0536 053 77 65 GERİ

Antalya Temizlik Şirketleri

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Antalya Temizlik Şirketleri olarak, bizlere Antalya temizlik alanında pek çok husussta sorumluluklar düşmektedir. a)Öncelikle antalya temizlik şirketleri'nin en önemli sorunu kalifiye personel sorununu çözmektedir. Çünkü bu alanda çalışan personelin tamamına yakını eğitimsizdir. Bu konu hakkında biz antalya temizlik şirketi olarak, çalışma arkadaşlarımızı sürekli olarak eğitimler vererek eğitmekteyiz ve hem kullanmaları gereken malzeme ve ekipmanlar hakkında bilgilendirme, hemde müşterilerimize nasıl davranmaları gerektiği hususunda onları bilgilendirmekteyiz.b) Antalya temizlik şirlketleri'nin diğer bir eksikliği kullanılan malzeme veekipman yetersizliği bu konuda karşılaştığımız eksikliklerden bazıları antalya temizlik şirketleri müşterilerine vaad ettikleri ekipman ve ürünleri kullanmamaları biz Antalya temizlik firmaları olarak bu konuda kullandığımız buhar makineleri, zemin temizlik makineleri ve koltuk yıkama makineleri hakkında kesinlikle müşterilerimizi doğru yönlendirmekte onların memnuniyetini almaktayız.

Antalya Temizlik Firmaları Ve Şirketleri

Antalya Temizlik şirketleri ve temizlik firmaları bu konu üzerine aktif çalışan ekipleri ile tercih edilmektedir. Uzman ekip, uzman çalışma ve temizlik kalitesi ile tercih edilmektedir. Performans açısından oldukça yenilikçi ve kaliteli hizmetler ortaya koymaktadır.

Temizlik şirketleri aranan her zaman hizmet vermektedir. Kaliteli bir temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik şirketleri genel olarak tüm ev temizliği veya bölge temizliği ile tercihlere göre hizmetlerini belirlemekte ve buna göre çalışmaktadır.

​​ Antalya Temizlik şirketleri ve temizlik firmaları zemin ve yüzeylerde, lavabo ve banyolarda ve tüm ev kapsamında çalışmalar yürütmektedir. Müşterilerin arzu ve isteklerine göre çalışma programları yürütmektedir. Firmalar son derece uzmancıl ve kaliteli çalışmaktadır. Temizlik şirketleri iletişim yolu ile kısa sürede ulaşım sağlayarak müşteri hizmetlerine cevap vermektedir

Temizlik Şirketleri ve Hijyen

Temizlik şirketlerinin müşterilerine sunmak zorunda oldukları konulardan biri de temizliğin hijyenik olmasıdır. Temiz bir ortam sadece göze hitap eder hijyenik bir ortam ise sağlıklı yaşamamız için gereklidir. Peki temizlik şirketleri hijyeni nasıl sağlamalıdır. Antalya temizlik şirketleri olarak biz hijyeni bir kullandığımız kimyasallarla ikincisi de kullandığımız ekipmanlarla sağlamaktayız kullandığımız kimyasallar mikrop öldürücü özelliğe sahip olmalıdır ki mikroplar barınamasın bir ikincisi de buhar makineleridir buhar makineleri Antalya ofis temizliği konusunda ve Antalya ev temizliği konusunda bize hijyen açısından oldukça güzel imkanlar sunmaktadır. Çünkü 170 derece de kuru buhar ve yüksek bar gücüyle inanılmaz derece de mikropları yok etmektedir.

Plus Temizlik ve Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri arasında faaliyet gösteren Antalya Plus Temizlik üstlendiği misyon bakımından pek çok faaliyet göstermektedir. Zaten temizlik şirketi olmanın gerekliliği tek bir hizmet koluna bağlı kalmaksızın pek çok faaliyeti bir arada gerçekleştirmekten geçer. Şimdi sizlere bu faaliyet kollarından birbirlerine yakın olan iki faaliyet konusu hakkında bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren yapılan işlerin gereklilik ve sorumluluklarını bilen biri olarak biraz bilgi aktarmak istiyorum.

Bunlardan ilki ev temizliği hakkındaki bilgi ve tecrübelerimden esinlenerek sizlere aktarmak istediğim bazı satır başları olacaktır. Antalya ev temizliği denilince yapılması geren temizlik faaliyetini iki grupta toparlayabiliriz. Bunlardan bir tanesi gündelikçi bayan hizmeti diğeri ise şirketler tarafından gerçekleştirilen temizlik hizmeti gündelikçi bayan hizmeti daha çok ucuz maliyetli ve amatör olarak gerçekleştirilen temizlik faaliyetidir. Burada temizlik işini yapacak olan bayan sadece kendi evinde nasıl temizlik yapıyorsa sizin ona sunduğunuz malzemeleri kullanarak, ve sizin yönlendirmelerinizle temizlik faaliyetini sunar. Bu daha çok küçük çaplı temizlik işlerinde çözüm sunmaya çalışan maliyet olarak kısmen daha ucuz gibi görünse de detaylarına inildiği zaman hiç de öyle olmadığı görülen çoğu zaman barındırdığı riskler göz önüne alındığında sonuçları bakımından üzerinde pek çok riskler barındıran bir yöntemdir.

Gelelim Antalya temizlik firmaları ve Antalya plus Temizlik olarak ev temizliklerinde bizim üstlenmiş olduğumuz role temizlik şirketlerinin en çok önem verdiği konuların başında ev temizliği gelir, Bizim ev temizliği konusunda izlediğimiz yol ev işlerini 4 kategoriye ayırmaktan geçiyor bunlar banyo ve tuvalet temizliği, mutfak temizliği, camların temizliği,ve genel alanların temizliği ve bu konuda önem verdiğimiz konu uzman ekibimiz banyo da banyo wc, mutfakta yağ çözücü, genel alanlarda genel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Ve bu ürünler kaliteli ürünler olup kesinlikle eşyalarınıza zarar vermez yapılan temizlik işinden sonra ev sahibi evi gezdirilerek onayı alındıktan sonra ekibimiz evden ayrılır.

Gelelim ofis temizliğine Antalya ofis temizliği denildiği zaman bu konuda hizmet veren lider firmalardan bir tanesiyiz hatta lider firmayız. Aslında ev temizliği ve ofis temizliği hizmet verilişleri bakımından birbirinin aynısıdır. Burada ev temizliğinden farklı olarak ofislerde bulunan masa üstü ofis eşyaları ve ekipmanlarında zarar vermeden hassasiyetle silinmelidir. Bizim bu konudaki hedefimiz temiz ve hijyenik bir ofis eşittir mutlu ve verimli çalışanlar demektir. Bu felsefe ile gerek ofis temizliğinde gerekse ev temizliğinde müşteri memnuniyeti ön planda müşteri odaklı çalışmaktır.

Konumuz Temizlik

Temizlik hemen her alanda temel ihtiyaçlarımızın başında gelir. Oturduğumuzun evin temizliği, evimizin bulunduğu apartmanın temizliği, sokak ve caddelerin temizliği, gittiğimiz okul ve ya çalışma alanlarımızım temizliği demem o ki temizliğin ihtiyaç olduğu her alanda temizlik şirketlerine de ihtiyacımız vardır. Aslında ihtiyaç duyduğumuz her alanda bir telefon kadar yakındır temizlik firmaları özellikle çalışan bayanlar için ev temizliği gerçekten büyük bir sorun teşkil etmektedir. Yoğun iş temposunun ardında birde eve git ev temizliği yapmak, büyük bir sorun teşkil etmektedir. İşte böyle durumlarda Antalya temizlik şirketleri olarak, biz sizin her zaman yanınızdayız. Ve ya Yaşamınızı sürdürdüğünüz apartmanın temizliği söz konusu olduğunda bu konuda faaliyet gösteren pek çok profosyonel temizlik şirketi mevcuttur. Bu şekilde haftalık olarak ve ya periyodik zamanlı olarak bu şirketlerden faydalanılarak apartman temizliği probleminizi çözebilirsiniz. Aynı şekilde çalıştığımız ortamın temizlik ihtiyacını yine Antalya temizlik firmaları ile çözebilirsiniz. Fakat bu tür temizlik ihtiyaçlarınızı giderirken tabi ki partner olarak seçilecek temizlik şirketinin referansları ve çalışılacak alanlardaki deneyim ve tecrübeleri son derece önemlidir. Göz önüne alınması gereken önemli konulardan en önemlisi çalışılacak temizlik firmasının personelleriniz eğitimli olması ve sigortalı olması da son derece önemlidir.