BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Tecrübeli Personel Kaliteli Antalya Temizlik Şirketleri

Temizliğin kaliteli olmasında personelin tecrübeli olmasının büyük önemi olduğu için Antalya temizlik şirketleri arasında bulunan şirketimiz kadrosunu deneyimli kişilerden oluşturmaktadır. Temizlik genel olarak insanların hassas olduğu bir mevzudur. Çalışma hayatının yoğun olması, kadınların aktif olarak çalışmaya başlaması, evlerin büyümesi temizlik şirketlerine olan ihtiyacı artırmaktadır. Belli saatlerde veya belli günlerde evine destek alanlar olduğu gibi her gün evinde yardımcı isteyen kişilerde bulunmaktadır. Temizlik yapacak olan personelin hangi malzemeyi nereye kullanacağını ve temizliğin püf noktalarını bilmesi ev sahibine vakit kazandırmaktadır. Gereksiz yere oyalanan elemanlar can sıkıntısı oluşturmaktadır. Ayrıca işlem sonunda tam hijyenin sağlanmaması şirket adına olumsuzluk olarak geri dönmektedir. Bunun farkında olan şirketimizin bütün elemanları yılların tecrübesi ile çalışmaktadır.

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya Temizlik Şirketleri İle Ailenize Daha Fazla Vakit Ayırın

Çalışan bayanların genellikle tek bir gün tatili olmaktadır ki bunu da temizlik ile harcamaları yerine Antalya temizlik şirketleri arasından alacakları yardım kendine aile saadeti olarak geri dönecektir. Aile bireyleri ile kaliteli geçirilecek vakti temizliğe harcamak pek doğru olmayacaktır. Üstelik devamlı temizlik hizmeti veren elemanlarımız, evinizi en hijyenik şekilde temizleyecektir. Eski yıllarda gereksiz bir masraf gibi görülen temizlik hizmetleri günümüzde ihtiyaca dönüşmüştür. Gündelikçi bir kişi almak yerine temizlik şirketlerinden iki personel çağırmak daha ekonomik olabilmektedir. Çünkü personelin sosyal sigortası ve bütün sorumluluklarını şirket üzerine aldığından müşteriye maddi veya manevi herhangi bir sorumluluk kalmaz. Bu durum ekonomik açıdan da müşterilerimizi rahatlatmaktadır.

Antalya Temizlik Firmalarının Temizlik Sistemi

Talebin fazla olmasından dolayı randevulu olarak çalışan Antalya temizlik firmaları temizlik konusunda müsait olduğu her zaman hizmete hazırdır. Fakat firmamızdan destek alabilmek için sabit hatlarımızın aranarak randevu alınmasını rica etmekteyiz. Haftanın belli bir günü gidilen merdiven temizliği, imalathane temizliği gibi sözleşme imzalanan durumlar randevunun dışındadır. Randevu alınırken müşteri temsilcimizin sorduğu;

  • Temizlenecek alanın metrekaresi
  • İstenen temizliğin ayrıntısı
  • Banyo, wc, lavabo karolarının özellikleri
  • Yer döşemelerinin mahiyeti
  • Duvar boyalarının özellikleri
  • Yıkama işlemini gerektirecek durunlar
  • Beyaz eşyaların durumu gibi sorulara doğru ve eksiksiz cevap vermenizi rica ederiz. Çünkü firmamız verdiğiniz bilgiler doğrultusunda eleman, teknik cihaz ve malzeme hazırlığı yapacağız. Hazırlanan malzemelerle gelen deneyimli personelimiz belirlenen saatte hizmetini yapıp çıkacaktır.