0536 053 77 65 GERİ

Antalya Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Antalya temizlik şirketleri temizlik alanlarınadan bir tamesi hatta pek çoğuna göre başlıca faaliyet konusuev temizliğidir.

Sadece Anlalya temizlik firmaları açısından değil herhangi bir şirkete bağlı kalmaksızın bu işi yapan pek çok bayanlar vardır. özellikle yardımcı bayan arayan ev hanımlarının ev temizliği işlerini bu yolla gidermektedir. Antalya ev temizliği bakımından oldukça geniş bir pazar yapısına sahiptir.

Gelişen çağın gerekleri bakımından ev hanımlarının çalışma hayatına daha çok katılımıyla beraber ev temizliği çalışan bayanlara artık bir külfet olarak gelmiştir. Hem çalışma hayatının yoğun baskısı ve stresi hem de gündelik hayatın yaratmış olduğu yoğun baskı, periyodik ev temizliği ni zorunlu hale getirmiştir. İşte bu noktada bizde güçlü ve köklü bir Antalya temizlik şirketi olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Sadece Antalya ev temizliği ile ilgili değil, Antalya apartman temizliği, Antalya inşaat sonrası temizlik,

Antalya koltuk yıkama ve Antalya ofis temizliği alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Antalya Ev Temizliği;

Antalya ev temizliği pek çok hususta ele alınması gereken bir konu neden sorusuna gelince bunun pek çok açıdan açıklaması vardır. Hemen hepimiz hayatımızın bir yada birden fazla olmak üzere ev temizliği konusunda desteğe ihtiyacımız olur. Mesele bu sorunu nasıl halledeceğimizdir.

Bu meseleyi halletmenin bir yolu gündelikçi bayan bulmaktır. Eğer çevremizde bu işi yapan bayanlar varsa onlardan destek alabilirsiniz. Bu tabi ki uzman bir temizlik hizmeti alma yöntemi değildir. Belli konularda sorunu bu yöntemle çözebilirsiniz fakat beklenti çok fazla olmamalıdır. Zira verilen hizmet ne ise onunla yetinmek zorunda kalırsınız, birazda bu şans işidir. Çünkü yanlış malzeme kullanımları çoğu zaman tamiri güç hasarlara yol açabilir. Mesela banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılacak tuz ruhu armatürlere zarar verebilir. Yada zeminde kullanılacak yanlış bir kimyasal fayans yada mermerlerinize zarar verebilir. Şimdi gelelim Antalya temizlik firmaları ve bu şirketler arasında güçlü lider firma olma özelliğini koruyan Antalya plus temizlik olarak bizim size verebileceğimiz hizmet anlayışına, biz Antalya temizlik şirketi olarak birinci önceliğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetidir.

Antalya ev temizliği konusunda uzman temizlikçi kadromuz şirket olarak sigortalı ve eğitimli personel çalıştırma konusundaki hassasiyetimiz ve sürekli olarak verdiğimiz personel eğitimleri bunların hepsi size daha iyi hizmet verebilmek için bununla birlikte kullandığımız ekipman ve temizlik ürünleri Antalya temizlik şirketleri arasındaki farklılığımızın bize kattığı değerden ibarettir. Şimdi gelelim ev temizliği konusundaki çalışma prensiplerimize.

Öncelikle bizi arayan müşterilerimize Antalya ev temizliği fiyatları bakımından doğru bir fiyatlama yapmak için ücretsiz keşif hizmetimizle geliriz temizlik yapılacak mekanı gezer kullanılacak ekipman ve ürünler hakkında sizi bilgilendiririz. Daha sonra fiyat konusunda mutabık kalırsak ekibimizi belirlenen temizlik günü başlarında operasyon sorumlusu arkadaşımızla birlikte göndeririz ve banyolardan, balkonlara, camlardan, zeminlere kadar temizliğiniz yapılır ve daha sonra sizin kontrol etmeniz sağlanır siz temizlik için okey vermeden arkadaşlarımız mekandan ayrılmaz ancak sizin memnuniyetinizi belirtmenizden sonra arkadaşlar iyi günler dileklerini belirterek yanınızdan ayrılırlar.

Ev Temizligi Ve Koltuk Yikama;

Ev temizliğinde ve koltuk yıkama da çoğu ev hanımları fazla dikkat etmiyor fakat çok fazla bakteri ve toz bırakıyoruz. Çocuklar da oynuyor, zıplıyor koşuyor ve haliyle o bakteriler havalarda uçuşuyor. Çocuklarımız da onları görmedikleri için oynamaya devam ederken hastalıklar kapabiliyorlar. Peki, bu durumlarda ne yapmalıyız?

Özellikle sıcak yerlerde bulunan evler de toz birikintisi çok olur. Örneğin Antalya. Yapmanız gereken düzenli olarak haftada 1 kez çok dikkatli temizlemeniz. Eğer yapamıyorsak, şüpheye düşüyorsak Antalya temizlik şirketleri ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle Antalya koltuk yıkama, Antalya ev temizliği gibi şirketler de ev, koltuk ve halı gibi temizlikler de sizlere makul fiyatlar ile yardımcı olacaklardır.

Ev ve koltuk temizliğinin yanı sıra halıların da temizliği çok önemlidir. Şöyle ki, dışardan geliyoruz ve ayağımızın tozuyla eve girip ya salona, ya da yatak odamıza yorgunluktan çekiliyoruz. Dışarıda ne kadar pislik var ise eve getiriyoruz farkında değiliz. Öncelikle üstünüzü değiştirmeli ve öyle uzanmalısınız yoksa halılar dahil yatak, koltuk vs. çok rahat bir şekilde kirleniyor