BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Temizlik Şirketleri ile Havanız Değişsin

Ev, ofis, apartman, işyeri gibi mekanların hijyenik bir alana dönüşmesi için Antalya temizlik şirketleri desteği alınmalıdır. Oldukça geni iş alanı yelpazesine sahip olan şirketimizin çalışma sistemi şöyledir:

Antalya temizlik şirketleri

  • Müşterilerimizle yaptığımız ön görüşmeden sonra temizlenecek mekanı gezeriz.
  • Temizlik için gerekli olan program çıkarılır.
  • Kaç kişiden oluşan personel ekibinin gideceği, kullanılacak temizlik ürünler ayarlaması yapıldıktan sonra müşterimizle belirlediğimiz saatte mekanda oluruz.
  • Bütün temizlik işlerinin belirlenen saatte bitirilmesine büyük önem gösteririz.
  • Temizlik bittikten sonra şeflerimiz son kontrolleri yapar ve müşterimize teslim ederiz.

Temizliğin mükemmel olması için yeterli sayıda deneyimli kadro, doğal maddelerden üretilmiş birinci kalite ürünler ve teknolojik cihazlar kullanırız.

Derli Toplu Antalya Ofis Temizliği

İşletmelerin bazıları bir veya iki kişi ile mekanlarının temizliğini halletmeye çalışırken özellikle büyük işyerlerinin Antalya ofis temizliği şirketinin yardımına ihtiyacı vardır. Sigortası yapılmamış bir veya iki kişiyle yapılan temizlik hem istenen gibi olmaz hem de çalışanın güvenliği açısından sıkıntılı bir durumdur. Şirketimiz, personelini ilk günden sigorta yaptırır. Ofisteki işlerine yaka kartları ile giderler.

Çok fazla insanın çalıştığı ve yoğunluğun fazla olduğu ofislerde temizliğe çok dikkat edilmesi gerekir. Devamlı ortalığı toplayacak, temizleyecek ve hijyeni sağlayacak elamanların işin eğitimini almış deneyimli elemanlar olması ise ayrıca önemlidir. İşyeri sahibinin tercihine göre yaptığımız sözleşme gereği işimizi eksiksiz ve mükemmel yapmaktayız. Ofislerin değişen modern yapı malzemelerine uygun ürünler kullanarak yapılara zarar vermeden hijyen sağlarız.

Mis Kokulu Alanlar İçin Antalya MerdivenTemizliği

Oturan sakinlerinin ortak kararı ile bina yönetimi Antalya merdiven temizliği şirketi ile görüşme yaparak hizmetlerinden istifade edebilir. Yönetimin isteğine uygun olarak temizlik, günlük, haftalık ve aylık olmak üzere planlanabilir. Yönetimle sözleşme imzalarız. Sözleşmede geçtiği üzere camlar pencereler pırıl pırıl yapılır, asansör kabini ve çerçeveleri silinir, merdiven basamakları süpürülüp temizlenir, apartman boşluğu temizlenir.

Temizliğe gelen ekipler, gerekli bütün temizlik cihazlarını, ürünlerini yanlarında getirirler. Özellikle çok fazla kirlenen mekanlardan olan giriş ve merdivenlerin temizliği üzerinden birkaç defa geçilir. Bütün her yer temizlendikten sonra bina içinin tamamen havalanması için bir müddet pencereler açılır. Parfümlenme işlemi yapıldıktan sonra bina temizliğine dair formumuzu yetkili şefimiz doldurup apartman yöneticisine teslim eder.