BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

koltuk temizliği

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama Plus Temizlik

Koltuk temizliği hakkında;

Antalya koltuk temizliği alanında faaliyet gösteren oldukça fazla koltuk temizliği ve buharlı koltuk yıkama şirketi mevcuttur. Sadece bunlarla yeterli değil koltuk yıkama şirketi olmayıp, bu işi merdiven altı yapan ve kendisini antalya koltuk yıkama şirketi olarak gösteren kişilerde mevcut, işte bu noktada Antalya koltuk yıkama şirketiolarak sizlere koltuk temizliği konusunda Antalya Plus Temizlik Şirketi olarak kalıcı çözümler sunuyoruz.

Antalya plus Temizlik olarak;

a) İlk önce profosyonel kotuk yıkama makinemizin içine ecolab marka koltuk şampuanımızı koyuyoruz ki koltuk temizliği konusunda son derece etkilidir ve kirleri kolayca yok eder sonra makimemizle temizliği yapılacak koltuk yüzeyi bu şampuanlı su ile yüzeylerini ıslatıyoruz.

b) Karcher marka devirli koltuk fırçalama sistemi ile koltuklarınızın mekanik temizliğini sağlıyoruz ve koltuk yıkama makinemizle vakumlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

c) Son olarak profosyonel buharlı koltuk yıkama makinemizle 170 derece de 10 bar buhar vererek koltuklarınızın hijyen temizliğini sağlıyoruz.

Sizde koltuklarınızı yıkatırken Antalya buharlı koltuk yıkama şirketlerinden bu hizmetleri isteyiniz. sonuç olarak; Profosyonel ekip, profosyonel makineler ve kaliteli şampuan mutlaka olmalıdır.

Antalya Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Antalya koltuk yıkama hizmetleri hakkında sizlere biraz bilgi aktarmak istiyorum. Koltuk yıkama hizmeti Antalya da hem şirketler hem de şahıslar bazında hem bu işi profosyonel hem de amatör olarak yani fason yapılmaktadır. Koltuk yıkama işlemi basit gibi görünse de içerisinde pek çok detay barındırmaktadır. Öncelikle Antalya koltuk temizliği konusunda çevremizde pek çok mağdur insan olduğundan dolayı öncelikle sizlerin bu mağduriyetlerini gidermek adına biraz bilgi vermek istiyorum.

Eline amatör bir koltuk yıkama makinesi alan ve koltuk yıkama işleminin nasıl yapılacağı hakkında hiç de tecrübesi olmayan insanlar para kazanmak uğruna koltuk yıkamakta . Doğru düzgün temizlik ürünleri kullanmadan ve temizliğin en önemli kuralı olan mekanik temizleme işlemini gerçekleştirmeden koltuk yıkamaya çalışmakta ve düzgün vakumlama işlemi yapılmadığından dolayı koltuklar lekeli kalmakta ve hizmet alanlar bu konuda zarar görmektedir.

Antalya Plus Temizlik olarak biz;

Koltuk temizliği için dört önemli unsur olduğunun inancıdayız. Bunlardan birincisi kullanılan ekipman burada kullanılan makine çok önemlidir. Çünkü buradaki ana unsurlardan bir tanesi yapılan vakumlama işlemidir. Vakumlama iyi yapılmazsa koltukta lekeler kalır ve temizlik gerçekleşmez biz burada karcher marka çift motorlu profosyonel makineler kullanmaktayız. İkinci aşamada ise fırçalama işlemi biz burada devirli fırçalama makinesi kullanmaktayız. Bu şekilde mekanik temizleme yapmaktayız ve yüzeye işleyen lekelerin çıkmasını sağlamaktayız. Üçüncü olarak uzman personel burada işi yapacak olan personelin mesleki bilgisi çok önemlidir. Zira makineleri kullanacak ve koltuk temizliğini yapacak olan uzman personeldir. Bizim personellerimiz koltuk yıkama hizmeti konusunda son derce eğitimli ve işlerinde uzman kişilerdir. Son olarak Antalya buharlı koltuk yıkama hizmetini Antalya ya getiren öncü firmalardan biri olarak, son sistem buhar makinelerimizle hijyen temizliğini sağlıyoruz yani koltuklarınızın sadece temizliğini değil hijyenik olmasını da sağlıyoruz.