BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Temizlik Şirketleri Zemin Temizliği ve Mermer Cilalama

İnşaat işleri bittikten sonra Antalya temizlik şirketleri kalıntıları toparlayıp temizliğe başlar. Dairelerin yapımından veya tadilat işlemlerinden sonra harç ve boya kirlerinin temizlenmesi profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Şirketimiz zemin temizlemek için son teknolojiyle geliştirilmiş makineler kullanmaktadır. Makinelerle harç ve boya kalıntıları temizlendiğinde ilk etap tamamlanmış olur. İlk etapla birlikte paspaslarla silinerek temizlenmenin ikinci aşaması gerçekleştirilir.

Antalya temizlik şirketleri

Tadilat ve inşaat kalıntılarının temizlenmesinde cilalama büyük önem arz eder. Bundan dolayı cilalama işlemini yapacak kişilerin eğitimli olması şarttır. Cilalama yapılmadan önce döşemenin yapısının mahiyeti belirlenir. Döşemenin malzemesine göre fırçalama işlemi gerçekleştirilir. Cilalama işlemi yapılırken yıpranmış olan bölgelere özel işlem uygulanır. Fırçalamanın ardından güzelce kurulanan mekan tertemiz bir şekilde müşterimize teslim edilir.

Antalya Ofis Temizliği Seçim Sizden Hijyen Bizden

İşyerleri çok fazla insanın bir arada kullandığı alanlar olduğundan Antalya ofis temizliği hizmetleri sayesinde hijyenini korumaktadır. Hijyenik ortamların elde edilmesi için devamlı temizlik yapılması şarttır. Ofis gibi mekanlarda kırtasiye ürünleri sıklıkla kullanıldığından çok çabuk kirlenmektedir. Görünen bu dağınıklık ve kirlerin çalışan personelin işlerine engel olmadan yapılabilmesi için şirketimiz gibi profesyonel kurumlara ihtiyaç vardır.

Şirketimiz ofisin yapı malzemesine göre temizlik ürünleri kullanmaktadır. Ofis denilince sadece çalışmanın yapıldığı yer akıllara gelmemelidir. Şirketimizin ofis temizliği anlayışına;

  • Çalışmanın gerçekleştiği alandaki masa, sandalye, koltuk, bilgisayar gibi eşyaların
  • WC, mutfak, fotokopi odası, arşiv gibi alanların
  • Hol, camlar, duvarların temizlenmesi girmektedir.

Ofis temizliğinde günlük, haftalık, aylık ve genel olmak üzere farklı temizlik türlerimiz mevcuttur.

Antalya Apartman Temizliği ile Mis Kokulu Binalar

Bina yöneticileri ve sakinleri Antalya apartman temizliği işlemlerini mis kokulu binalarda yaşamak için tercih etmektedir. Apartmanların merdiven boşluğu olarak nitelendirilen bölgeleri çok fazla kirlenmektedir. Daire sakinleri kendi kapı önlerini temizleseler de ortak alanlar temizlenmemektedir. Ortalıkta biriken kirler açılıp kapanan kapılardan evlerin içine girmektedir. Bu durumdan rahatsız olan apartman sakinleri temiz ve hijyenik alanlar için şirketimizi seçmektedir.

Şirketimiz temizlik işlemlerini yapılan sözleşmelere göre gerçekleştirmektedir. Sözleşmelerimiz bir yıllık yapılmaktadır. Sözleşmede yapılması gereken bütün işlemlerin hangi günler ve hangi saatler arasında gerçekleştirileceği belirlenir. Şirketimiz elemanları belirlenen saatte binada olup temizliklerini yaparlar. Şeflerimizin kontrollerinin ardından işlem bitirilir.