BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Ofis Temizliği

Antalya ofis temizliği alanında Antalya Plus Temizlik ekibi olarak temizlik felsefemiz üç aşamadan oluşmaktadır.

a) Profosyonel Ekip: Temizlik konusunda deneyimli ekibimizle temizliğin nasıl yapılacağı hangi makine ve deterjanların kullanacağı, temizlik hizmeti alan müşterilerimizin beklentilerini de anlayarak yüksek performans ve verimlilikte temizlik hizmetini gerçekleştirmek.

b) Profosyonel Makine Techizat: Teknolojinin de imkanlarından faydalanarak en yeni ve en gelişmiş makine ve techizatlaamacımız hem personelimizin işini kolaylaştırmak hem de yüksek verimlilik ve fark yarataraksiz değerli müşterilerimizi memnun olmasını sağlamaktır.

c) Temizlik Ürünleri: Antalya temizlik şirketi olarak bu alanda otellerin temizlik alanında tecrubelerinden faydalanarak çalışma sistemlerini de göz önünde alarak neredeyse Antalya otellerinin %90' ının da kullandığı ünülever' in en profosyonel temzlik ürünleri olan ecolab marka temizlik ürünleri kullanmaktayız. Bu ürünler özellikle banyo ve tuvelet temizliğinde etkin fark yaratır banyolarınızdaki yağ, sabun, kireç ve özellikle klozetlerdeki işlemiş sarı lekelerden eser bırakmaz pırıl pırıl yapar.