0536 053 77 65 GERİ

Antalya Ofis Temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ

Vizyonumuz;

Antalya ofis temizliği denildiğinde Antalya temizlik şirketleri arasında ilk sırada yer almak; misyonumuz ise ofis temizliği denildiğinde adından övgüyle bahsedilen bir Antalya temizlik şirketi olmaktır. Bu bağlamda ofis temizliği' ne gereken hassasiyeti göstermekte gerek kullandığımız ekipman ve temizlik ürünlerini gerekse personellerimizi özenle seçmekteyiz.

Şu an referanslarımızda görebileceğiniz gibi pek çok periyodik ofis temizliği işi yapmaktayız. Bu bağlamda önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi anlamaya çalışdıkve Antalya ofis temizliği konusunda sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartan bir temizlik şirketi oldukve olmaya da devam ediyoruz.

Sizde ofis temizliği konusunda Antalya temizlik şirketleri arasında bizi güvenle tercih edebilir bu konudaki sıkıntınızı bizimle rahatlıkla çözebilirsiniz.

Ev temizliği bazen vakit olmadığından bazen de sağlık gibi farklı sebeplerden ertelemek zorunda kalınmaktadır. Bu tarz durumlarda ya daimi bir personele ya da firmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Elbette yine bu durumda güvenli ve etkin bir hizmet almak ta çok önemlidir.

Antalya temizlik firmaları arasında firmamız Antalya Plus Temizlik olarak, hizmet sektörünün hızla artan talebine uygun ekipmanlarla temizlik hizmetinde, sürekli kendini yenileyerek, uzman kadrosu ile düzenli ve periyodik temizlik hizmeti faaliyeti göstermektedir.

Antalya Plus Temizlik periyodik eğitime tabi tutulan disiplinli ve titiz ekibiyle yaptığı hizmetin garantisini veren, müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluştur. Hijyen kadar müşterilerimizin sağlığına da her zaman önem veriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünlerinin tamamı CE belgesine sahip olup kimyasal kalıntı bırakmaz.

Antalya temizlik şirketleri arasında her zaman öncelikli tercih edilen şirketlerden olan firmamız bünyesinde birçok temizlik hizmeti verilmektedir. Antalya’ nın her bölgesine hizmet veren firmamızda apartman temizliğinden ev ve ofis temizliğine, dış cephe temizliğinden koltuk temizliğine kadar birçok hizmet verilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet sonrasında herhangi bir kir, leke ya da çöp bırakmadan son kontrollerle işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Antalya ev temizliği ve diğer sunduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi almak ve faydalanmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ofis Temizliği ve Hijyen;

Antalya ofis temizliği denilince oldukça geniş bir pazar payına sahiptir. Bu yüzden temizlik şirketleri açısından ofis temizliği son derece önemlidir. Ofisler açısında da ofisin temiz ve hijyen sağlanmış olması hayati önem arz etmektedir. Çünkü çalışanlar günlerinin önemli bir kısmını bu ofislerde geçirmekteler ve buradaki kullanım alanlarını kullanmaktalar. Hijyen açısından ofislerin lavabo ve tuvaletleri sürekli temizlenmeli ve buralarda ozon türü mikrop öldürücü kimyasallar kullanılmalıdır. Yerler günde en az iki kez temiz bir pas pas ile temizlenmeli sıvı sabun ve kağıt havlu bolca bulundurulmalıdır.

Plus Temizlik İle Antalya Ofis Temizliği;

Antalya ofis temizliği denilince ilk akla gelen şirketlerden bir tanesidir; Plus temizlik. Ofis temizliği gerçek anlamda kaliteli hizmet vermeyi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı gerektirir . Öncelikle hizmet sektöründe müşteri memnuniyetinin ne kadar zor ve verilen hizmetinin sürekliliğini sağlamanın gerçek bir tecrübe gerektirdiğini bilerek yolumuza devam etmekteyiz.

Antalya periyodik ofis temizliği isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra yerinde ofisi ziyaret ederek hem ofisin büyüklüğü ve ihtiyaçlarını saptayarak, hem de optimal çalışma şekli ve fiyatlama yaparak fiyat teklifimizi oluşturmaktayız. Eğer çalışma koşullarında mutabık kalırsak ofisin gereksimi olan malzeme ve ürünleri belirleyerek detaylı ofis temizliği işine başlamaktayız.

Çalışma arkadaşlarımızın güler yüzlü ve itinalı hizmet vermeleri sayesinde hem ofis içindeki çalışanlar memnun kalmakta hem de arkadaşlarımız hiç bir rahatsızlık vermeden işlerini yapmaktadırlar. Eğer sizde bizim tecrübelerimizden ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

OFİSTE HİJYENİK TEMİZLİK

Antalya temizlik şirketleri sıralamasında hızla adını duyuran ve en kaliteli hizmeti vererek zirvenin hakkını veren bir firma olarak sizlere ihtiyacınız olan her yerde hizmet vermekteyiz.

Çalışma ortamlarımız en titiz olduğumuz yerlerden birisidir. Düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bahsettiğim temizlik bazılarımızın her gün yaptığı masa üzerini silmek değil. Bütün ofisin camları, kapıları, masaları, masa üstü materyalleri, mutfak ve en önemli tuvaletler.Tuvaletlerin bir çok kişi tarafından kullanıldığını bilmek bizi rahatsız eder fakat en hijyenik bir şekilde temizlenmesi hepimizin içini rahatlatır. Antalya ofis temizliği konusunda şirketimizden profesyonel yardım almanız sizin için en iyisi olacaktır. Sizlere sunduğumuz referanslar ve şimdiye kadar vermiş olduğumuz pek çok kurumsal firmalarında hizmetimizden memnun kalması sizleri tatmin etmeye yetecektir.

Antalya temizlik firmaları konusunda sizlere en kaliteli ve en hijyenik hizmeti almak için bizi arayın.

BİZİMLE ÇALIŞMAK!

Artık günümüzde hayatımızı kolaylaştıracak bir çok teknolojik aletler çıkmıştır. Her şey artık daha kolay ve daha basit oldu. Ama bizim hala en fazla zorlandığımız konu temizlik. Bununla ilgili bir çok Antalya temizlik şirketleri hizmet vermeye başlamış durumda lakin bizim bu sefer de güven problemimiz ortaya çıkmaya başladı.

Firmalar temizlik ile ilgili çok fazla vaatler vermekte imkanlar sunmakta ve bir çokları firmaları hakkında övgü dolu sözler sarf etmektedir. Bunların ne kadarı doğru? işlerinde gerçekten profesyoneller mi? Temizliği nasıl yaparlar? gibi yinede bir çok soru aklımıza gelmektedir. Bizim firmamız ise şimdiye kadar verdiği sınırsız hizmete ve sizlere göstermiş olduğumuz bir çok kurumsal firmanın referansına güvenerek sizlere memnuniyet garantisi vermektedir. Antalya temizlik firmaları denilince akla gelen ilk isim olarak sizlere de hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Antalya ofis temizliği ve ev temizliği gibi bir çok alanda hizmet verdiğimiz için bizi iş yerinizde evinizde ve apartmanlarınız da görmeniz ve bizimle çalışmanız mümkün. Profesyonel ve son teknoloji malzemelerimiz ile işlerinde deneyimli ve eğitimli personellerimizin gücünü birleştirip sizlere harika temiz bir ortam sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA!

Şirketimiz bünyesinde konusunda uzman temizlik personelleri yer almaktadır. Önce temizlik yapılacak alan kontrol edilir. Gerekli ekipmanlar hazırlanır ve gerekli personeller seçildikten sonra temizliğe başlanılır. bizim için verdiğimiz hizmetin kalitesi kadar kalıcı olması da önemlidir.

Profesyonel bir temizlik sizi uzun süre rahat ettirecektir. Şirketimiz Antalya ev temizliği, Antalya ofis temizliği ve Antalya merdiven temizliği gibi birçok alanda başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için temizlik ile ilgili son çıkan bütün teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Temizlik yaptırmak istediğiniz alanları en ince detaya kadar temizleyip memnun kalmadığınız taktirde tekrar üzerinden geçmekteyiz.

Temizlik sonrası özel parfümlerimiz ile sizlere geriye mis gibi kokular bırakıp işimize son vermekteyiz. bence artık sizde gerçek bir temizlik için bize ulaşmalısınız.