BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İLE SEÇKİN TEMİZLİK

Deneyimli ve titiz personelimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile Antalya şehrini %100 hijyen şartlarını karşılayan yaşam alanlarıyla buluşturuyoruz. Antalya temizlik şirketleri arasında seçkin bir yere sahip olan firmamız, alanında uzman profesyonelleriyle en modern temizlik hizmetini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Antalya temizlik şirketleri

Antalya ili ve çevresinde uzun süredir hizmet veren firmamız evinizin temizliğini detaylı olarak profesyonel bir şekilde yapmakta ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Günlük olarak yapılan temizlik işleri evde bayanların üstesinden gelebileceği şekilde olmakta iken bahar temizliği ya da tadilat sonrası temizlik profesyonel ekip çalışmasını gerektirir. Yapılan kapsamlı ve profesyonel temizlik için güvenilir, tecrübeli ve birbiriyle uyumlu çalışan bir ekibe ve teknolojik ekipmanlara sahip firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamıza ulaşabilmek için telefon numaralarımızdan arayabilir ve ister günlük isterseniz de kapsamlı temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Bayanlar günlük olarak toz alma, evi süpürme gibi genel temizlik işlerini halledebilmektedirler. Antalya temizlik şirketleri olarak firmamız günlük işlerin yapılması için de personel gönderebileceği gibi, badana ve inşaat işlerinden sonra yapılması gereken detaylı temizlik işleri için de profesyonel kişilerden oluşan ekibini yönlendirebilmektedir. Ayırdığınız bütçeye göre ve belirlediğiniz şekilde yapılacak temizlik için paketlerimiz bulunmakta olup amacımız kaliteli temizliği daha ucuza yapabilmektir. Sabah erken saatlerde başladığımız temizlik işlerimiz genel olarak akşam saatlerinde son bulacak şekilde program yapıyor olsak bile müşterimizin istekleri doğrultusunda işini bitirmeden ayrılmadığımız için gecikmeler de yaşanabilmektedir. Temizlik işlerinde oldukça iddialı olan firmamız ev temizliğini nasıl yapmaktadır, kısaca açıklayalım;

  • Öncelikle ortamın dağınıklığı toplanır ve süpürme işlemi yapılır.
  • Süpürülen yerler kaliteli ve hassas olan kişilere yönelik organik deterjanlar kullanılarak silinir.
  • Daha sonra nemli bir bez ile toz alma işlemi yapılır.
  • Banyo ve tuvalet temizliği yapılır.
  • Bunlardan sonra camlar, koltuklar ve kapılar da silinir. Ayrıca müşterinin isteğine göre evin duvarları da temizlenebilmektedir.

Tüm bu aşamaların hepsi temizlik için yapılması gereken oldukça detaylı ve uzmanlık gerektiren işler olmakla birlikte işi bilenler tarafından yapıldığında daha kısa sürede bitirilebilmektedir.

EV TEMİZLİĞİ SIRASINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Ev temizliği yapılırken oldukça titiz davranmak ve de detaylara önem vermek gereklidir. Firmamız tüm bu konularda eğitimli personeli ile hizmet vermekte olup aynı zamanda evinizi de gönül rahatlığı ile teslim edebilmeniz açısından güvenlidir. Antalya temizlik şirketleri arasında kurumsallığı ve profesyonel hizmetiyle ön plana çıkan firmamız, tertemiz yaşam alanlarının oluşturulması konusunda oldukça iddialıdır.