0536 053 77 65 GERİ

Antalya Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Antalya temizlik şirketleri temizlik alanlarınadan bir tamesi hatta pek çoğuna göre başlıca faaliyet konusuev temizliğidir.

Sadece Anlalya temizlik firmaları açısından değil herhangi bir şirkete bağlı kalmaksızın bu işi yapan pek çok bayanlar vardır. özellikle yardımcı bayan arayan ev hanımlarının ev temizliği işlerini bu yolla gidermektedir. Antalya ev temizliği bakımından oldukça geniş bir pazar yapısına sahiptir.

Gelişen çağın gerekleri bakımından ev hanımlarının çalışma hayatına daha çok katılımıyla beraber ev temizliği çalışan bayanlara artık bir külfet olarak gelmiştir. Hem çalışma hayatının yoğun baskısı ve stresi hem de gündelik hayatın yaratmış olduğu yoğun baskı, periyodik ev temizliği ni zorunlu hale getirmiştir. İşte bu noktada bizde güçlü ve köklü bir Antalya temizlik şirketi olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Sadece Antalya ev temizliği ile ilgili değil, Antalya apartman temizliği, Antalya inşaat sonrası temizlik,

Antalya koltuk yıkama ve Antalya ofis temizliği alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Antalya Ev Temizliği;

Antalya ev temizliği pek çok hususta ele alınması gereken bir konu neden sorusuna gelince bunun pek çok açıdan açıklaması vardır. Hemen hepimiz hayatımızın bir yada birden fazla olmak üzere ev temizliği konusunda desteğe ihtiyacımız olur. Mesele bu sorunu nasıl halledeceğimizdir.

Bu meseleyi halletmenin bir yolu gündelikçi bayan bulmaktır. Eğer çevremizde bu işi yapan bayanlar varsa onlardan destek alabilirsiniz. Bu tabi ki uzman bir temizlik hizmeti alma yöntemi değildir. Belli konularda sorunu bu yöntemle çözebilirsiniz fakat beklenti çok fazla olmamalıdır. Zira verilen hizmet ne ise onunla yetinmek zorunda kalırsınız, birazda bu şans işidir. Çünkü yanlış malzeme kullanımları çoğu zaman tamiri güç hasarlara yol açabilir. Mesela banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılacak tuz ruhu armatürlere zarar verebilir. Yada zeminde kullanılacak yanlış bir kimyasal fayans yada mermerlerinize zarar verebilir. Şimdi gelelim Antalya temizlik firmaları ve bu şirketler arasında güçlü lider firma olma özelliğini koruyan Antalya plus temizlik olarak bizim size verebileceğimiz hizmet anlayışına, biz Antalya temizlik şirketi olarak birinci önceliğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetidir.

Antalya ev temizliği konusunda uzman temizlikçi kadromuz şirket olarak sigortalı ve eğitimli personel çalıştırma konusundaki hassasiyetimiz ve sürekli olarak verdiğimiz personel eğitimleri bunların hepsi size daha iyi hizmet verebilmek için bununla birlikte kullandığımız ekipman ve temizlik ürünleri Antalya temizlik şirketleri arasındaki farklılığımızın bize kattığı değerden ibarettir. Şimdi gelelim ev temizliği konusundaki çalışma prensiplerimize.

Öncelikle bizi arayan müşterilerimize Antalya ev temizliği fiyatları bakımından doğru bir fiyatlama yapmak için ücretsiz keşif hizmetimizle geliriz temizlik yapılacak mekanı gezer kullanılacak ekipman ve ürünler hakkında sizi bilgilendiririz. Daha sonra fiyat konusunda mutabık kalırsak ekibimizi belirlenen temizlik günü başlarında operasyon sorumlusu arkadaşımızla birlikte göndeririz ve banyolardan, balkonlara, camlardan, zeminlere kadar temizliğiniz yapılır ve daha sonra sizin kontrol etmeniz sağlanır siz temizlik için okey vermeden arkadaşlarımız mekandan ayrılmaz ancak sizin memnuniyetinizi belirtmenizden sonra arkadaşlar iyi günler dileklerini belirterek yanınızdan ayrılırlar.

Ev Temizligi Ve Koltuk Yikama;

Ev temizliğinde ve koltuk yıkama da çoğu ev hanımları fazla dikkat etmiyor fakat çok fazla bakteri ve toz bırakıyoruz. Çocuklar da oynuyor, zıplıyor koşuyor ve haliyle o bakteriler havalarda uçuşuyor. Çocuklarımız da onları görmedikleri için oynamaya devam ederken hastalıklar kapabiliyorlar. Peki, bu durumlarda ne yapmalıyız?

Özellikle sıcak yerlerde bulunan evler de toz birikintisi çok olur. Örneğin Antalya. Yapmanız gereken düzenli olarak haftada 1 kez çok dikkatli temizlemeniz. Eğer yapamıyorsak, şüpheye düşüyorsak Antalya temizlik şirketleri ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle Antalya koltuk yıkama, Antalya ev temizliği gibi şirketler de ev, koltuk ve halı gibi temizlikler de sizlere makul fiyatlar ile yardımcı olacaklardır.

Ev ve koltuk temizliğinin yanı sıra halıların da temizliği çok önemlidir. Şöyle ki, dışardan geliyoruz ve ayağımızın tozuyla eve girip ya salona, ya da yatak odamıza yorgunluktan çekiliyoruz. Dışarıda ne kadar pislik var ise eve getiriyoruz farkında değiliz. Öncelikle üstünüzü değiştirmeli ve öyle uzanmalısınız yoksa halılar dahil yatak, koltuk vs. çok rahat bir şekilde kirleniyor

Ev hanımları veya çalışan bayanlar ...

Hepimizin ortak noktası temizlik , fakat en zor kısım da temizlik. Bütün vaktimizi temizliğe ayırıp daha sonra yaptığımız işin belli olmaması yada kısa süre içerisinde tekrar eski hale gelmesi hepimizin canını sıkıyor . Sizde vaktinizin değerli olduğunu düşünüyorsanız veya artık birazda kendinize vakit ayırmanız gerektiğini düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz . Antalya ev temizliği denilince akla ilk gelen firma olarak karşınızdayız . Antalya temizlik firmaları sıralamasında en üst sırada yer almaktayız . Sizlere daha kalıcı ve daha kaliteli hizmet vermeyi teklif ediyoruz . Şimdiye kadar ekip olarak birçok başarıya imza attık. En büyük referansımız ismimiz. Sizden hiçbir ürün talep etmeden şirketimize ait kaliteli ve orjinal temizlik malzemelerimiz ile hizmet vermekteyiz . Artık temizliğinizi biz düşünelim siz ise boş vakitlerinizi kendiniz ve aileniz ile birlikte ne yapacağınızı düşünün. Gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile evinizi firmamıza teslim edebilirsiniz.

ZAMANINIZ SİZE KALSIN!

Ev Temizliği yapmak gündelik yaşantımızda artık çok zorlaştı. Aslında hep zordu fakat ekonomik standartların elverişsizliği ve aile bütçesinin kısıtlı olmasından dolayı ev hanımları çaresiz kendi temizlik işlerini kendileri görüyordu. Bu durum özellikle çalışan bayanların canını çok daha fazla sıkmakta idi.

Hem iş hem ev temizliği hem de çocuk bakımı bayanların yükünün oldukça fazla olmasına kendilerine zaman ayıramamasına yol açıyordu. Günümüzde hem yaşam standartlarının artması hem de pek çık temizlik şirketi kurulmasıyla birlikte bu durum tersine dönmeye başladı. Bununla birlikte Antalya ev temizliği hizmetleri göz önüne alındığında Biz Antalya temizlik şirketleri arasındaki konumumuzu güçlendirerek Plus temizlik olarak, sizlerin bu yükünü hafifletmek için daha çok çabalamaya ve adımızı Antalya genelinde daha çok duyurmaya gayret ettik. Ve etmeye de devam ediyoruz.

Şimdiye kadar yaptığımız hiçbir işten olumsuz tepkiler almayıp, Antalya temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında olmayı başardık. Hepimizin zamanın değerli olduğunu ve hepimizin biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve biraz da kendimize vakit ayırmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli çalışmaktan yorulduysanız artık bizimle tanışma vaktiniz geldi demektir. Biz evlerinizi sizin isteğiniz doğrultusunda en ince ayrıntıya kadar temizlerken siz zamanınızın tadını çıkarta bilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın . Profesyonel ve kaliteli hizmet almak ve paranızın boşa gitmemesi için bizimle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

NEDEN BİZ!

Ev temizliği yapmak bay, bayan hepimizin en fazla canını sıkan işlerden bir tanesidir. Özellikle evimize habersiz ani gelen misafirler bizim bu konuda çok hazırlıksız yakalanmamıza neden olabilir. Ve o telaşla koca evi temizleme çabaları hem çok yorucu bir iş olmakla beraber bütün enerjimizinde yok olmasına neden olabilir. İnsanların çalıştıkları kadar da dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Sonuçta bizler robot değiliz. Bence sizinde artık dinlenmeye ihtiyacınız var.

Antalya temizlik şirketleri arasında saygın bir konuma sahip olan şirketimiz pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Antalya ev temizliği ve Antalya koltuk yıkama hizmetleri bir birleriyle iç içe geçmiş hizmet alanlarından başlıca iki tanesidir. Biz şirketimiz bünyesinde bulunan arkadaşlara bu konuda eğitimler vererek, örneğin hangi temizlik ürününü nerede kullanması gerektiği , temizlik yaparken nelere dikkat etmesi gerektiği ve insanlarla iletişim kurarken nasıl davranması gerektiği gibi... Onların gerek ev temizliği gerekse koltuk yıkama hizmetlerinde uzmanlaşmasına da bu vesile ile yardımcı oluyoruz.

Bizler müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Geldiğimiz noktada hem şirketimizin insanların gözündeki kariyerini korumak hem de yeni kitlelere ulaşmak için gün ve gün şirketimize daha fazla artılar katmanın mücadelesini vererek yolumuza devam etmekteyiz. Temizlik hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizden hiç bir malzeme talep etmeden tamamen kendi temizlik ürünlerimiz ile evlerinizi temizlemekteyiz. Bizi tercih etme sebebiniz işimizde profesyonel olmamız olacağına inanıyoruz.

KEYİF ALACAKSINIZ!

Antalya ev temizliği ile ilgili şirketimiz pek çok müşteri portföyüne oluşturmuştur, ve oluşturmaya devem etmektedir.

Evlerinizi derinlemesine en ince detaya kadar sizlerin fazlasıyla memnun kalacağı şekilde temizliyor ve dezenfekte ediyoruz. Sizlere sadece boş vaktinizin tadını çıkarmak ve tertemiz mis kokan evlerinizde sevdiklerinizi ağırlamak kalıyor. Bütün temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından karşılanıyor. Ekipte yer alan evlerinize gönderdiğimiz arkadaşlar işlerinde son derece uzmandır . Çünkü biz devamlı olarak bizimle çalışan arkadaşlarımıza temizlikle ilgili eğitimler vermekteyiz.

Tabiri caizse Antalya temizlik şirketleri arasından bizim firmamızı, kalitemiz için tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hep bir adım öndeyiz. İnşaat sonrası temizlik işleri de yapmaktayız. Şirketimizin şimdiye kadar yaptığı ve hala yapmaya devam ettiği pek çok ünlü firmalarında temizliğimiz den memnun kalışına dayanarak sizlere güven , hijyen ve kalite sunuyoruz. Bizimle çalışmaktan keyif alacaksınız.

PLUS EV TEMİZLİĞİ

Evlerimizin temizliği hepimiz için çok önemlidir. Ne kadar temizlik yaparsak yapalım sanki hiç temizlenmemiş gibi görebiliyoruz. Bazen arkamızdan dağıtıp gelen bir çocuk bazen de evlerimizde ağırladığımız misafirler evlerimizin çok kolay bir şekilde dağılmasına ve kirlenmesine neden olabiliyor. Ne olursa olsun her evin en az on beş günde bir Antalya temizlik şirketleri tarafından profesyonel ve detaylı bir temizlik yapılmasında çok fayda vardır.

Antalya ev temizliği konusunda bir çok firmanın hizmet verdiği gibi bizde hizmet vermekteyiz. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden faydalandıktan sonra sizde vazgeçemeyeceksiniz. Firmamızın diğer firmalardan farkını soracak olursanız? Yada bizi tercih etme sebebinizin ne olması gerektiğini sorarsanız şayet, bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, yaptığımız temizlikte içinize sinmeyen bir durum olması halinde tekrar üzerinden geçiyoruz.

Yaptığımız pek çok temizlik sonucu tekrar tercih edildik. Antalya temizlik firmaları denilince akla gelen ilk isim olmayı kısa bir süre içerisinde başardık. Bunun gereği olarak da her zaman hizmet kalitemizi bir adım yukarı taşımanın gayreti ve sorumluluğu içerisinde olmaktayız.

EV TEMİZLİĞİ;

Antalya ev temizliği konusunda her geçen gün büyüyen ve diğer şirketler ile aramızda fark açan bir firma olarak Antalya genelinde hizmet vermekteyiz.

Çalışma konusunda mutabakata vardıktan sonra Sizinle belirlediğimiz günlerde sabahtan evinize gelip temizliğe başlıyoruz. Ortalığı dağıtmadan karmaşalık yaratmadan planlı bir şekilde bütün evinizi en ince detaya kadar temizliyoruz. Antalya koltuk yıkama dalında da profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimiz için dilerseniz evlerinizi temizlerken koltuklarınızı da aynı anda yıkayabiliyoruz. Böylece sizler tekrar tekrar temizlik için uğraşmamış oluyorsunuz. Yani tüm evinizi bize emanet ediyorsunuz ve iş bitiminde sizlere baştan aşağı temizlenmiş mis kokulu bir ev olarak geri teslim ediyoruz. Üstelik bütün temizlik malzemeleri de tarafımızca getiriliyor. Fiyatlarımız son derece her bütçeye uygundur.

Antalya temizlik firmaları arasından tüm beklentilerinizin karşılanması için bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Firma olarak biz sizinle çalışmaya hazırız.