BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya apartman temizliği

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Antalya apartman temizliği

Günümüzde toplu yaşam konutlarında temizlik artık en önemli hususlardan biri haline gelmiştir. Bu sebeple site temizliği, apartman temizliği gibi konularda bu işleri yapabilecek kaliteli hizmet sunacak firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Önceleri apartman temizliği ve merdiven temizliği,apartman görevlisi çalıştırılarak bu işler halledilmeye çalışılmaktaydı fakat işin detayına girildiğinde bu şekilde masrafın daha fazla olduğu anlaşılmakta. Apartman görevlisi çalıştırılarak kira gelirinden kayıp olduğu gibi sgk, maaş, tazminat ve elektrik, su, doğalgaz gibi masraflarda oluşmakta.

İşte sizi bu masraflardan kurtarmak için antalya apartman temizliği ve antalya merdiven temizliği gibi işlerde size uzman deneyimli ekibimizle en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet boyunca kullandığımız malzemeler en kaliteli ve etkili ürünlerdir.

Apartman temizliğinin yanında koltuk temizliği gibi birçok temizlik hizmeti sunmaktayız. Koltuğunuzun orijinalliğini bozmadan rengine ve dokusuna zarar vermeden en etkili şekilde çözüm üretmekteyiz. Antalya Plus Temizlik şirketi olarak antalya apartman temizliği ve antalya merdiven temizliği gibi tüm işlerinizde firmamız çözüm ortağınız olarak ihtiyaç duyduğunuz anda hizmet vermeye hazırdır.

APARTMAN TEMİZLİĞİNİZ

Antalya apartman temizliği konusunda Plus Temizlik olarak diğer vermiş olduğumuz hizmetlerde kullanılan yüksek standartlarda ve kalitede temizlik ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.

Profesyonel çalışanlarımız ve verdiğimiz en kaliteli hizmet ile Antalya temizlik firmaları arasında ilk isim olmanın gururunu yaşamaktayız. Apartmanlarımızı yani ortak kullanım alanlarımızı onlarca insanın kullandığını da göz önünde bulundurursak temizliği en sık ve en detaylı şekilde yapılması gereken yerlerden birisidir. Öncelikle firmamız sizinle apartmanınızın temizliği konusunda bir anlaşma yapmakta ve apartmanlarınızın temizlenecek gün ve aralıklarını sizlerin isteği doğrultusunda ayarlamaktadır. Temizlik günleri, tüm gerekli temizlik malzemeleri firmamız tarafından getirilmektedir.

Antalya temizlik şirketleri olarak verdiğimiz hizmete her geçen gün daha fazla başarı hikayeleri katmaktayız. Sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için biz varız. Son teknoloji ürünler ve işinde deneyimli profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin hizmetindeyiz.

BLOG

Apartmanlarda bir çoğumuz yaşamıştır.Yaşlı teyzelerinde en çok yüksek sese ve temizliğe ne kadar takıntılı olduğunu hepimiz biliriz. Elimizde olmadan kirletince hemen azarı işitiriz. Eskiden düzenli olarak bir bayan ile anlaşırdı apartman yöneticilerimiz ve bu bayan düzenli olarak gelip merdivenlerimizi tertemiz yapıp giderdi.

Şimdi ise teknoloji ilerledi ve her şey daha kolaylaştı. Eskiden yapılan temizlikleri özlemeye başladık çünkü artık o temizlikler kadar hijyenik bir temizlik yaptıramaz olduk. Merdiven altı dediğimiz firmalara denk gelmeniz çok olağan bir durum haline gelmeye başladı. Anlaşırken her şey istediğiniz gibi daha sonra verdiğiniz paranın karşılığını alamayıp karşınızda bir muhatap bulamıyorsunuz. Firmamız Antalya merdiven temizliği konusunda kendini geliştirmiş büyük bir şehrin her bölgesine hizmet verip sonuç odaklı çalışmanın karşılığında müşterilerine kendini kanıtlamıştır. Kimse bakteri ve mikrop yuvası haline gelmiş bir yerde yaşamak veya bulunmak dahi istemez. Fakat apartmanlarımız ortak kullanım alanı olduğundan dolayı temizliği en çok dikkat edilmesi gereken yerdir.Düzenli ve kaliteli bir temizlik yapılmadığı taktirde apartmanlarımız çok daha hızlı kirlenecektir. Bu durumda öyle bir temizliği yaptırmanın hiç bir alemi yok.

Artık bu tür firmalar çoğaldığı içinde güvenilir bir yer bulmak oldukça zor. Firmamız Antalya apartman temizliği dalında vermiş olduğu hizmetlerin adreslerini ve referanslarımızı sizlere sunduk. Araştırdıktan bizimle irtibata geçeceğinize eminiz.

SAĞLIĞIMIZ İÇİN TEMİZLİK

Günümüzde apartman yöneticilerimizin en büyük sorunlarından biri olan konu sabit kapıcıların maliyetlerinin artması. Sürekli olarak apartmanları temizleyen kişilerin yasal yükümlülükleri ve maliyetlerin artmasıyla yöneticiler de ne yapacaklarını şaşırıyor.

En kolay ve basit çözüm bir temizlik şirketi ile anlaşıp sadece aylık olarak ödeme yapmak ve gerisine karışmamak. Tabi şirket seçerken de dikkat edilmesi gereken hususlar var. Güvenilir ve kaliteli bir şirket olmalı. Firmamız Antalya apartman temizliği konusunda yıllardır hizmet vermesinden dolayı büyük bir şehirde tanınarak kendini ispatlamıştır. Sizlerle anlaşıp baştan verdiğimiz bütün sözlerin arkasında durduk sürekli olarak. Anlaştığımız fiyat anlaştığımız hizmet ve anlaştığımız kalite. Ekipmanlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Dilerseniz anlaşmaya çöp toplama hizmetini de ekliyoruz. Asansör içi düğmeleri merdiven korkulukları giriş kapılar merdiven köşeleri ve merdivenlerinizi özenle temizliyoruz. Çünkü temizlik sağlığımız açısından da büyük önem taşır. Biz sizlerin sağlığını tehlikeye atmak istemeyiz.

Bunun için de büyük bir ekibimiz var. Antalya merdiven temizliği konusunda işinde deneyimli ve profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.Antalya temizlik firmaları arasında referanslarımızı sunduk kendimizi tanıttık. Sizlerin de tek yapması gereken bizimle iletişime geçerek isteklerinizi sunmak.

FİRMA SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİN

En çokta büyük apartmanda yaşanılan sorunlardan biridir temizlik. Merdivenler , korkuluk demirleri, asansör, asansör düğmeleri ve giriş kapıları. Düşünsenize günde tanımadığımız pek çok insanın dokunduğu yerlere dokunup basıyoruz.

Apartmanlarda temizlik yapılmadığı sürece evlerimizde yapılan temizlikte pek geçerli olmayacaktır. Çünkü dairemizin kapılarını açıp kapattıkça dışarıda merdivende olan tüm tozlar ve mikroplar evlerimize girecektir. Temizlik planlı ve profesyonel olarak yapıldıktan sonra kalıcı hale gelir ve uzun zaman idare eder fakat üstten yapılan bir temizlik temizlik olarak bile sayılmaz. Ne mikropları yok eder nede bir temizlik yapıldığını belli eder. Antalya apartman temizliği konusunda firmamız profesyonel olarak Antalya'nın her bölgesine hizmet vermektedir.

Antalya temizlik şirketleri deneyimlerinizden memnun kalmadığınız şirket olmuş olabilir. Fakat bir firma ile anlaşmadan önce iyice bir araştırma yapmak ve deneyim sahibi olan insanların fikrini ve düşüncelerini almak lazım. Biz sizler daha rahat bilgi sahibi olabilesiniz diye sizlere birlikte çalışmalar yaptığımız bir kaç yetkiliyi sizlere referans olarak sunduk. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olmakla birlikte temizlik malzemeleri de firmamız tarafından temin edilmektedir.

ORTAK KULLANIM ALANLARINDA TEMİZLİK

Hepimiz günümüzde apartmanlarda yaşamış insanlarız artık. Bu nedenle ortak kullanım alanlarının da ne kadar sıkıntılı bir yer olduğunu biliyorsunuzdur. Çoğu zaman evlerimizde yaptığımız temizlik bile aniden boşa gidebilir. Nasıl mı? Apartmanlarda temizlik yapılmadığı sürece merdivenler kirli olduğu sürece daire kapılarımızı açtığımız anda kapının önündeki tüm tozlar evimize girmektedir.

Bu konuda apartman veya site yöneticilerimize büyük bir sorumluluk yüklenmektedir. Kapıcıların maliyetlerinin de arttığını göz önünde bulundurursak bu iş oldukça zordur. Özellikle büyük sitelerin temizliği bir azap haline gelmektedir. Kendi daire önlerimizi temizlemekte hijyenik bir çözüm değildir. Tüm alan komple detaylı bir şekilde temizlenmedikten sonra hiç bir anlam ifade etmez. Antalya merdiven temizliği konusunda uzun zamandır bir çok bölgede sayısız hizmet verdik. Verdiğimiz hizmet yerlerindeki yetkililer genelde bir önceki şirketle yapmış olduğu çalışmalarda zaman geçtikçe verilen hizmetin kalitesinin düştüğünü gözlemledikleri için çalışmaya son verilmiş. Biz sizlerin güvenini kazanıp hiç kimseyi zor durumda bırakmamak için anlaşmanın başında konuşulan ve apartman sakinlerinin bizden beklediği bütün hizmetleri bir kağıda dökerek bu sözleşmeyi firmamızın yetkilisi ve apartmanların yetkilisi imzalamaktadır.

Antalya apartman temizliği konusunda böylelikle anlaşılan fiyat artmaz verilen hizmetin de kalitesi düşmez. Firmamız sizlerin memnuniyeti için her türlü çalışmalarda yer almaktadır. Amacımız tüm şehrin güvenini kazanıp profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmak.

TEMİZİLİĞİN HAYATIMIZDAKİ ÖNEMİ

Günümüzde teknolojini gelişmeyle birlikte hayatımıza pek çok ürün ve makineler girmiştir. Bununla birlikte Antalya temizlik şirketleri de artmıştır. Bu durum bir yandan iyi herkesin omzundaki yük hafifliyor bir yandan da kötü insanlar hangi firmaya güveneceklerini bilmiyor ve fiyat konusunda da araştırma yapmak zorunda kalıyor.

Firmamız uzun zamandır Antalya gibi büyük bir şehirde her kesimden her bölgeden her çeşit insana hizmet vermekte. Bu verdiğimiz hizmetin sayesinde de Antalya temizlik firmaları arasında seçilen ve akılda kalıcı iz bırakan firma olmayı başardık. Sizlerin işini kendi işimiz gibi benimseyerek sizlere isteğiniz doğrultusunda bir hizmet veriyoruz. Temizliği en önemli alanlardan biri olan ortak kullanım alanları sık ve düzenli bir şekilde işinde eğitimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Antalya apartman temizliği konusunda da çalışanlarımıza düzenli olarak eğitimler vermekteyiz. Bir çatı altında farklı aileler yaşamaktadır. Hepimizin tek ortak kullanım alanı olan apartmanların temizliği oldukça önemli. Sevdiklerimizi dışarıdaki çeşitli kirli ve mikroplu faktörlerden korumamız bazen o kadar da kolay olmaz. Hiç düşünemediğimiz yerlerde ve dokunduğumuz bulunduğumuz her ortamda istemsizce mikropları kendimize çekebiliriz. Bunun önüne geçmek için profesyonel olarak hizmet almak lazım. Sizlere istediğiniz hizmeti sunmak için uygun fiyat ve kampanyalarla sizlerin karşısındayız.

APARTMANLARDA KALİTELİ MALZEMELER

Firmamız Antalya apartman temizliği dalında binalarınızda detaylı ve profesyonel ekipmanlar ile sizlere eşsiz hizmet vermektedir. Apartmanlarımız ortak kullanım alanları olarak temizliği en sık ve düzenli yapılması gereken alanlardan birisidir.

Temizlik apartman yöneticilerinin dairelerden gelen şikayetler ve memnuniyetsizlik sonucu en büyük sorunları olmuştur. Bunun nedeni ise verimli veya profesyonel kişiler ile çalışılmamış olması. Antalya temizlik firmaları konusunda şirketimizin her alanda verdiği temizlik hizmetinden müşterilerimiz %100 oranla memnun kalmıştır. Böylelikle apartman yöneticilerinin de bu konu hakkında artık bir sorunu kalmamıştır. Fiyatlarımızın çok uygun olmasıyla birlikte bütçe konusunda da bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir kapıcının maliyetinden daha düşük bir bütçe ile daha fazla hizmet alabilirsiniz. Temizlik hizmetini gerçekleştirirken apartman sakinlerinin de memnuniyeti göz önünde bulundurularak sessiz bir çalışma yapılır. Apartmanlarınızda bir temizlik yapıldığını ancak daire kapılarınızı açtığınızda mis kokuları aldıktan sonra anlayacaksınız.

Hepimizin hakkıdır hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yaşamak . Biz sizlerin sağlığını da düşünerek en kaliteli ve sağlık açısından zararı olmayan ürünleri kullanıyoruz. Temizlik sırasında son teknoloji birinci sınıf makineler ile hizmet vererek bu malzemeleri de tarafımızdan karşılıyoruz. Sizler hem bütçeden tasarruf ediyorsunuz hem de sağlığınız güvence altına alınıyor.

Antalya Apartman Temizliği

Temizlik şirketi olarak bu alanda her daim en iyisiniyapmayaözen gösterdiğimizi gururla sizlere söyleyebiliriz. Bünyemizde çalışan elemanlarımız her zaman en iyisini yapmak için elinden geleni yapmış yılların verdiği tecrübe ile de bu kulvarda profesyonel bir ekip olduklarını kanıtlamışlardır. Apartmanlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun

Antalya Apartman Temizliğifirması olarak elbette bizler de farkındayız. Temiz görünen bir apartman güne daha iyibaşlamanızısağlayacak ve kendinizi pozitif hissedeceksiniz. Bizler firma olarak bu işi üstlenerek size en iyi şartlarda bir temizlik sunacağımızın garantisini verip bu işte ne kadar iddialıolduğumuzugöstermenin derdindeyiz. Sevdiklerinizle komşularınızla temiz ve nezih bir ortamda yaşamak herkes gibi sizin de hakkınızdır. İşte firma olarak tam daburadabiz devreye giriyoruz.

Eğer sizlerin de evi Antalya yakınlarında bir yerde ise apartman temizliğine ihtiyaçduymanız halinde bizleri telefon vasıtası ile arayabilir istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Hatta dilediğiniz takdirde ofisimize kadar gelip çayımızı içip profesyonel manada çalışan tüm elemanlarımızla tanışabilirsiniz.

Antalya Temizlik şirketleri arasındafirmamız ı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği müşteri memnuniyeti için maksimum düzeyde performans sergilemesidir. Temizlik kısmı siz değerli müşterilerimiz için sancılı ve sıkıntılı bir süreç olarak gözükebilir. Ayrıca apartman temizliği için hem zamanınız uygun olmayabilir hem de zaten yorgun olarak eve geldiğiniz de bir de böyle bir dertle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bu sebeple bu işi ehline bırakmanızı tavsiye eder sizler de bu süreçte komşularınızla, eşinizle, dostunuzla hoş vakit geçirmenin keyfini çıkarırsınız

Tüm çalışanlarımız apartmanınızın temizliği için aralarında hızlıca iş bölümü yapıp en kısa sürede güzel bir iş çıkaracaktır.Antalya Merdiven Temizliğifirmamız apartmanınızı en kaliteli temizlik malzemeleri ile baştan aşağı temizleyecek bal döküp yalayacak kıvama gelecektir. Bu hususta en ufak bir şüpheniz olmasın. Temizlik insanoğlu için olmazsa olmazdır bu sebeple mutlaka ihtiyaç duyacağınız için ve sizlerin de bu işi yapmak için zamanınızın olmadığını var sayarak bizlerle iletişime geçmeniz içinhiçbirneden göremiyoruz. Temizlik işimde en iyisini biz yapana kadar en iyisi biziz.