0536 053 77 65 GERİ

Antalya apartman temizliği

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Antalya apartman temizliği

Günümüzde toplu yaşam konutlarında temizlik artık en önemli hususlardan biri haline gelmiştir. Bu sebeple site temizliği, apartman temizliği gibi konularda bu işleri yapabilecek kaliteli hizmet sunacak firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Önceleri apartman temizliği ve merdiven temizliği,apartman görevlisi çalıştırılarak bu işler halledilmeye çalışılmaktaydı fakat işin detayına girildiğinde bu şekilde masrafın daha fazla olduğu anlaşılmakta. Apartman görevlisi çalıştırılarak kira gelirinden kayıp olduğu gibi sgk, maaş, tazminat ve elektrik, su, doğalgaz gibi masraflarda oluşmakta.

İşte sizi bu masraflardan kurtarmak için antalya apartman temizliği ve antalya merdiven temizliği gibi işlerde size uzman deneyimli ekibimizle en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet boyunca kullandığımız malzemeler en kaliteli ve etkili ürünlerdir.

Apartman temizliğinin yanında koltuk temizliği gibi birçok temizlik hizmeti sunmaktayız. Koltuğunuzun orijinalliğini bozmadan rengine ve dokusuna zarar vermeden en etkili şekilde çözüm üretmekteyiz. Antalya Plus Temizlik şirketi olarak antalya apartman temizliği ve antalya merdiven temizliği gibi tüm işlerinizde firmamız çözüm ortağınız olarak ihtiyaç duyduğunuz anda hizmet vermeye hazırdır.

APARTMAN TEMİZLİĞİNİZ

Antalya apartman temizliği konusunda Plus Temizlik olarak diğer vermiş olduğumuz hizmetlerde kullanılan yüksek standartlarda ve kalitede temizlik ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.

Profesyonel çalışanlarımız ve verdiğimiz en kaliteli hizmet ile Antalya temizlik firmaları arasında ilk isim olmanın gururunu yaşamaktayız. Apartmanlarımızı yani ortak kullanım alanlarımızı onlarca insanın kullandığını da göz önünde bulundurursak temizliği en sık ve en detaylı şekilde yapılması gereken yerlerden birisidir. Öncelikle firmamız sizinle apartmanınızın temizliği konusunda bir anlaşma yapmakta ve apartmanlarınızın temizlenecek gün ve aralıklarını sizlerin isteği doğrultusunda ayarlamaktadır. Temizlik günleri, tüm gerekli temizlik malzemeleri firmamız tarafından getirilmektedir.

Antalya temizlik şirketleri olarak verdiğimiz hizmete her geçen gün daha fazla başarı hikayeleri katmaktayız. Sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için biz varız. Son teknoloji ürünler ve işinde deneyimli profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin hizmetindeyiz.