BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Hijyen ve sağlıklı koşullarda bulunabilmek ve temiz bir ortamda yaşayabilmek amacı ile temizlik işlerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Antalya temizlik şirketleri söz konusu olduğunda çok sayıda farklı seçenek karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada yaşam alanlarının hijyen özelliğinin oluşturulması konusunda firmamızın, mükemmel bir temizlik hizmetini bölgeyle buluşturduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Günlük olarak yapılan temizlik işleri bayanların rahat bir şekilde halledebileceği şekilde iken bahar temizliğinde gibi kışın tüm pisliğinin temizlenmesi ya da tadilat sonrası yapılan detaylı temizlikler için kesinlikle profesyonel ve kapsamlı bir ev temizliği yapılması önemlidir. Bu şekilde yapılan kapsamlı temizlik için güvenilir, tecrübeli ve birbiriyle uyumlu çalışan ekibe ve teknolojik ekipmanlara sahip firmamızdan yardım alarak evinizi pırıl pırıl görebilirsiniz. Bize ulaşabilmek için telefon numaralarımızdan arayabilir ve ister günlük isterseniz haftalık temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Antalya bölgesinde sunduğumuz temizlik hizmetinin şekillenmesinde, %100 müşteri memnuniyetini oluşturma çabası içerisindeyiz. Bu durum ise Antalya temizlik firmaları arasından kurumumuzun bir adım önde olmasını mümkün kılan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günlük toz alma, evi süpürme, lavabo temizliği gibi işlemler gündelik yapılan temizlik işlemleri arasında yer almaktadır. Günlük temizlik için de çalışan personelini gönderebilen firmamız daha detaylı temizlik işleri içinde profesyonel kişilerden oluşan ekibi de yönlendirebilmektedir. Genellikle detaylı yapılan temizlikler badana ve inşaat işlerinden sonra daha çok tercih edilmektedir. Detaylı yapılan profesyonel temizlik her ayrıntıya dikkat edilmesini gerektireceği için ekip çalışması önemlidir. Şimdi ev temizliğini nasıl yapmaktadır, kısaca açıklayalım;

  • Temizlik yapılmadan önce ortamın dağınıklığı toplanır.
  • Dağınıklık toplandıktan sonra süpürme işleminin yapılması daha kolay olur.
  • Süpürülen yerler kaliteli deterjanlar kullanılarak silinir.
  • Daha sonra nemli bir bez ile toz alma işlemi yapılır.
  • Banyo ve tuvalet temizliği yapılır.
  • Bunlardan sonra camlar, koltuklar ve kapılar da silinir. Ayrıca müşterinin isteğine göre evin duvarları da temizlenebilmektedir.

EV TEMİZLİĞİ SIRASINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Ev temizliği yapılırken oldukça titiz davranmak ve de detaylara önem vermek gereklidir. Firmamız tüm bu konularda eğitimli personeli ile hizmet vermekte olup aynı zamanda evinizi de gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz açısından güvenlidir. Antalya temizlik şirketleri olarak ev temizliği yapılırken kullanılan deterjanların sağlığa zararlı olmamasına ve kaliteli deterjan kullanımına dikkat etmekteyiz. Ayrıca hangi deterjanın nerede kullanılacağı da eşyalara ve parkelere zarar verilmemesi açısından önemlidir. Aksi halde kararan armatürler, çizilen parkeler ve rengi solmuş koltuklar ile karşılaşılabilmektedir. Firmamız tüm bu detaylara önem vererek hem kaliteli hem de uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.