Antalya Ev Temizliği

Müjde!

Artık yorulmadan temizlik yapmanızın ve evinizi gelen misafire hiç çekinmeden açmanın çok kolay bir yolu var, çünkü Plus Temizlik firması olarak Antalyaev temizliği hizmetimizleemrinizdeyiz.

Firmamız, temizlik konusunda uzman kadrosu ve kaliteli ürünleriyle siz kıymetli ev sahiplerini memnun etmeyi temel ilke kabul etmektedir. Bu bağlamda; verdiğimiz hizmetten son derece memnun kalacağınız temin ediyor, özgüvenle “temizlik bizim işimiz” diyoruz.

Herkes tarafından bilinmekte ve kabul edilmektedir ki büyük şehirde yaşamanın getirdiği bazı zorluklar mevcuttur. Bunlar arasında aile bireylerinin hepsinin çalışması ve dolayısıyla evdeki temizlik işlerinin ihmali de sayılabilir. Bu duruma ek olarak, ekonomik anlamda gelişmiş olmanın bir getirisi olan trafik problemi ve çevre kirliliğinin artması, temizlik süresinin beklenenden daha kısa olmasına sebep olmaktadır. Firma olarak size hem zaman hem de iş kazancı sağlamaktayız. Evlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz hizmetlerimiz, dinamik kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz faydalanmanız için sizleri beklemektedir.

Hizmet Kapsamımız

Temizlik hizmetleri kapsamında; ev temizliği, apartman temizliği ve ofis temizliği hizmetleri vermekteyiz. Firma olarak amacımız, yaşam alanınızın sizi yansıtacak ve hayatınızı kolaylaştıracak şekilde temizliğini sağlamaktır, çünkü temiz bir alan her anlamda iyi hissetmek demektir. Belirlediğimiz amaç ve ilkeler kapsamında Antalya ilinde verdiğimiz hizmetten faydalanmak için bize ulaşmakta gecikmeyin, bir telefon kadar uzağınızdayız. Yetenekli ve tecrübeli elemanlarımız, kısa sürede ve istediğiniz şekilde evinizi köşe bucak temizleyecek ve memnuniyetiniz bizi de memnun edecektir.

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti kapsamında; evin tamamının genel olarak süpürülmesini takiben siz kıymetli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen odalar, mutfak, banyo ve tuvalet temizliği detaylandırılmaktadır. Özellikle mutfak, banyo ve tuvalet sağlığınız açısından da önem arz ettiğinden buraların temizliği konusunda gösterilen hassasiyet üst düzeydedir. Odalarda yerlerin temizliği yapılarak eşyaların yerleri değiştirilmeden tozları alınmaktadır. Camların silinmesi işlemiyle odaların temizliği tamamlanmaktadır. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi mermer ve fayanslardan oluşan yerlerde yüzey temizliği ve duralaması uygun ve kaliteli malzemelerle gerçekleştirilerek sağlığınız ve rahatınız için uygun hijyenik koşulların sağlanması amaçlanmaktadır. İlkemiz ve amacımız size ve ailenize sağlıklı ve temiz ev ortamını sağlayabilmektir.