BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Apartman Temizliği

Antalya apartman temizliği bakımından oldukça büyük bir pazara sahip, bu yüzden Antalya temizlik şirketleri'nin büyük bir bölümü apartman temizliği konusunda çalışma yapmaktadırlar. Biz antalya temizlik şirketi olarak apartman temizliği konusundakendi çalışma prensibimizbirinci derece de müşteri memnuniyetidir.

Apartman temizliği ve merdiven temizliğinde bizim çalışma ilkerlerimiz: a) Merdivenlerin geniş ve yumşak bir fırça ile süprülmesi b)apartman içi camların, korkulukların ve varsa asansörün silinmesi ve parfüm sıkılması c) yerlerin yıkamayapılacaksa yıkanması ve kurulanması yapılmayacaksa paspaslanıp kurulanmasıd) dış alan mıntıka temizliği yapılması

Biz Antalya temizlik şirketi olarak aparman temizliği yaptığımız apartmanlara kendi sertifikalarımızı asmaktayız bundaki amacımız hem yaptığımız işin arkasında durmak hemde diğer hizmetlerimiz hakkında apartman sakinlerini bilgilendirmektir.

Apartman Temizliği ve Hijyen

Apartman temizliği yapılırken dikkat edilmesi hususlardan bir tanesi de hijyendir. Çünkü apartmanlar buralarda yaşayan insanların ortak kullanım alanlarıdır. Bu nedenle de hijyen kurallarına uyulmalı ve temizlik yapılırken her katın toz çıkartılmadan süpürülmesi ve toz alınırken her katta suyun değiştirilmesi önem arzetmektedir. Antalya apartman temizliği konusunda plus temizlik şirketi olarak, hijyen kurallarına son derece dikkat etmekteyiz ve her katta toz bezlerinin değiştirilmesi ve pas pas suyunun değiştirilmesine özen göstermekteyiz. Tabi bu arada kullandığımız genel temizlik ürünlerini son derece kaliteli ürünlerden seçip derinlemesine temizlik yapılması öncelikli dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesidir.