0536 053 77 65 GERİ

Antalya Ofis Temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ

Vizyonumuz;

Antalya ofis temizliği denildiğinde Antalya temizlik şirketleri arasında ilk sırada yer almak; misyonumuz ise ofis temizliği denildiğinde adından övgüyle bahsedilen bir Antalya temizlik şirketi olmaktır. Bu bağlamda ofis temizliği' ne gereken hassasiyeti göstermekte gerek kullandığımız ekipman ve temizlik ürünlerini gerekse personellerimizi özenle seçmekteyiz.

Şu an referanslarımızda görebileceğiniz gibi pek çok periyodik ofis temizliği işi yapmaktayız. Bu bağlamda önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi anlamaya çalışdıkve Antalya ofis temizliği konusunda sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartan bir temizlik şirketi oldukve olmaya da devam ediyoruz.

Sizde ofis temizliği konusunda Antalya temizlik şirketleri arasında bizi güvenle tercih edebilir bu konudaki sıkıntınızı bizimle rahatlıkla çözebilirsiniz.

Ev temizliği bazen vakit olmadığından bazen de sağlık gibi farklı sebeplerden ertelemek zorunda kalınmaktadır. Bu tarz durumlarda ya daimi bir personele ya da firmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Elbette yine bu durumda güvenli ve etkin bir hizmet almak ta çok önemlidir.

Antalya temizlik firmaları arasında firmamız Antalya Plus Temizlik olarak, hizmet sektörünün hızla artan talebine uygun ekipmanlarla temizlik hizmetinde, sürekli kendini yenileyerek, uzman kadrosu ile düzenli ve periyodik temizlik hizmeti faaliyeti göstermektedir.

Antalya Plus Temizlik periyodik eğitime tabi tutulan disiplinli ve titiz ekibiyle yaptığı hizmetin garantisini veren, müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluştur. Hijyen kadar müşterilerimizin sağlığına da her zaman önem veriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünlerinin tamamı CE belgesine sahip olup kimyasal kalıntı bırakmaz.

Antalya temizlik şirketleri arasında her zaman öncelikli tercih edilen şirketlerden olan firmamız bünyesinde birçok temizlik hizmeti verilmektedir. Antalya’ nın her bölgesine hizmet veren firmamızda apartman temizliğinden ev ve ofis temizliğine, dış cephe temizliğinden koltuk temizliğine kadar birçok hizmet verilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet sonrasında herhangi bir kir, leke ya da çöp bırakmadan son kontrollerle işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Antalya ev temizliği ve diğer sunduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi almak ve faydalanmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ofis Temizliği ve Hijyen;

Antalya ofis temizliği denilince oldukça geniş bir pazar payına sahiptir. Bu yüzden temizlik şirketleri açısından ofis temizliği son derece önemlidir. Ofisler açısında da ofisin temiz ve hijyen sağlanmış olması hayati önem arz etmektedir. Çünkü çalışanlar günlerinin önemli bir kısmını bu ofislerde geçirmekteler ve buradaki kullanım alanlarını kullanmaktalar. Hijyen açısından ofislerin lavabo ve tuvaletleri sürekli temizlenmeli ve buralarda ozon türü mikrop öldürücü kimyasallar kullanılmalıdır. Yerler günde en az iki kez temiz bir pas pas ile temizlenmeli sıvı sabun ve kağıt havlu bolca bulundurulmalıdır.

Plus Temizlik İle Antalya Ofis Temizliği;

Antalya ofis temizliği denilince ilk akla gelen şirketlerden bir tanesidir; Plus temizlik. Ofis temizliği gerçek anlamda kaliteli hizmet vermeyi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı gerektirir . Öncelikle hizmet sektöründe müşteri memnuniyetinin ne kadar zor ve verilen hizmetinin sürekliliğini sağlamanın gerçek bir tecrübe gerektirdiğini bilerek yolumuza devam etmekteyiz.

Antalya periyodik ofis temizliği isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra yerinde ofisi ziyaret ederek hem ofisin büyüklüğü ve ihtiyaçlarını saptayarak, hem de optimal çalışma şekli ve fiyatlama yaparak fiyat teklifimizi oluşturmaktayız. Eğer çalışma koşullarında mutabık kalırsak ofisin gereksimi olan malzeme ve ürünleri belirleyerek detaylı ofis temizliği işine başlamaktayız.

Çalışma arkadaşlarımızın güler yüzlü ve itinalı hizmet vermeleri sayesinde hem ofis içindeki çalışanlar memnun kalmakta hem de arkadaşlarımız hiç bir rahatsızlık vermeden işlerini yapmaktadırlar. Eğer sizde bizim tecrübelerimizden ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.