kaybolur.

ANTALYA'DA SINIRSIZ TEMİZLİK

Sizlere en iyi temizlik hizmetini sunmak için mutlaka daha önceden bir keşif yapılması gerekmektedir. Temizlik yapılacak alanda yada alanlarda bilgi sahibi olmalıyız. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu ortamlar hakkında bir çalışma planı yapıyoruz. Daha sonra sizlerle bir anlaşma imzalıyoruz. Bu anlaşmanın içeriği sizlere düzenli olarak vermemiz gereken hizmet ve fiyattır.

Belirlenen günde gelip gerekli malzemeleri tarafımızdan karşılayarak hizmet veriyoruz. Temizlik malzemelerini kendimizin karşılama sebebi ise ilk olarak sizlere ekstra masraf olmaması ikinci olarak da bir temizlikte kullanılan malzemeler çok önemlidir. Eşyalara zarar vermemeli, insan sağlığını tehlikeye atmamalı ve derinlemesine temizlik yapmalıdır. Temizlikte kullandığımız malzemeler doğal ürünlerdir. Antalya temizlik şirketleri dalında hizmet veren bir firma olarak biz sizlere layık hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Şirketimiz çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Evlerinizde, ofislerinizde ve apartmanlarınızda. Bununla birlikte Antalya koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Koltuklarınızı ilk günkü gibi temizleyerek sizlere daha ferah görünen evler teslim ediyoruz. Antalya temizlik firmaları diyince akla ilk gelen isim olarak şehrin her bölgesine sınırsız ve kaliteli hizmet veriyoruz. Şimdiye kadar çalıştığımız her insan bizden memnun kalmıştır. Bizde sizlerin fikirlerini ve düşüncelerini aydınlatmak adına bu hizmetlerden bir kaçını sizlere referans olarak sunduk.

HİJYEN KOKAN KOLTUKLAR

Hepimizin evlerimizde yaptığı en büyük hata koltuklarımızda oluşan herhangi bir lekeyi bez ile silmeye çalışmaktır. Bir bez yardımı ile yapılan leke çıkarma işlemi ilk başta her ne kadar temizlenmiş gibi görünse de sadece tek yapılan kiri koltuğun içine gizlemektir. Bu nedenle aynı leke zamanla tekrar gün yüzüne çıkabilmektedir ve zaten hijyen açısından da yeterli bir işlem değildir.

Antalya koltuk yıkama işlemleri firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Son teknoloji makinelerimiz ve en kaliteli temizlik ürünlerimiz ile koltuklarınızdaki tüm lekeleri derinlemesine temizliyoruz. Çıkmaz dediğiniz en zor lekeler bile bizim için çocuk oyuncağı. Koltuklarınızı yerinde gözlerinizin önünde yeni alınmış kadar temiz bir şekilde temizleyerek işimize son veriyoruz. Kısa bir süre içerisinde ve vakumlu makineler ile kirler kökünden sökülür. Antalya temizlik firmaları arasında her dalda her işi profesyonel olarak yapıyoruz. Temizlenmesi gereken her alana kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizlere hiç bir sorun çıkarmadan kafanızı rahat içinize de ferah tutacak hizmetler sunuyoruz.

Koltuk yıkama konusunda profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlerin belirlediği günde evlerinize gelerek sizlerin istediği hizmetin en iyisini sizlere vermek ve temizliği en üst seviyede sizlere yaşatmak için çalışıyor. Sizde hijyen kokan evlere ve koltuklara sahip olmak için bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Fiyatlarımız kampanyalı ve Antalya temizlik şirketleri dalında en uygun fiyat sistemidir.