BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Sevdiklerinize Vakit Ayırmak İçin Antalya Temizlik Şirketleri

Günümüzde insanlar rahat bir hayat yaşayabilmek için yoğun olarak çalıştığından Antalya temizlik şirketleri ihtiyacı artmaktadır. İş, trafik gibi meşguliyetler zamanın büyük bir bölümünü almaktadır. Çalışan anne ve babanın olduğu evde çocuklara zaman ayırmak için zaten sınırlı zaman kalır. Kalan sınırlı zamanını temizlikle geçirmeyi hiç kimse istemez. Zamanı az olan bayanlar şirketimizin hizmetleri ile sevdiklerine daha fazla zaman ayırmaktadır.

Antalya temizlik şirketleri

Çalışmadığı halde büyük evlerde yaşayanlar, bekar erkekler yaşam alanlarındaki hijyeni sağlayarak sağlıklı olmak isterler. Klasik yöntemlerle yapılan temizliklerle istenilen hijyeni elde etmek için uzunca bir zaman gerekir. Oysaki şirketimizin kullandığı birinci kalite ürünler, teknolojik cihazlar temizliğin süresini kısalttığı gibi hijyeni de artırmaktadır. Temizlik yapmak kadar hangi ürünü nerede kullanılacağı ayrıca önemli olduğundan şirketimiz periyotlarla çalışanlarımıza eğitim semineri yapmaktadır.

Antalya Apartman Temizliği Hizmetleri

Beklenilen ve istenilen şartlarda Antalya apartman temizliği gerçekleşebilmesi için bina yöneticisi ile bir yıllık sözleşme imzalanır. Memnuniyet olduğun müddetçe sözleşme her yıl yenilenilir. Sözleşmede belirlenen zaman diliminde ve belirlenen rutinde temizlik yapılır. Sözleşmelerle verdiğimiz hizmetler şunlardır:

  • Binanın duvar, korkuluk ve zemin döşemesine uygun birinci kalite temizlik ürünleri kullanılır. Temizlik ürünleri şirketimiz tarafından karşılanır.
  • Bir yıllık yapılan sözleşme gereği rutin olarak yaptığımız temizlikten sonra formumuzu doldurup bina yöneticisine düzenli olarak teslim ederiz.
  • Bina içerisinde bulunan panolar, posta kutuları ve üzerlerinde bulunan ilanlardan kalan yapışkan izleri temizlenir.
  • Merdiven basamakları, korkuluklar ve duvarları silinir.
  • Aralarda bulunan camlar ve pencereler temizlenir.
  • Asansörün içi ve kapıları silinir.
  • Havalandırılan bina parfümlenir.

Antalya Ofis Temizliği Tercih Nedeni?

İnsanlar, çalışırken zihinlerinin dağılmaması ve mutlu olmaları için Antalya Ofis temizliği ile temizlenen işyerlerini aramaktadır. Günümüzde çok sayıda temizlik şirketi bulunmaktadır. Fakat ofis temizliği konusunda bir şirketi tercih edebilmeniz için güvenmeniz gerekir. Çünkü ofis ortamı çok değerli ve kıymetli evraklarla doludur. Belgelere zarar vermeden ve personelin çalışmalarına engel olmadan temizliğini gerçekleştiren şirketimiz yılların memnuniyetini taşımaktadır.

Ofis temizliği konusunda şirketimiz farklı seçenekler sunmaktadır. Gün boyu yapılan temizliğin yanı sıra sadece mesai çıkışında veya haftalık veya aylık temizlikler de yapmaktayız. İş sahibinin vereceği karara göre yeterli sayıdaki elemanlarımız ve birinci kalite ürünlerimizle mükemmel ve kusursuz temizliğimizi gerçekleştirerek ofis çalışanlarının havalarının olumlu değişmesine yardımcı oluruz.