BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

HAKKIMIZDA

PLUS TEMİZLİK HAKKINDA

Antalya temizlik şirketi olarak siz değerli Antalyalı hemşerilerimizin her türlü temizlik ihtiyacını giderebilmek için, öncelikli faaliyetlerimiz apartman temizliği, koltuk temizliği, ev temizliği. ofis temizliği, memer temizliği vecilalama, dış cephe temizliği ve cam temizliği alanında hizmet verebilmek için 2014 Yılında kurulmuş bulunmaktayız

Öncelikli olarak Antalya apartman temizliği ve merdive yıkama konusunda gerçekten kaliteli hizmet almakta güçlük çekiyor bizde antalyamın apartman temizliği konusunda çektiği bu sıkıntılardan nasıl kurtarabiliriz onu düşündük ve faaliyetlerimizi bu alanda yoğunlaştırdıkve yapılacak hizmetleri üç katagoriye ayırdık a) merdiven yıkama b) iç alanların temizliği ve asansörün temizliği c) dış alan mıntıka temizliği tabi bu merdiven temizliğini gerçekleştirecek kaliteli bir ekip ve temizlik ürünleri....

Yine bir temizlik şirketi'nin vermesi gereken kaliteli hizmetlerden birisi de koltuk temizliği dir. Antalya koltuk temizliği ve koltuk yıkama konusunda oldukça genişbir pazara sahiptir. Fakat malesef koltuk temizliği konusunda pek çok müşteri madur edilmektedir. Koltuk yıkama konsunda bu konuyu yeterince anlattım tekrar tekrar koltuk temizliği konusunu anlatmaya gerek yok isteyen hizmetlerimiz bölümünde koltuk temizliği'ni inceleyebilir bizim Antalya temizlik şirketleri arasında kaliteli bir Antalya temizlik şirketi olarak amacımız tamamen müşteri memnuniyetidir.

Antalya ev temizliği ve Antalya ofis temizliği, Antalya temizlik şirketleri'nin başlıca konuları arasındadır. Bu konuda biz de bir Antalya temizlik şirketi olarak lider firma sorumlululukları neyi gerektiyorsa bide onu yapmanın çabası içerisindeyiz detay temizliğinde Antalya da buharlı temizlik buharlı detay temizliği ve buharlı koltuk temizliği hizmetlerini antalya ya ilk getiren firmalarda birisiyiz.

Vizyonumuz Antalya'nın en iyi temizlik şirketleri arasındaki kaliteli, güvenli, müşteri odaklı bir Antalya temizlik şirketi olabilmektir.KurucumuzİLKER UÇAR;Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu,kariyeri boyunca çeşitli otellerde yöneticilik yaptıktan sonra Antalya plus temizlik şirketini kurdu. "Antalya temizlik şirketleri olarak bu alanda yapılması gereken çok şey var." diyerek insanların temel ihtiyaç ve sorunları olduğunu düşünerek Antalya apartman temizliği , koltuk temizliği, Ofis temizliği ve ev temizliği' nin daha iyi nasıl yapılır diyerek müşteri odaklı çalışmalara başlad. Amaç; İnsanların temel ihtiyaçları olan apartman temizliği ve merdiven temizliğiev temizliği ve ofis temizliği konusunda profosyonel, kalıcı ve pratik çözümler üretmek bu bağlamda gelişen teknoloji ve akıcı iş anlayışınıtemel araç kabul ederek PLUS TEMİZLİK' ikurdu.