0536 053 77 65 GERİ

Antalya Plus Temizlik

TEMİZLİK SEKTÖRÜ

Merhaba; şimdi sizlere Antalya temizlik şirketleri' nin başlıca faaliyet konuları ile ilgili ve Antalya da faaliyet gösteren nir Antalya temizlik şirketi olarak kendi vizyonumuz ve üstlendiğimiz misyon olarak temizlik şirketleri içerisindeki rolümüz hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.

Antalya Temizlik Firmaları'nın başlıca Faaliyet Konuları:

A) Apartman temizliği Günümüz yaşam koşullarının insanları ortak yaşam merkezlerisite ve apartman yaşamını kaçınılmaz hale getirmesi ile birlikte site temizliği ve apartman merdiven temizliği kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Apartman yöneticilerinin pek çoğu bu meseleyi apartman temizlik fiyatları açısından herhangi bir temizlikçi ile çözmeye çalışsada bu konuda bilinçli yöneticiler daha iyi verim alabilmek için apartman temizlik şirketleri diğer bir deyişle antalya merdiven temizliği yapan şirketlerle çözmeye çalışmışlardır. Burada önemli ola meselenin nasıl çözüldüğü değil harcanan paranın maksimum karşılığının alınmasıdır. Biz Antalya temizlik şirketleri arasında gerek apartman merdiven temizliği fiyatlarıgerekse verilen hizmet açısından elimizden geldiğince fark yaratmaya çalıştık üstlendiğimiz misyon gereği direk müşteri odaklı çalışaraksadece merdiven temizliği ile ilgili değil apartman da yaşayan tüm sakinlerin temizlik ihtiyaçlarını çözmeye odaklandık örnek verecek olursak koltuk yıkama, ev temizliği gibi...

B) Antalya Koltuk Yıkama Temizlik şirketleri'nin diğer bir faaliyet alanıda koltuk yıkama işlemidir.Koltuk yıkama da kullanılan ekipman, malzeme ve koltuk yıkama işlemini yapan personelin bu konuda uzman olması son derece önemlidir. Biz koltuk yıkama işlemini üç aşama da yapmaktayız 1) Kimyasal Temizlik: Bu aşamada koltuk yıkama makinesi koltuklarınızın yüzeyleri şampuanlanır ve iyice yüzeye yidirirlir. C) Mekanik Temizlik: Yerinde koltuk yıkama işleminin en önemli aşamasıdır. Bu aşamada koltuklarınız devirli fırçalama işlemi ile mekanik olarak temizlenir ve kirlerin çıkartılması sağlanır daha sonra koltuk yıkama makinesi ile vakumlama işlemi yapılarak koltuk temizliği bir bakıma sağlanmış olur. 3) Buharlı Koltuk Yıkama: Bu aşamada koltuklarınıza 170 derece kuru buhar verilerek halk arasında buharlı koltuk yıkama dediğmiz işlem yapılmış olur böylece koltuklarınızdaki bakteriler ve mikro organizmalar yok edilmiş olur diğer bir değişle hijyen temizliği sağlanmış olur. Biz Antalya temizlik şirketi olarak koltuk yıkama işlemini kaliteli yaparken koltuk yıkama fiyatları konusunda da oldukça makul davranmaya çalıştık Koltuk yıkama fiyatları koltuk yıkama için 79 tl. buharlı koltuk yıkama için 99 tl olarak belirledik.

D) Antalya Ev Temizliği Antalya ev temizliği, Antalya temizlik şirketleri açısından oldukça özel bir konuma sahiptir çünkü bütün Antalya temizlik şirketleri ev temizliği yapmaktadır. Ev temizliği konusunda ev temizliği isteyen ev sahiplerinin istekleri oldukça önemlidir. Biz ev temizliği fiyatlarını belirlerken yerinde keşif yaparak fiyatlama yapmayı daha doğru buluyoruz ve bununla birlikte müşterilerimize en ucuz ev temizliği fiyatlarını vermeyi hedefliyoruz. Ev temizliği Fiyatları verilirken evin büyüklüğü, mutfak dolap içleri, buzdolabı ve fırın temizliği, balkon temizliği ve camlar, banyo ve mutfak, koltuk temizliği ve halı temizliği etken maddelerdir.

E) Antalya Ofis Temizliği Antalya Plus Temizlik Şirketiolarak bizi diğer Antalya temizlik şirketlerinden ayıran en önemli noktalardan birtaneside periyodik ofis temizliği dir. aslında ofis temizliği de ev temizliği ile aynı temizleme metodlarına sahiptir. Ofis temizliği fiyatları verilirken aynı hususlara dikkat edilir. Ofisin büyüklüğü, yaplacak hizmet ofis temizliği fiyatları verilirken belirleyici etken maddelerdir. Burada bizim açımızdan ofis temizliği' ne gönderdiğimiz personellerin eğitimli olması ve ofis çalışma koşullarına uyum sağlaması son derece önemlidir, ofis temizliği yapılırken dikkat edilmesi geren hususlar şunlardır: Banyo ve tuvaletlerin temizliği ve hijyen sağlanması, zemintemizliği ve pas pas atılması, masaların ve masa üstü meteryallerin tozunun alınması son olarak camların ve aynaların silinmesi.

F) Antalya İnşaat Sonrası Temizlik Antalya Temizlik şirketleri'nin diğer bir faaliyet konusa inşaat sonrası temizliğidir. Burada kesinlikle keşif yapılması şarttır. İnşaat sonrası temizliğinin yapılacak yerin durumu kullanılacak malzememe, kimyasallar, kazıma işlemi için kullanılacak malzeme zemintemizliği için yapılacak işlem son derece önemlidir. Zemintemizliği inşaat sonrası yapılacaktemizliğin önemli bir bütününü teşkil etmektedir. Zira burada zemin temizleme makineleri kullanılması alanın büyüklüğüne göre kaçınılmaz olabilir. İnşaat sonrası temizliği fiyatları bu esaslara göre yapılır.

G) Antalya Dış Cephe ve Cam Temizliği Dış cephe ve cam temizliği yapılırken ilk önce dış cephe cam temizliği yapılacak yerin keşif edilmesi gerekmektedir. Zira burada kullanılacak ekipman ve malzeme son derece önemlidir, teleskopik merdiven, vinç gerekebilir, burada dış cephe cam temizliği yapacak personelin eğitimli olması yükseklik korkusu olmaması ve işinde uzman personeller olması bu konuda eğitimli olması dış cephe ve cam temizliği açısında son derece önemlidir.

Sizlere Antalya temizlik şirketleri' nin faaliyet kolları olan apartman temizliği, ofis temizliği, ev temizliği, koltuk yıkama,inşaat sonrası temizlik,dış cephe vecam temizliği hakkında kısaca bilgilendirme yapmak istedim

GOOGLE DA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Hızlı yaşam, konforlu hayat ve gelir seviyesinin yüksekliği ile birlikte sadece orta ve üst seviye gelire sahip kişiler değil hayatın bütününde temizlik şirketleri ne ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle Sizlere Antalya temizlik şirketleri hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyorum.

Neden temizlik şirketleri ne ihtiyaç duyarız sizlere bunu bir kaç örnekle açıklamak ihtiyacı duyuyorum mesela ortak yaşam alanlarımız apartmanlar bunların periyodik temizliği için ihtiyaç duyduğumuz ve her an google arama morunda arama yapabileceğimiz Antalya apartman temizliği ve ya Antalya merdiven temizliği arama ibareleri gibi siz bu aramayı yaptınız anda itibaren Antalya apartman merdiven temizliği yapan bütün Antalya temizlik firmaları hemen karşınızda bunlardan dilediğinizi seçebilir yapılan hizmetle ile ilgili bilgi alabilir ve dilediğiniz firma ile çalışabilirsiniz.

Diğer bir örnekte ofis temizliği ilgili vermek istiyorum her gün zamanımızın büyük bir kısmını çalışarak geçirdiğimiz ofislerimiz yine ihtiyaç duyduğumuz her an google arama motorundan Antalya ofis temizliği ve ya Antalya ev temizliği ile ilgili bilgi alabilir dilediğiniz şirketle anlaşarak ev ve ya ofis temizliği ile ilgili çalışabilirsiniz.

PLUS TEMİZLİK

İnsanlar günlük hayatlarının büyük bir bölümünü ya işte yada ya da yolda geçirmektedir. Bu yüzden insanlar hem yaşadıkları yerlerde hem de çalıştıkları yerlerde temizliğe ihtiyaç duymaktadırlar. Biz şimdi bu konuyu Antalya temizlik şirketleri içindeki rolümüz gereği temizlik faaliyetlerini içinde bulunduğumuz persfektiften değerlendireceğiz.Temizlik faaliyetlerine en çok ihtiyaç duyulan ev temizliğidir. Antalya ev temizliği hizmetleri alanında pek çok hizmet veren firma olmakla beraber Antalya temizlik firmaları arasında köklü bir yere sahip olan şirketimiz arama motorlarındaki güçlü yeri sayesinde kolay buluna bilme özelliğine de sahiptir.

Hangi ihtiyacınız olursa olsun tüm faaliyet kollarında google dan kolayca ulaşabilirsiniz bu nedenle ihtiyacınız olan hizmet alanıyla alakalı google'a anahtar kelime olarak ihtiyacınız olan faaliyet kolunu yazmanız yeterli diyelim apartman temizliğine ihtiyaç duydunuz google Antalya apartman temizliği yazmanız yeterli şirketimizi ilk sırada görebilirsiniz yine aynı şekilde Antalya koltuk yıkama, Antalya merdiven temizliği, Antalya ofis temizliği ve ya Antalya temizlik firmaları sadece bunlardan bir kaçı olarak değerlendirilebilinir.