0536 053 77 65 GERİ

Antalya Koltuk Yıkama

ANTALYA KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Antalya Plus Temizlik Olarak;

Antalya Koltuk Yımama hususunda biz antalya temizlik şirketleri olarak; müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve gerek kullandığımız ekipmanlar gerekse kullandığımız ürünler birinci kalitededir.

Koltuk yıkama işlemi hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyorum: Koltuk yıkama işlemi, önceliklikle koltuklarınız koltuk yıkama makinesi ve koltuk yıkamaşampuanı ile ıslatılır daha sonra devirli fırçalama sistemi ile koltuklarınızın yüzeyleri bir güzel fırçalanır böylece hem mekanik hem kimyasal uygulama ile kirli yüzeylerdeki kirler ve lekeler çıkartılmış olur çıkmayan lekeler için özel leke çıkartıcılar kullanılır, böylece temizliğin iki önemli kuralı uygulanmış olur ve makinemizin güçlü vakumu sayesinde koltuklarınız vakumlanır.

Son sistem buharlı koltuk yıkama makinemiz ile 170 derece de 10 bar kuru buhar verilerek, mayklar ve mikroorganizmalar öldürülür yani buharlı yıkama dediğimiz hijyen temizliği yapılmış olur.

Son olarak antalya koltuk yıkama firmaları olarak, antalya koltuk yıkama fiyatları konusunda siz değerli hemşerilerimizin cebini yakmadan koltuk yıkama fiyatları konusunda oldukça makul fiyatlar sunmaktayız. Antalya koltuk yıkama firmaları arasında en kaliteli hizmeti en makul fiyatlara sunmaktayız.

Koltuk yıkama fiyatlarımız koltuk yıkama 79 tl. den buharlı koltuk yıkama 99 tl. den başlayan fiyatlarla yerinde koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız.

Koltuk Yıkama ve Hijyen;

Hijyen koltuk yıkama işleminin en önemli detayı olarak bilinir, çünkü temizlik sadece gözle görülebilen bir kavramdır fakat hijyen dağın görünmeyen yüzüdür. Peki koltuk yıkama işleminde hijyen nasıl sağlanmalıdır öncelikle biz Antalya koltuk yıkama şirketi olarak, temizlik işlemini toz, kir, leke kalmayacak şekilde yapmaktayız. Daha sonra hijyen sağlamak için buharlakoltuk yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz işte hijyen bu noktada sağlanır. 170 Derece de 10 bar buhar vakumlu buhar makinemizle tüm koltuk yüzeylerine işlenerek mikroplar öldürülerek hijyen işlemi tamamlanmış olur.

Hijyenik Koltuk Yıkama İşlemi;

Koltuk yıkama işleminin en önemli unsurlarından bir tanesi de yapılan işlemin hijyenik olmasıdır. Zira temizliğin en önemli kısmı hijyenik olmasıdır.

Antalya koltuk yıkama konusunda bu kadar çok bu işi yapan şirket varken biz bu işlemin hijyenik olup olmadığını nereden bileceğiz. İşte size konuyla ilgili püf noktası koltuk yıkama yaptırırken mutlaka buharlı koltuk yıkama işlemi isteyin çünkü asıl hijyeni sağlayacak olan buhar işlemidir tabi kullanılan buhar makinesi kaliteli olmalı 8 bar ve üstü en az 150 derecede kuru buhar verebilmelidir ki mikroplar ve bakteriler ölsün gerçek anlamda bir hijyen sağlanmış olsun.

Yine aynı derecede önem arz eden konulardan bit tanesi de yatak temizliğidir. Yatakların yılda en az bir kez hijyen temizliği sağlanmalıdır.

Ekolojik Olarak Koltuk Temizleme

Sıcak ya da soğuk bir yerde yaşıyorsunuz. Fark etmez, herkesin evinde koltuklar kirleniyor, lekeleniyor, bir şeyler mutlaka dökülüyor. Acil müdahale edilmesi gerektiği zamanlar oluyor, yapamadığınız zamanlarda daAntalya temizlik şirketlerigibi firmalara veriyorsunuz. Koltuğunuz kirlendi,Antalya koltuk yıkamagibi firmalarına verecek ne vakit var ne de imkan. Ne yapmalısınız? Ekolojik olarak müdahale etmelisiniz. Deterjan vs. kullanarak hem sağlığınızı hem de koltuklarınızı daha fazla kirletmek yerine, şimdi uygulayacağımız adımları izleyiniz. 2 farklı leğen alınız, sirke, 2 farklı bez ve arap sabunu. Fakat arap sabunu yeşil olanı değil, sıvı olanı lazım. Arap sabununu bir leğen içinde ceviz büyüklüğünde koyup su ile karıştırıyoruz. Su ile karışan sabunu beze yedirerek iyice leke üzerinde temizleme işlemine başlıyoruz. Sirkeyi diğer su dolu leğene koyuyoruz. Sirke sadece koltuk değil, halılarda, salatalarda hatta saçlarınızda bile kullanabileceğiniz doğal ilaçtır diyebiliriz. Sirkenin özelliği ise durulamadır. Bütün temizliklerinizde durulama olarak sirke kullanmanızı öneririz. 1 litre suya 1 kaşık sirke yeterli olacaktır. Bez ile iyice yedirdikten sonra lekenin üstünde iyice sürtüp durulayınız. Sürterken bir zaman sonra lekenin kaybolduğunu göreceksiniz.

Sadece koltuklarda değil, ev temizliğinizde bütünü ile sirke kullanmanızı öneririz. Eviniz çok temiz görünebilir fakat bu görünen kısmıdır unutmayın ki görünmeye birçok toz ve bakteri vardır. Bunları iyice temizlemek için sirkeyi mutlaka kullanın. Lekeler içinde arap sabununun sıvı halini tercih ediniz. Artık eviniz daha ferah ve temiz.