BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

En Uygun Fiyatlarla Kaliteli Antalya Merdiven Temizliği

Apartmanda oturanların tertip ve düzen verdikleri önemi gösterdiğinden dolayı Antalya apartman temizliği gerektiğinden fazla özen gösterilerek yapılmaktadır. Merdivenler apartmana gelen misafirleri ilk karşılayan alandır. Genellikle dış kapının yanında veya tam karşısında konumlandırıldığı için apartman içindeki en fazla kirlenen yerdir. Yoğun kullanım olduğunda ayaklarla gelen pislikler alanı haddinden fazla kirleteceğinden kaliteli bir temizliğe ihtiyaç duyulur. Şirketimizin merdiven temizlik anlayışına merdiven ve çevresinde bulunan her şey girmektedir.

Antalya apartman temizliği

  • Basamakların süpürülüp kaymayacak şekilde silinip kurulanması
  • Asansör kabini ve her kattaki dış çerçevesinin temizlenmesi
  • Merdiven korkuluklarının iz bırakmayan mikrofiber bezlerle silinmesi
  • Merdiven boşluğunun temizlenmesi
  • Merdiven alanında bulunan cam ve pencerelerin silinerek temizlenmesi
  • Alanın havalandırılması

Özenli Antalya Merdiven Temizliği

Apartman sakinlerinin sağlıklarına zarar vermeyecek kaliteli ve doğal ürünlerle yapılan Antalya merdiven temizliği hizmetlerimiz oldukça özenlidir. Bizim için müşteri hizmetinden daha önemli bir şey vardır ki o da müşterilerimizin sağlığıdır. Kendimize ve ailemize bu konuda nasıl özenli davranıyorsak aynı hassasiyeti müşterilerimize de göstermekteyiz. Merdivenlerin büyüklüğüne göre gönderdiğimiz çalışanlarımız yanlarında kullanacakları malzemeleri de getirmektedir. Asansörleri, korkulukları, kapıları, pencereleri silmek için sanayi tipi sarı bez kullanırız. Basamaklarda kullanılan yapı malzemesine uygun temizlik ürünü tercih ederiz. Kokusu veya kullanılan kimyasal karışımların hane sakinlerini rahatsız etmemesi için natürel ürünler tercih ederiz. Kullandığımız natürel ürünler kirlenmeyi de geciktirmektedir. Yerlerin silinmesi için öncelikle süpürge ile süpürüp, çekçek ve paspas kullanarak sileriz.

Antalya Merdiven Temizliği ile Hijyeni Yakalayın

Dairlerinin kapıları merdivenlerin bulunduğu alana açıldığından Antalya merdiven temizliği ile elde edilen hijyen aynı zamanda evlerinize de yansıyacaktır. Çünkü daire kapısı her açılıp kapandığında kirli olan merdivenlerdeki pislikler evlere dolmaktadır. Bunu engellemek için merdiven temizliğini temizlik ve hijyen hususunda profesyonelleşmiş şirketimize vermelisiniz. Şirketimizde çalışan bütün elemanlarımız deneyim sahibidir. Buna rağmen düzenli eğitimler yaparak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Merdivenlerde hangi ürünü nerede ve ne kadar kullanacağını bilen ve seçimini doğru yapan personelimiz doğru sıralama yaparak hijyeni yakalamaktadır. Belirlenen saatte görev yerimizde hazır oluruz. Merdiven temizliğini yaptıktan sonra mekanı havalandırıp, parfüm sıkıp en hijyenik şekilde teslim ederiz.