0536 053 77 65 GERİ

Antalya Temizlik Firmaları

Antalya temizlik şirketleri var oluşları açısından bulundukları kategoriler ve verdikleri hizmet bakımından pek çok açıdan değerlendirilebilir. Mesela Çalışan bayanlar için ev temizliği, koltukları kirlenen bir kişi açısından koltuk yıkama, apartman sakinleri açısından apartman temizliği ve ya merdiven temizliği, şirket sahibi veya ofis sahibi açısından ofis temizliği, hastaneler açısından hastane temizliği, binanısının görüntüsününe önem veren bir bina sahibi için dış cephe ve cam temizliği, her anlamda bir inşaat sonrası için inşaat sonrası temizlği önemlidir. Demem o ki temizliğin mahiyitine göre temizlik gruplarını değişik şekilde adlandıra bilirsiniz. Şimdi gelelim belli başlı isimlerine göre temizlikgrupları ve bu temizlik gruplarının mahiyetleri...

1) Antalya ev temizliği Günümüz yaşam koşulları, özellikle bayanların çalışma hayatına daha fazla katılmaları ve belirli bir gelir seviyesine sahip olan insanların temizlik işini angarya olarak görmeleri ve temizliğe ayıracak zamanları olmamaları nedeniyle önceleri sadece gündelikçi bayanların şimdi ise bu konuda hizmet veren şirketlerinde var oluşu nedeniyle ev temizliği başlı başına bir sektör halini almıştır. Fakat hizmet alan kitlenin büyük bir kısmı ev temizliği fiyatları açısından değerlendirdiğinde hala gündelikçi bayan mantığında temizlik şirketlerini değerlendirmektedir. Hal böyle olunca bir temizlikçiye vereceği parayı şirketle kıyaslamakta verilen fiyatları yüksek bulmaktadır. Antalya temizlik firmaları temizliğin bütününü yapmayı vaad eder kendi malzeme ve ekipmanı ile gelir ev temizliğini yapar, bir kişinin yapacağı işi en az ikive ya üçkişi ile yapar bunu bu bağlamda değerlendirmek gerekmektedir.

2) Antalya ofis temizliği Daha çok küçük ve orta öiçekli işletmeler ofis temizliğini tercih etmektedir. Ofis temizliği, ofisin büyüklüğüne göre belirli periyodik sıklıklarla yapılabilir. Bence temizlik şirketleri'nin önem vermesi gereken önemli temizlik alanlarından bir tanesidir, ofis temizliği ev temizliğine göre biraz daha beklenti düzeyi düşük olsada çalışanlar açısından temiz ve ferah bir alanda çalışmaları son drece önemlidir. Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar özellikle lavabo ve tuvaletlerin hijyenik olması, zemin temizliğinin iyi yapılması, camların temiz silinmesi ve masa üstü tozların temiz bir şekilde alınmasındır. Ofis temizliği fiyatları ofisin büyüklüğüne göre ve periyodik temizliğe göre farklılık gösterir.

3) Apartman merdiven temizliği Apartman temizliği günümüz toplu yaşam koşullarının zorunlu kıldığı bir temizlik biçimidir. Bir bakıma apartmanda yaşayan insanların kalitesini apartman temizliği'ne verilen önemle mukayese edilebilir. Bu bağlamda merdiven temizliği son derece önemlidir konusunda uzman temizlik şirketleri ile itinayla yapılmalıdır. Apartman girişinden alacağınız ferah bir koku evinizin içine kadar girer diğer bir deyişle binanınız ne kadar fazla temiz olursa dairenizin içinde o kadar az batar. Apartman temizliği fiyatları kat sayısına göre ve çöp alınıp alınmayacağına göre farklılık gösterebilir. Merdivenlerin senede en az iki defa zemizn temizliği yapılması gerekmektedir. Zeminlerde kesinliklle porçöz ve çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Merdiven temizliği düzgün ve titizlikle yapılmadı korkuluk ve ya camlar temiz silinmelidir.

4) Antalya koltuk yıkama Evimizin vaz geçilmez demirbaşlarıdır koltuklarımız, bu yüzden temizlik şirketleri açısında son derece önemlidir. Üzerinde sürekli olarak otururuz koltuklarımızın, çocuklarımız sürekli üstünde oynaşır onların hem bizim evde geçirdiğimiz zaman açısından hem de mişsafir geldiği zaman gerekse rahatlama kiçin sürekli, koltuklarımızı kullanırız. Hal böyle olunca sürekli olarak, kirlenirler ve koltuk yıkama zaruri bir hal alır evlerimizde ve ofislerimizde koltuk yıkama ve koltuk yıkama fiyatları açısından anasayfa koltuk yıkama başlığı altında bilgilendirme yapmıştım aynı konulara tekrar girmek istemiyorum. Fakat koltuklarınız periyodik aralıklarla ve kirlendiği zamanyıkanmalıdır. Koltuk yıkama işlemi son derece dikkatli ve kolyuklara zarar vermeden yapılmalıdır. Yerinde koltuk yıkama işlemisu bazlı koltuk yıkama ve buharlı koltuk yıkama olarak da yapılabilir. Fakat kanaatim odur ki önce koltuk yıkama işlemi yapılmalı daha sonra hijyen açısından buharlı koltuk yıkama işlemi yapılmalıdır.

5) Antalyainşaat sonrası temizlik Hepimizin hayatında en az karşılaştığı temizlik şirketleri açısından uzmanlık grektiren bir konudur inşaat sonrası temizlik. Sıfır bir dairenin ve ya mekanın verilen onca emek ve paradan sonra temizliği bence final konulardan bir tanesidir bu yüzden cam temizliği, zemin temizliği, banyo ve armatürlerin temizliği son derece önemlidir ve dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. İnşaat sonrası temizlikte zeminler itinayla temizlenmeli kazıma işlemi dikkatlice yapılmalıdır inşaatsonrası daire temizliği ve inşaat sonrası temizlik temizlenecek alanın büyüklüğüne ve işin detayına göre farklılık gösterir.

6) Antalya dış cephe ve cam temizliği Binaların ve apartmanların dış yüzeylerinde daha çok kompozit ve cam kullanılması ile birlikte yılda en az bir kez yapılması zaruri hale gelmiştir. Dış cephe temizliği yapılırken kompozit ve camlar bir bütün olarak ele alınmalı ve kompozitlerin camları tekrar kirletmesine izin verilmemelidir. Dış cephe cam temizliği yapılırken, güvenlik tedbirleri en üst düzeye çıkartılmalı ve gereken tedbirler alınmalıdır. Bu yüzden diğer temizlik konuları açısından farklılıklar gösterir, temizlik şirketleri açısından. Dış cephe cam temizliği fiyatları yapılacak işin mahiyetine göre farklılıklar gösterir.

7) Antalya hastane temizliği Hijyen açısından son derece önemlidir hastane temizliği atıkların özel çöp torbalarıyla toplanması ve imha edilmesi, zemin temizliğininhijyenik olması, ellerde ve ayaklarda mikrop bulaştırmamak için poşet takılıp sağlık tedbirlerinin alınması hastane temizliği açısından son derece önemlidir.

PLUS TEMİZLİK HİZMETLERİ

İnsanların yeme içme, barınma ve korunma ihtiyaçlarından sonra temizlik gelir. Temiz mekan , temiz ortam insanların extra motive olmasını verimliliğini üst sınıra çıkarmasına yardımcı olur. Bu nedenle bu tür ihtiyaçları karşılamak için temizlik şirketleri yaşam alanı bulmuştur. Ve insanların temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için var olmuşlardır. Şimdi sizlere Antalya temizlik şirketleri hakkında biraz bilgi aktarmak istiyorum.

Antalya temizlik firmaları pek çok alanda hizmet vermektedirler. Bunlardan en önde gelenlerinden bir tanesini Antalya ev temizliği olarak açıklayabiliriz. Ev temizliği zaman zaman hepimizin ihtiyaç duyduğu temizlik faaliyetlerinden bir tanesidir özellikle çalışan bayanlar yoğun iş temposundan dolayı ev temizliği yapacak zaman bulamamaktadırlar. Bu nedenle bazen hafta bir bazen iki haftada bir bazen de ayda bir temizlik şirketlerinden bu konuda destek alırlar. Genel olarak yerlerin süpürülüp, silinmesi, camların silinmesi, mutfak ve mutfak dolaplarının temizliği son olarak da banyo ve tuvaletlerin temizliği olarak sıralanabilinir.

İşte tam bu noktada PlusTemizlik olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için kurulmuş bulunmaktayız. Amacımız öncelikli olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti olup bize ihtiyaç duyan kesimlere mümkün mertebe en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz. Gerek kullandığımız ürünler gerekse ekipmanlar olarak verimliliğimizi en üst düzeye çıkartmak için birinci kalite olup müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak belirlenmektedir. Bununla birlikte ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesi de Antalya koltuk yıkama hizmeti olarak sıralanabilinir. Aslında ev temizliği ve koltuk yıkama hizmeti iç içe geçmişi durumdadır çoğu zaman ev temizliği hizmeti ile birlikte koltuk yıkama hizmeti istenir. Biz Antalya temizlik şirketi olarak bu konuda hem makine ve ekipman hem de kullandığımız ürünler bakımından müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

KALİTELİ HİZMET;

Temizlik işi her anlamda profesyonellik ve deneyim gerektirir. Yaşadığımız her ortamda bilinçli bir temizlik yapılmadığı taktirde etraftaki kirler ve mikroplar daha fazla yayılabilir. Fakat bununla birlikte Antalya temizlik şirketleri olarak faaliyet gösteren pek çok firmada bu konuda çok fazla bilinçli olmayabiliyor.

İşinizi güvenilir, deneyimli ve işinde profesyonel firmaları araştırarak seçip daha sonra çalışmaya başlamak size başlıca tavsiyemizdir. Biz Antalya temizlik firmaları arasında çok uzun zamandır faaliyet gösterdiğimiz gibi elde ettiğimiz bilgi ve tecrübe ile de ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Antalya ev temizliği hizmetlerinde diğer firmalar ile kalite farkımızı ortaya koymuş ve bu temizlik hizmetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz.

Sizde artık profesyonel bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız yada evlerinizde daha hijyeniz ve kaliteli bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizimle çalışmayı deneyebilirsiniz. Firma olarak son teknoloji ekipmanları kullanarak sizden hiç bir malzeme talep etmeden çalışmaktayız. Ekibimizde çalışan arkadaşlarımızda işinde deneyimli ve profesyonel kişilerdir. bu yüzden alacağınız hizmetten son derece memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.